Něco málo o firmě DumDluhu.cz 👑

"Kralujeme impozantní cenotvorbou a kraulujeme heroickými tempy.

Nebankovní internetový dům, kde se:

↑ dluhům přezdívá neduhy
↑ dražší kusy nedočkají soucitu
↑ mrštně zneškodní a pošlou k šípku

🔝 razí vele levná cesta a levá hrozí leda od Vás

↑ finanční tíseň řeší jedna filantropická píseň
↑ vysekat z ní lidstvo stal placený koníček
↑ nemoct pomoct už dávno s tím sekli

Kurýrujeme
 klientovo dlužení a kultivujeme
 nebankovní prostředí."

Poptejte tam, kde:

→ se ostatní konkurenti alias jarmareční atrapy pořádně nestíhají ani inspirovat

→ to neslouží jen ke sběru žádostí a jejich pinkání do všemožných stran

→ ta Vaše tak nebude za úplatu poletovat po celé republice

až nakonec oklikou přistane beztak zase u nás,
a Vy akorát ztratíte prachy, čas a víru.
Tu kvalitu prostě neuspěchají,
ta musí dozrát jak víno.

Ono okopčený obal nezaručí obdobný obsah.
Věrohodnost není důvěryhodnost.

Je jen jádro, originál, kopie
a jeden DD. 💙

Bez zkušenosti a opravdovosti stejně nikoho dlouhodobě neobalamutí,
časem to vyplave napovrch jak leklá ryba, tak ať si poslouží.

Dobré rady do výběru:

Dejte si dobrý pozor, kam šlápnete, může to mít přímo fatální následky, hlavně v nebankovním prostředí.

Běžte rovnou ke zdroji, kde to celé svéhlavě vymýšlí, a ne za nezbedou, který to s vyplazeným jazykem pouze opisuje.

Jednou prachsprostý podvodník a vykradač jimi zůstane napořád.
Ať už našeho duchovního, nebo vašeho materiálního vlastnictví.
Nepodporujte je svým zvolením a pracně vydřeným majetkem.

♥ Naše živobytí spočívá v tom, že pro Vás zajišťujeme důstojné dluhové a tak i životní podmínky.

♠ Pouze za předpokladu jejich úspěšného doručení si necháme zaplatit odměnu ve výší úměrné výpomoci.

♦ Cirka desátým rokem se přemáháme, abychom pro Vás představovali tu NEJ-víc levnou volbu ze všech dostupných.

♣ Drtivou část této profesní periody jsme si divže nepřetrhli, aby se dařilo prozíravě předejít vašemu kompromitování, čímž jsme nekompromisně pozvedávali v tomto směru nepříliš valnou úroveň na úvěrovém tržišti.

Varování: vyřazování nás z vašeho užšího výběru kandidátů k oslovení na adekvátní za či od dlužení zavání akorát kapitálovým karambolem, proto to čiňte čistě na vlastní nebezpečí a s vědomím hrozby nedozírně neblahých dopadů na ukazatele vašeho privátního bohatství a blahobytu
, jejich rapidní pokles a zhoršení hospodaření.

provozujeme:

 • 1.

  úvodní konzultaci

 • 2.

  odbornou analýzu

 • 3.

  představení řešení

 • 4.

  kompletní vyřízení

 • 5.

  následné servisování

, které je takzvaně doživotní, tedy ne nutně Vás, ale životnosti uzavřeného úvěrového produktu, a společně s dobrovolně sjednanou pojistkou Vám zajistí pomyslný záruční list platný po celou dobu jeho splácení a s ním i klidný spánek v jeho průběhu.

O případné reklamace, nebo vyvstalé komplikace se Vám s mírně strhaným úsměvem na rtech a vrásčitým obličejem postará osoba svěřeného poradce.

Ta bude mimo jiné dbát též na interní stránku realizace vašeho případu za kladení důrazu na to, aby se celá obešla bez nežádoucích zajížděk, roztržek, či karambolů a nedošlo tak k zavdání jediné příčiny vašemu rozhořčení.

Aby toho náhodou nebylo málo, tak po Vás předem nepotřebujeme zaplatit ani to společné „kafé či benzín“.

Netřeba se tak obávat, že bychom Vám chtěli z kapes vytřepat i to málo, nebo nic, které máte, ještě dřív, než od nás Vy dostanete, pro co jste si přišli, tedy nové peníze.
Nejsme bláhoví, je nám jasné, že když spolu mluvíme, nebude u Vás žádná extra sláva, jako spíš souš. Jsme té dobroty, že Vás nevystavujeme takové té klasické hříčce:

první zaplať a pak čekej, já mizím“.

