Srovnávač především bankovních a nebankovních hypoték, doplňkově také půjček a úvěrů:

Pomůže Vám při získání té nejlevnější formy financování, tedy úvěrového produktu.

Pod tímto pojmem nabízíme možnost cenového srovnání hypoték od téměř všech bankovních domů na trhu. Pokud si to situace vyžádá, lze vybrat i tu nejvýhodnější z nebankovních hypoték.

Podstatou této služby je, aby měl klient zkrátka možnost získat tu nejvýhodnější z hypoték na míru jeho současných možností a ta aby byla zároveň bezpečná a fér.

Tu si můžete vybrat z prakticky celého úvěrového trhu ČR bez starostí, z pohodlí Vašeho domova po analýze specialisty.

Ten Vám po vyplnění těchto základních dotazů zavolá pro získání informací za účelem zcela NEZÁVAZNÉHO A BEZPLATNÉHO vyhodnocení. Řeknete si vše k tomuto potřebné a co nejdříve Vám bude sdělen ideální výsledek:

Zadejte nezávaznou poptávku

Nechejte si i Vy bez zbytečně ztráty vlastního času, peněz a energie zdarma srovnat nabídky od téměř všech poskytovatelů hypoték na trhu.

Za několik hodin máte konkrétní výsledek „na stole“ a záleží jen na Vás, jestli ho využijete, nebo ne.

Až v případě vašeho zájmu rádi pomůžeme se sjednáním této vítězné...

Naše zaměření a specializace:

Neděláme si iluze, že by nás oslovovali zcela bezproblémový klienti (s nadstandardními příjmy, skvělou bonitou a registry jako lilie), kteří by na lusknutí prstu získali hypotéku v kterékoli z bank. Samozřejmě i pro Vás je tato služba určena a rádi zajistíme ten nejnižší úrok na bankovním trhu a především nejnižší možný přeplatek, RPSN.

Nicméně drtivá většina poptávajících jsou lidé, kteří mají "nějaký ten" záznam v registru, slabší příjem a nebo bonitu zhoršenou různými měsíčními náklady. A právě pro tuto skupinu lidí se snažíme najít stále rozumné, v ideální případě výhodné bankovní hypoteční řešení.

Tato specializace na "něčím" nestandardní poptávající nám dává smysl právě proto, že jejich situace je poměrně složitá, možnosti omezené a chceme je uchránit před přehnaně drahým a často neférovým nebankovním prostředím. Jeho služeb by totiž nejspíš využili, protože si myslí, že jim už nic jiného nezbývá...

Řadíte-li se tedy mezi tyto "problematické" klienty se zhoršenými registry, nebo neuznaným příjmem, tedy i nedostatečnou bonitou, nebojte se nás minimálně oslovit. Naprosto nezávazně vyhodnotíme Vaši situaci a možnosti na trhu. A pokud bankovní hypotéku opravdu nebude možné nyní sjednat, navrhneme přechodně férové nebankovní řešení. To se co nejdříve to bude možné převede do jedné z bank po odstranění vážných záznamů například v jednom z registrů.

Bezpečí klienta vždy až na prvním místě:

V takovém případě je pro nás hodně podstatným hlediskem, aby byl nebankovní poskytovatel slušný, fér a tedy pro klienta bezpečný. Pouze z nabídky takových nebankovních investorů následně vybíráme tu nejlevnější hypotéku, kterou jsou konkrétně Vám ochotni poskytnout.

Na tomto kritériu bezpečí nám hodně záleží, proto je máme prověřené časem a získanými zkušenostmi. Víme ze zkušenosti klientů, když se k nim v minulosti některá z nebankovních firem zachovala nečistě. Nedovolili bychom si klientovi doporučit takového nebankovního investora, o kterém bychom věděli, že v minulosti způsobil klientovi újmu jeho nezaviněním. Jakmile bychom "se doslechli" o nějakém "nepěkném tahu", spolupráci bychom obratem ukončili a před takovou firmou naopak varovali. I tak je dobré využít služeb vlastního právníka a úvěrové smlouvy nebankovní hypotéky si pro vlastní klid nechat zkontrolovat. Jsme něco jako heuréka u nebankovních hypoték. Jejich přidaná hodnota je hodnocení produktu očima reálných zákazníků a výběr toho prodejce, který ho má v nabídce za nejnižší cenu.