Takže když Vám dlouhodobě nedokážeme vytrhávat trny z paty, brzo hold skončíme na uliční dlažbě...

KRÉDO je oboustranná:

√ OPRAVDOVOST √ PROSPĚŠNOST √ PROSPERITA

"My budeme řešit vaše problémy, dávat jim všanc svoji životní energii a neukážeme Vám záda, když budete dobří.
Záměr není vytřískat z Vás i poslední třísky a zahodit, ale pomoct znovu se postavit na nohy a finančně vyrůst.
No nehrajme to tady na armádu spásy, či státní spolek, ať nežijete v další lži. Ne, cosi stojíme, Vás vyjdeme.
Kolik přesně Vám bez tajů, okolků, hany i bázně upřesníme hned po úvodní konzultaci, teď nevíme co Vy."

Tomáš Maček

Neschováváme své pravé tváře ani totožnosti:

Váš úvodní průvodce a dvorní rádce na cestě k vytouženému úvěrovému produktu ⇓

Líbí-li se Vám tento kluk jak buk a tak byste ho rádi vysvlékli více donaha, KLIKNĚTE.

Tento švarný hoch, jinoch, junák k nevůli rodičů již před dávnými lety odrostlý ze studentských papučí... Hm, hrůza, tak ještě jednou a lépe. Či radši rovnou k věci:

Minimálně Vám poslouží jakožto vstupní informátor. Za povšimnutí stojí, že se schválně vyhýbáme označení poradce, na něhož už je spousta lidí háklivých z popudu neblahé osobní zkušenosti, anebo pouhého principu.
To abyste získali konkrétní představu o našich možnostech, tedy pravděpodobně pro Vás proveditelné a nejen nákladově nejvíc vyhovující verzi úvěrování. Do tohoto bodu Vás nic nesvazuje a můžete vzít roha, pokud:

se Vám náhodou nebude zamlouvat nabídka, kterou pracně vypracuje za potu tváře ruku v ruce celým týmem a hlavně přímo Vám přiděleným specialistou, jen aby ji před Vás mohl se vší slávou a úlevou předložit.
V závěsu následovanou samozřejmostí v případě vzájemné shody (odsouhlasení) bude soupiska veškerých detailů s navrženým řešení neoddělitelně spřažených, čili dalších kroků, nákladů a podkladů k dodání.

V procesu vyřizování nastalém po úspěšném před schválení, čili zajišťování a dodávání potřebných dokumentů k definitivnímu schválení, tvorbě smluvní dokumentace a vyplacení Vám budeme k dispozici.
Konkrétně vzdálení na jeden hovor či email daleko, jak se lidově říká, jen aby došlo k čerpání co nejschůdněji a nejdříve, aniž byste se museli potýkat s klasickými "porodními" komplikacemi, tahanicemi.

Jen taková malá laskavost, prosbička. Tak, jak jsme my ve všem hned na úvod pravdomluvní, očekáváme to stejné i od Vás. Pokud Vám cokoliv nevyhovuje a nebudete si moct pomoct, abyste se přes to sami přenesli, nebo to s námi otevřeli a pokusili se vykomunikovat (vyladit), řekněte to hned, ať ani jedni zbytečně neztrácíme čas a nervy, my úvěr shodíme ze stolu pro Váš nezájem z titulu přílišné nákladnosti či náročnosti, vy se vytočíte na patě, vypochodujete z domu dluhů A JE.

Případné obavy o jeho nedostatečnou odbornost či kompetentnost nejsou na místě, neb i přes relativně mladistvé vzezření má za sebou mnohačetné zkušenosti. Využilo-li by se slovního spojení "z bojů s půjčujícími a si", pak by si zasloužil minimálně veteránské vyznamenání.
Na trhu hypoték, půjček a všeho kolem nich se pohybuje též už desátým rokem a to převážně v roli vázaného zástupce samostatného zprostředkovatele, tzn. subjektu s doširoka rozevřenými realizačními možnostmi majícím k dispozici všechny jeho bankovní i nebankovní úvěrové možnosti a mimoto i exklusivní produkty etablovaných soukromých investorů na trhu, kteří je dokáží poskytovat v obstojném poměru mezi výhodností a průchodností, aniž by pak na klienty kdy praktikovali nekalosti v průběhu splácení.

Teda pomineme-li ty momentální úrokové mánie, které zasáhli celý trh dokonce i bankovních hypotečních úvěrů, a tak, jak roky nadáváme na nebankovní společnosti, jak při splácení zákeřně násobí náklady svých dlužníků, tak ejhle, i její vzorově vzorní, svatí souputníci se teda ukázali v pěkném světle... Ale tak věříme, že to je jako z benzínem, pouze dočasný výkyv, vina protiinflační politiky.

Samá nejistota zastíraná nadšením a doprovázená láskyplným pocením nesmyslů, jejich plácání do větru a opakující se až uši bolící rétorika, respektive mletí jak čerstvě se zajíždějícího mlýnku by tak rozhodně neměla být jeho případ, hrozit.
Ba naopak si možná budete chvílemi připadat, jako byste snad mluvili se svým oblíbeným sousedem, možná dokonce starším bráchou, nebo ostříleným bankéřem, který ví, o čem mluví a zmůže ledacos.
Pevně věříme, že budete s jeho přístupem nadmíru spokojeni a pokud náhodou ne, rozhodně se nám o tom nezdráhejte dát "na plnou hubu" vědět.

PS. JO A jestli jsme Vás rozhicovali a obratem nechali vychladnout nepřiložením obnažené fotky, tak se omlouváme.
Jako žádný zvadlý chcípák to na tu hrůzu kolem není. Sic teď je z mírně formy, neb v práci i životě je to psycho, tak jen sedí, jí, spí a poskromnu chodí. Asi změna priorit v kombinaci ztrátou motivace. No už se mu prý navrací chuť makat, tak by brzo mohl být zpátky.
Každopádně pózu v trenkách až za odměnu, po dobré práci, tedy vašem zadlužení. Což vlastně motivuje jen některé ženy, jo a taky teplé muže. Tak to by nám z toho všeho vašeho roztékání nakonec ještě mohlo něco kápnout. Jen je neodradit dotazy na oblibu chlupů.


Ale zpátky na zem, teda k nám... Co dále by se dalo ještě tak dodat?

Děláním gest dle gust našich hostů si na trhu bezostyšně budujeme stále věhlasnější jméno, navzdory rakety protivenství si z něho stejně uhryzáváme pořád větší sousto, nezadržitelně přebíráme jeho otěže a ostatním na něm coby trny trčící nejen z jejich očí drásáme nervy i konta, konkurenci ukazujeme záda i směr, "dobrovolnicky" ji zásobujeme libozvučnými texty a tahy konečně majícími hlavu i patu, plus na trhu udáváme tempo i trend a záhy tak rozvracíme stokrát (pr)oprděné pravidla.

A tak, děláte-li si zálusk na pořízení zbrusu nového, snově laciného zadlužení, za nějž by se dalo v klidu pořídit kopa drahocenných věcí, v pohodě žít, ba místy se i chvástat před ostatními, anebo se zbavit všech prohlubujících se a do ještě většího deficitu vás tím neproplacených faktur a dlužných pohledávek, právě jste stanuli na správné stopě cílové adrese.

Tím, že plaveme s vysílenými klienty k dostupným peněžním přístavům na suchých pevninách, převlékáme je celé promáčené z kousavých svetrů nebankovních ne-dobrodinců do pohodlí prodyšné bankovní bavlnky, o níž pak skoro ani neví, že ji mají na sobě, vyživujeme je všestranně daleko kultivovanějšími dluhy, zastáváme roli expresních i exklusivních plavčíků i kurýrů dohlížejících na jejich spokojenost, komfort a bezpečí i je transformujících do nákladově a pocitově diametrálně odlišně dimenze.

Neváhejte se prozřetelně vyvarovat zcela nesmyslně předražené nebankovní půjčce při sháňce fanfárového financování nových záměrů, či snaze o úplné překopání všech svých dluhů a udělání pořádku v nemístně zaneřáděné úvěrové špeluňce. Vyházejte ze skříně na dluhy všechno to zatuchlé harampádí a střepte tak ze sebe všechny ty splátkové strašáky, citelně provzdušněte svůj výdajový rozpočet, ať je jeho interiér komplet vymalovaný i nově vybavený, a nemírně si tím polepšete.

Hlavně se neštítit, ani nehanbit, projevit svůj zájem a my před Vás obratem předložíme za nás pro Vás tu vyloženě nejv(ý)hodnější úvěrovou variantu, která je na trhu k mání. V případě vašeho zájmu si okamžitě vyhrneme rukávy a pustíme se do takového úklidu, že budete koukat.