My máme v nabídce pouze férové nebankovní investory a vybere se pouze ten, který bude ochotný danému klientovi hypotéku poskytnout a to zároveň za nejnižší cenu, úrok, přeplatek. Velmi podstatné také je, aby dal klientovi možnost kdykoli v budoucnu zdarma hypotéku doplatit, převést do daleko levnější banky, ihned co to registr a příjem dovolí.

To je totiž právě často ono problémové úskalí, že lidé vybírají i v nebankovním prostředí hypotéku jenom podle ceny, tedy úroku. A samozřejmě se nemají velice kde dozvědět, jestli je daný poskytovatel slušný, nebo není. Recenze na internetu už prakticky nedohledáte a jinde než v úvěrových smlouvách to nemáte šanci zjistit.

Ale to je právě to, že lidé toto hledisko často nezohledňují, respektive nedají si už pozor na "čistotu a bezpečnost" úvěrových smluv, které mají podepsat před získáním nebankovní hypotéky. Nevezmou si na pomoc při jejich kontrole alespoň hypotečního specialistu, který by byl na jejich straně, ideálně právníka. Často také zahodí veškerou opatrnost, soudnost a jsou ochotni podepsat i velmi rizikové smlouvy. A přesně na to vsází někteří nebankovní poskytovatelé, kteří schválně nabízí nízké, téměř bankovní úroky a nedostatečný zisk poté dohánějí jinde. A sice například na skrytých pokutách za různé nepodstatné "přestupky", které poté klientům "vyráží dech", neboť dosahují "astronomických" částek...

Neváhejte nás proto oslovit a vyhněte se tak neférovým nebankovkám obloukem!


Důležité upozornění!


Veškeré financování řešíme od OD ČÁSTKY 300 000 Kč. Žádosti o menší peníze nemají možnost pověření specialisté vyřizovat z kapacitních důvodů.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Žádosti o desetitisícové půjčky prosím neposílat. 

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečnou výši doložitelného příjmu vzhledem ke svým výdajům.

Musí tak být splněna zákonná povinnost prověření bonity žadatele a také dosažení jejich potřebných hodnot. Jako příjem se akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou u žadatele zaměstnance nebo poslední 2 podané daňové přiznání, pokud je žadatelem OSVČ. K tomu je samozřejmě možné započítat různé druhy: příspěvků, rent, důchodů a v některých případech také přivýdělků. V registru by se rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiální ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky.

Neumíme řešit hypotéku na koupi nemovitosti, kdy má žadatel vyloženě špatný stav registru, slabé příjmy a zároveň třeba žádné vlastní peníze (akontaci).

V takovém případě může žadatel zvýšit své šance na získání výhodného financování, pokud k sobě dokáže sehnat spolužadatele s potřebným příjmem a stavem registru. Dalším řešením je nabídnout do zástavy ještě jinou nemovitost nad rámec té kupované. Zvýšit šance na zdráné sjednání může taky schopností "přispět" ke kupní ceně alespoň 10% ze svých (nebo po rodině půjčených) peněz.

Pokud budou registry poptávajícího v naprosto tristním stavu, nebo bude dosahovat mizerné výše jeho doložitelný příjem. Nejsme kouzelníci a pokud se klient neposnaží, aby dostatečně zlepšil parametry svojí poptávky, nebude nejspíš možné požadované financování koupě řešit.