U všech úvěrových, potažmo úklidových služeb prezentovaných na tomto webovém rozhraní je cesta vedoucí k získání takové cenové nabídky docela rychlásnadná a celkově nejen nezávazná, ale též bezplatná, takže není velice na co čekat, ani z čeho mít strach...

Ke vznešenému vznesení vašeho požadavku Vám poslouží toto, čistě za tímto účelem načančané tlačítko: CHCI KONZULTACI, či tak lze učinit napřímo, vytočíte-li devítičíslí: 777465451.

Rozhodně se spolehněte na naše udělání prvního i posledního pro to, abychom Vás na oplátku naopak ničím nevytočili a ať nás při všem tom gruntování klidně trefí sám mol, pakliže "čestné skautské" nedisponujeme naprostým pošušňáníčkem pro všechny cenově citlivé dušičky právě pošilhávající po grošové zápůjčce.


Jo a zajímá-li Vás, co pak děláme ve chvilkách profesního volna, tak to se různě dovzděláváme, rozšiřujeme si obzory, aktivizujeme neuronové synapse, oprašujeme dlouhou dobu nepoužívaná nervová spojení a zabraňujeme tak jejich krnění... Pátráme po nových oblastech pro své uplatnění a růst, kdy je to potom, kdo by to byl býval do nás ještě řekl, návrat ke kořenům a dobám školou povinných, samý výběr vhodného kurzu, studijního oboru, čtenářský kroužek a domácí úkol, nasávání nových poznatků, jejich pozvolné memorování a meditování nad případným uplatněním v praxi... a potom tělocvik...

Při úplném vypnutí, čili vytržení z jakékoli mentální zátěže se totiž jak u vytržení věnujeme (kul)turi(cykli)stice, ventilujeme všemožnými míčovými sporty, rozradostněně rochníme při potápění, uklidňujeme a kurýrujeme ve finské plus kryokomoře, sáhodlouze kocháme kdejakým výhledem, čili jen tak čumíme do blba, nechávajíc to plynout, snažíc se zachytit a vrýt do paměti porno jednotlivých namanuvších detailů, 
no a zcela upřímně se též průběžně, ne moc řízeně a už vůbec ne střídmě ládujeme cukrem, hekticky dopujeme kofeinem, povážlivě vášnivě si s rituálním nádechem libujeme v nikotinovém opojení, inklinujeme k lehkému alkoholismu, konzumujeme kdejaký obsah... 

Burcujíc tím vším ještě víc své vědomí, roztáčejíc ho z ještě vyšších otáček do pračlověčího útlumu, pomáhajíc mu uvolnit se, rozvzpomenout, přijít na jinou myšlenkovou vlnu, rozproudit, pročistit, zabavit, utápějíc v něm různé paměti(ne)hodnosti a restartujíc jím jakousi svou bytostní desku, ledabyle sjíždíme video za videem, na skok prolézáme sociální sítě, zato jakýsi "nemastný neslaný" zbytek sebe pak necháváme svým pravým bližním v živém světě...

Ale tak co se dá dělat, přežít se musí a nezávislosti, případně rozmařilosti není nikdy dosti. Nezbývá, než pořád hledat něco, co nás údajně udělá co nejvíce a nejdéle šťastné.
Hlavně člověk musí všechen ten úmor převážně jaksepatří milovat. Jinak, není-li to jen věc strachů a tužeb (prachů), si už může radši jít na pohodičku zahradničit...

nevypadáte totiž, že byste měli nějak zvlášť moc chyb. Tak už hlavně nikam nechoďte a staňte se PLS mým jediným "dluhodárcem", průvodcem na krušné pouti v roli dlužníka, strážcem v úvěrovém světě plném krutých peněz k půjčení.

Dvě dobré rady do startu:

1. "Pro nás za nás" se ještě porozhlédněte někde jinde, jen se moc nedomnívejte, že to tam budou mít o něco levnější, kvalitnější či schůdnější. Už leda tak na faře by to s Vámi mohli myslet lépe...

Vždyť jim ledva jde podplácet pár pisálků pár drobnýma, anonymně a bez školného je vysílat na studia těchto stránek, aby se konečně přiučili něčemu novému, pořádně nasáli tu atmosféru, inspirovali se a získané znalosti pak zužitkovali při tvorbě jejich propagačních materiálů.

Potažmo, ať si nemusí nechat vrtat koleno pro krapet hodinovek navíc, to prostě jen "jedna ku jedné" zkopčili, nanejvýš pozměnili pár frází, abychom nemohli "frflat", ufikli nadbytečnou omáčku kolem, flákli tam pár fotek a serepetiček, ať je to fešné, vyvěsili to web a vyfasovali váš aplaus.

A ejhle, za tři a půl kačky to mají z fleku víc sexy jak ten, kdo to roky vstřebával a týdny tvořil...

Ale ovšem, že Vám nikdo nezazlívá následné nerozeznání podvrženého falzifikátu od původního originálu, za nímž stojí ta správná prav(div)ost a kopa práce, ostatně ani nemáte jak. Máme to tak vymakat, aby už nebylo co a proč je upřednostňovat, dobře nám tak! Jo a taky by takové loupežné praktiky mohly být trestány přísně jak přepadení, když shodným způsobem prachsprostě vykrádají někým vytvořenou, přidanou hodnotu...

No ani Vy se pak nesmíte zlobit, když zakusíte výrazný rozdíl ve službě u nich zakoupené, konkrétně nevalnou kvalitu za vysokou cenu, ve srovnání s tou naší, o což se neustálým progresem snažíme zasloužit.

On se ten náskok získaný věnováním pozornosti jedním směrem a nesmyslem poctivě odkroucených hodin jen tak neztratí, ba naopak souhrn takové činorodosti historicky poslaný do sestrojení současného výsledku spíš zřetelně postřehnete.

Tu roky odváděnou práci (oběť) s jistou mírou přemáhání ty reprodukující rychlokvašky prahnoucí po instantním sklízení plodů v podobě úspěchu a bohatství, sotva párkrát koply do země a to ještě šlohnutou lopatou do sousedovi zahrádky, jen tak nepřed(ch)čí.

To dá rozum, že i původní tvůrce, jehož výplod Vás zaujal, bude v pěti z šesti případů v podstatě ten nejnadupanější kandidát na vaše oslovení ze všech naprázdno papouškujících "trapáků a pitomců" neschopných si vymyslet ani vlastní nadpis...

Jistě jste se o tom již na vlastní kůži přesvědčili u takových vozidel, elektra, módy, či jen rajčete z přihrádky VS zahrádky. Zakoupit si nějakou zvenčí podobnou, či dokonce ještě hezčí věc, ještě neznamená žádné vítězství a to ani ze střechy hodně vysokého (a zrovna na toto ne zrovna moc super) marketu, o to víc to pak zamr(a)zí, je-li její pořizovací cena paradoxně ještě vyšší... 
Nedělá to, nedrží, ani nevodí, co a jak správě má, další "opravdu úžasný" artefakt do sbírky. To už lepší se ho zrovna zbavit, ať zbytečně nezabírá místo, neleze na oči, mozek, do peněženky i zdraví a příště se řídit heslem "nejsem tak bohatý, abych si kupoval laciné šunty, radši mít pár pořádných věcí a stačí"...

2. zkuste nás POPTAT zkraje týdne, dokud jste ještě jakžtakž svěží a plní života, když totiž jeho postupem splihnete jak dávno upečená špenátová buchta či natrhaná máta, stanete se přejetými jak kočka, akceschopnými jak v den po mejdanu roku, a pojedete převážně na krizového autopilota s diskutabilní schopností autenticity a z ní pramenící kreativity, k tomu, abyste se vůbec dokopali rozjíždět nějaké větší akce a na poslední chvíli jimi honili bycha i nás, už Vám mnohdy nezbyde ani špetka energie čili chuti. To si zase přiznejme, že se po "na chlup" stejné jízdě na kolotoči sotva dočkáme "o kotel" jinačích stavů...

Vez(ř)te, že my Vám na oplátku budeme věnovat svůj čas a vkládat energii do eliminace všech Vašich přítomných i budoucích dluhových komplikací.
Stačí, když budete vážně chtít, chovat se podle toho a potom to patřičně oceníte...