A argument typu, že přece proto poptáváte nebankovní, abyste si mohli nemovitost koupit a ještě k tomu v ideálním případě získat peníze navíc na rekonstrukci nebo na poplacení všech bez zástavních dluhů, které máte... To je prosím pěkně požadavek naprosto mimo mísu. Nebankovní sektor je totiž schopný zafinancovat maximálně 60% z tržní ceny nemovitosti, která jde oproti ní do zástavy. To v převedené řeči čísel znamená, že by žadatel o nebankovní hypotéku na koupi musel mít našetřené alespoň 40% z její pořizovací ceny, nebo potom tuto hypotéku patřičným způsobem dozajistit nezatíženou nemovitostí s odpovídající hodnotou.
Mimochodem, za tržní cenu se v případě koupě ve většině případů považuje cena kupní. A to bez ohledu na to, kolik se domníváte, že tržní cena vámi kupované nemovitosti ve skutečnosti je. Nebankovní firma se jednoduše zeptá, proč by jako měl někdo prodávat nemovitost za nižší cenu, než za kolik ji reálně prodat může? Řekně, že tržní cena je přece cena, za kterou se nemovitost prodá(vá). Takže pokud se opravdu nejedná o výhodný kup například v rodině nebo v dražbě, bude se nejspíš při určení tržní ceny vycházet právě z ceny kupní.
Navíc je dobré si uvědomit, kolika procenty bývá ryzí nebankovní hypotéka úročena. Pod 10% se u ní podíváte jedině stěží. Narozdíl o bankovní hypotéky totiž neumí účelové využití hypotéky (kam financování koupě spadá) nijak zvýhodnit. Všechny "nebankovky" jsou prostě bezúčelové (Americké) a tím pádem podobně úročené bez ohledu na účel využití. A to by potom muselo být "sakra výhodné" koupě, aby se vám to oplatilo nebankovně financovat. K tomu všemu snad netřeba dodávat, že se hypotéka na koupi řadí mezi spotřebitelské hypotéky a je proto nutné splňovat zákonnou bonitu i u nebankovní hypotéky na koupi (nejedná-li se o nákup podnikatelského objektu se záměrem ho využít ke své podnikatelské činnosti).

Samozřejmě ale financování nákupu nemovitosti nebankovní hypotékou možné je v případě shody na výše uvedeném. Dá se tak zafinancovat rychle koupě, pokud je to možné a Vám to dává ekonomický smysl a potom převést do daleko levnější banky bez jakéhokoli poplatku hned, jakmile to především časový prostor a stav registru klienta dovolí. V této fází přefinancování do banky je taky vhodné řešit navýšení, pokud jsou potřebné peníze navíc. To lze, jak jsme si řekli, až do 90-ti % z ceny nemovitosti. Nicméně neměli byste kvůli svojí "naivitě" plynoucí z pouhé "neinformovanosti" výrazně přesahovat výše definované hranice. Uvědomme si, že to hlavní, v čem je v tomto případě jeho přidané hodnota, je tolerance jakkoli špatného stavu registru. A za ten si poptávající "pěkně" zaplatí. A tak je vhodné si rozmyslet, i když na nebankovní financování dosáhnete, jestli pro vás není ekonomicky vhodnější variantou počkat si na den, kdy bude možné získat hypotéku přímo v bance.
Toto mějte alespoň rámcově na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016 a to na 101%.

U všech spříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši.

Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň.

Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost.
Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli.
Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Před vyplacením požadovaného financování nám poptávající neplatí jakýkoli poplatek dopředu.

V žádném z případů nám klient neplatí poplatek dopředu.

Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). Ani jedna z těchto plateb však není odměnou pro nás.
Pokud se v průběhu sjednání dopustíme hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora.
V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.


Obecné informace

Šedesátá, 7018/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • +420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ: 88853225. Je vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele. Jsou nabízeny jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní) úvěrové poradenství v rámci živnostenského oprávnění + nabídky investorů v rámci tipařských smluv. Dumdluhu.cz je internetový portál, projekt sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému, dluhovému poradenství.

Řídíme se zákonem o spotřebitelském úvěru platným od 1. 12. 2016. Vždy u našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů před jejich poskytnutím k posouzení schopnosti splácet - prověření bonity klienta. Dále nedochází k dvojím odměnám a jsou dodržena všechna další kritéria zákona uvedené v informacích trvale přístupných spotřebiteli a v reklamačním řádu.

Některé údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb. Jedná se především o úvěry podnikatelské, realitní služby...

Copyright © 2012 - 2022 Dumdluhu.cz