Předtím, než naplno vypuknou oslavy našeho profesního jubilea, nám dovolte pár krátkých slov ⇒

Ano, už je to tak, brzy odbije už desátý rok na stopkách našich životních poutí od doby, kdy jsme si za obor své působnosti poprvé zvolili ten úvěrový a s chutí charakteristickou pro začátečníka se pustili do freestyle práce. Od té doby se na tomto hřišťátku den co den přemáháme, zaměstnáváme své duchy nepříliš záživnou, převážně úvěrovou tématikou, úzce jsme se vyprofilovali do jakéhosi přemosťování mezi nebankovním a bankovním sektorem, vyprošťujeme jiné lidi z kapitálových peripetií, čarujeme s jejich dlužnými veličinami výhradně v jejich prospěch a aby to ho náhodou nebylo málo, paralelně si dáváme jaksepatří záležet na tvorbě převážně písemného obsahu této Vámi právě navštívené stránky www.dumdluhu.cz, která svou "poučnou povahou" sama o sobě pomohla změnit náhled na svět (zdaleka nejen ten finanční :-D) k lepšímu a tak i zajisté učinit lepší volby v životě haldě lidí v krajně úzkých, čímž se nesmazatelně vryla kamsi do jejich myslí, byť nejedni jaksi pozapomněli nejen jaksepatří, ale i jakkoliv projevit svůj vnitřní vděk i navenek a k tomu velmi zdařile předstírají jakoby oni nic. Je přirozené, že se tato naše gesta nepotkají s gustem všech, no třeba by jim to jen mohlo být naprosto ukradené, ne si z toho "sem tam" něco ukrást a pak nezájem pouze předstírat, ba ještě na dálku vysílat nenávist, hlavně nenápadně za našimi zády plivat na naše záda a úryvky z řečeného zneužívat v přímém rozporu s našim prospěchem, čili k našemu škození... Hold co naplat, každý za každý svůj pravý nešvar stejně zaplatí, obráceně se z něho vykoupí jen rovnoměrnou obětí, nám to vlastně tak i stačí, a jinak to letí fakt jak pták, ještě pár spánků a hurá do důchodu či nebes...

To platí i o "klucích a holkách od fochu" přejících si jen se přiučit něčemu novému, či se pomýleně domnívajících, že půjde pohodlně přeskočit roky těchto útrap s půjčkami, plahočení zprava doleva, všeho toho útočení a vyčkávání, bude stačit přispěchat, ještě lépe si poslat pár najatých pisálků, nakrmit se z našich myšlenek, mírně pozměnit pár frází, aby se neřeklo, na páva je pak vydávat za své, dělat ze sebe profesionály na slovo vzaté, no total hluché vůči faktu, že je prostě nutné, aby si to člověk celé odžil, odkroutil sám a že přes přirozenou snahu o hledání vychytralých zkratek nakonec zjistí, že velice žádné nefungují a celé se to celé kdesi jaksi po zásluze akumuluje a i přehnané věnování pozornosti na počin souseda tak pozbývá smyslu, ještě když se z něho nevytrácí nebezpečnou nepřejícností zabarvený podtón a naopak možnost osobního zapojení pro jeho zlepšení bezesporu ano. To radši ať člověk soustředí svou pozornost na to, co, jak a kam leze z něho samého, ať investuje svoji energii správným směrem (do pocitu vlastního štěstí) a nemrhá ji na tom, co se ho absolutně netýká, je v tom totálně odosobněný a navíc zvyšuje tak akorát jeho stupeň zapšklosti.

No co naplat, marné vzlykat nad rozlitými moudry i nad tím, že kvantu zbylých úvěrářů, jež dráždila prosperita druhých a její absence u nich samých, či představa zaostání pozadu či v propadlišti dějin, tak nespočetněkrát posloužil coby "wikipedie", čili zdroj inspirace a informační obživy, a dodnes se nad ním slítají a slintají jak vosy nad medem. Už jen to by mohla být akurátní devíza naší adekvátní kvalifikovanosti a přičteme-li k tomu vlastnosti tolik charakteristické pro nás i býky, nutkavou potřebu po sice možná pomalém, zato ale jistém a neustálém posunu vpřed, vlastně moc nevíme, na co ještě čekáte.

Pro nás za nás se každopádně klidně porozhlédněte i někde jinde, stejně silně pochybujeme, že to tam budou mít o cokoliv levnější, snazší či reálnější, takže držíme překřížené prsty každému, kdož nás nedohledá, nebo ráčí přeskočit, a nezbyde mu tak, než se o tom přesvědčit na vlastní účet v bankovnictví a celkově tím zasadit tvrdou ránu veličině vyjadřující jeho privátní bohatství.

Jakoby snad už tak nebyl ze všeho toho sužování zažitého za celý život zdecimovaný až dost a i těch prašivých lstí usilujících o jeho zdiskreditování a tím i vaše pošramocení přespříliš.
Ohraňte své konto před bezúhonnou snahou o ošulení z různých stran na vlastní pěst. Nikdo jiný to za vás na vaši čest neudělá a bez další takto prekérní zkušenosti, která vám na klidu rozhodně nepřidá, se snad v pohodě obejdete...

Třeba se též upřímně přiznat k jedné poněkud podivné, hluboko zakořeněné, podvědomě automatické úchylce ⇒

Přitom všem povrchně materiálním přemáhání se alespoň okrajově snažíme přetvářet nitra našich klientů, protože jak jsme si již jistě všichni plně vědomi, u těch to celé začíná a naprostá absence kladení patřičného důrazu na hloubkovou změnu povahy k lepšímu podezřele připomíná podání morfinu umírajícímu pacientovi. Na moment utiší bolest, ale jinak už moc nepomůže...
Proto je skrytým smyslem naší práce převychovávat na stupnici pomýlení od zdravého normálu výrazně odchýlené jednotlivce ideálně dobrovolným přenastavením nejen jejich vadné mysli, případně je dupnutím na pokrouceně tlačené představy přesným opakem nekompromisně nacpaným zpátky do ... chřtánu rozpálit hněvem doruda pro jejich vynucené vypěnění následované vybubláním uvnitř usazených nečistot napovrch k umožnění jejich uvědomění a pokud možno i konečnému odpreparování, nebo klidně zadávení, s pravým záměrem zvýšit tak úroveň osobního blaha zhola všech a ba, že si přitom taky přijít na něco oběti přibližně přímo úměrného.
Poděkovat a velebit, nebo odsoudit a ukřižovat (popřípadě odkráglovat) nás za to můžete později..."
Domníváme se, že převážnější část této potřeby je bezesporu vrozená a minoritně ji dokresluje zkušenost vzniklá ze zažitého v tomto životě. Coby celek pak pospolu utvářejí asi osudovou záležitost, životní poslání a kříž.

Virtuální portál primárně předurčený ke zpřístupnění potřebným:

 • 1.

  profesionální úvěrové a dluhové poradenství mající pořádnou úroveň a podpůrný efekt

 • 2.

  sofistikované, prospěšné a systematicky vyprošťovací nouzové konzultace

 • 3.

  dostupný zdroj levných peněz jednotlivcům, domácnostem i firmám

 • 4.

  celistvé realizace adekvátní úvěrové alternativy a následného "doživotního" servisu

stojí za ním parta správných bláznů už desátým rokem "vášnivě" se věnující úvěrům:

 • 1.

  bankovním i nebankovním

 • 2.

  hypotečním i bez zástavním

 • 3.

  podnikatelským i spotřebitelským

a veškerým alternativním variacím od nich odvozeným.

Ta se zarputile přes mnohá sebezapření, kolikrát až fanaticky do selhání snaží zasluhovat o to, aby splnit úkol v deníku zaznačený jako "sehnat potřebný balík za posléze uplatitelného nájemného" šlo každému jeho návštěvníkovi "jedna báseň" a jejich poohlížení po levných penězích se tak překvapivě hravě překlopilo v naprosté uspokojení fantastickým financováním zplna pokrývajícím jejich pestrobarevné potřeby za předpokladu, že se odhodlají k našemu oslovení.

"Protože je pravdou, že každý dluh, ať už sebevíc výhodný, je přece jen pořád jen po(d)řá(a)dná otročina a té jako by snad už tak nebylo až dost..."

A zatímco se jiní radovali ze života a kašlali na zítřek, nebo s jakousi naivitou věřili v jeho růžovost, oni "pro jistotu a náskok" tvrdě pracovali a ⇒

Za zmínku dodatečně možná stojí i mírný sklon k perfekcionalismu a mírně chvástavá zajímavost, že se historicky nijak zvlášť vnitřně nechlácholili, ani neuspokojovali s výsledky své profesní činnosti dotažené do stádia pouze obstojného uspokojení jednotlivých představ poptávajícího byť v plně jejich původní míře.

V časových úsecích, kdy se oni nechali uchlácholit a stagnovali, nebo odrovnat, je hnala opačným směrem stále vpřed hluboko vrytá, neutuchající a poklidu nedopřávající touha po "vyšších metách, velkém světě a předčení kladených klientských očekávání". Každému žadateli měly být úvěrováním zaručeny zářnější zítřky a oznámení výsledku a parametrů proveditelné varianty vždy doprovázet totožné doprovodné jevy: zatočit hlava, vyhrknout slzy, dojít slova, spadnout brada, nadskočit hrudnice, úlevou zabrnět v oblasti žaludku, samou radostí uvolnit střeva a podlomit kolena, nebo alespoň určitá část z tohoto výčtu. Tomuto cíli se snažili podřizovat veškeré rozhodovací procesy, poměřovat s ním svůj výsledný produkt a na jeho poměrně bytelných základech ho taky vystavět navzdory všem negativním vnějším vlivům od nepřejícných záškodníků sabotáží usilujících o jeho zadupání.

Zastřešte své bydlení prvotřídní peněžní krytinou na křupnutí krku a předejděte tak jeho poničení tím šizeným šuntem spolu s těmi, kdo obětovali profesnímu životu pomalu půlku svého života a jsou tak, víc než kdo jiný, profesionály na slovo vzatými.

 

Prováděná kontrola a garance kvality ⇒

Aby v žádném případě nehrozilo, že bude klient vydán napospas poškození, jsou smlouvy o spolupráci důkladně kontrolovány a uzavírány výhradně s takovými subjekty, jejichž dosavadní činnost a kladené smluvní podmínky lze s čistým svědomím označit za zcela nezávadné. Neskrývají se tak za nimi žádné nesrovnalosti zavánějící nekalými pohnutky, jež by klienty nadále ohrožovali překvapivými praktikami prováděnými převážně za účelem závratného navýšení konečné ceny sjednaného produktu a v konečném důsledku tak nadměrnému obohacení půjčujícího na úkor zásadním způsobem tratícího úvěrovaného. Nebo alespoň první 

Celá tato propracovaná nabídka je ve své komplexnosti doplněna o výhody relativní nezávislosti dluhových konzultací v rámci živnostenského oprávnění, při nichž zákazník zužitkovává oněch „baj očko“ 10 let zkušeností a s nimiž je v jeho prospěch současně spjata možnost nabytí celé řady užitečných kontaktů i nápomocných nástrojů. V neposlední řadě nepostrádá ani přínosné prvky realitních služeb a tudíž produktové balíčky z brožur makléřů a velkého světa investičních společností zabývajících se nemovitostním obchodováním, aby nebyl ochuzen o žádnou z vítaných alternativ eventuálně vedoucích k velkolepému vyřešení vyvstalých komplikací.

Nesporné benefity servisní asistence ⇒

Tím, že vám "prodá" peníze to ale každopádně nekončí, jako spíš celé začíná. Zkuste proto nezůstávat uvedeni v omyl, že by mu pracovní povinnosti vůči Vám nadobro skončili vašim čiperným načerpáním požadovaného peněžního obnosu. Na řadu totiž teprve přichází plnění onoho příslibu servisní asistence, která, byť se mnohým zprvu zdá jako zbytečnost, je posléze využívaná v hojné míře.

Místo padla Vám bude plně k dispozici po celou dobu splácení vyřízeného úvěru, takže se nejenom máte na koho obrátit v případě jakékoli náhle vyvstalé nesrovnalosti, ale taky za Vás budeme průběžně hlídat trh, předkládat návrhy s příhodnými, potenciálně prospěšnými kroky, naskytne-li se pro vás užitečná příležitost, a starat se o její urychlené uskutečnění v případě vašeho odsouhlasení. Byť primárně v tomto směru přichází na mysl průběžné refinancování na finančně zajímavější produkt, momentů, kdy se taková servisní asistence může neskonale hodit, je daleko víc, byť člověk si je mnohdy naplno uvědomí až v moment jejich vyskytnutí. Ať už se jedná o povinnost průběžného dodávání nějakých podkladů, snahu o odklad splátek, či naopak poslání výjimečné splátky, máte to řešit nejen s kým, ale také tím, s kým už se dobře znáte a víte, že je na vaší straně.

Pár slov pronesených panem Mačkem ⇒

"Tuze rád se na vaši situaci blíž podívám. Abychom dokázali adekvátně ji uchopit, přesně vyhodnotit a záhy Vás informovat o řešení z našeho pohledu příhodném, je ideální prvně si zavolat a ujasnit základní parametry.

Takový hovor nám většinou nezabere déle než 15 minut, což je čas, který si, pevně věřím, i přes všudypřítomnou zaneprázdněnost zvládne přes den ve vlastním zájmu vyčlenit každý. Snad chápete, že do tohoto bodu se na jednotlivé produktové podrobnosti odpovídá jen stěží, když o Vás nevím téměř nic a mohu se jedině domnívat, jestli Vám bude pomoci a čím zrovna nejlépe.

Až na základě sdělených informací dáme pokyn ke vstupní analýze a představení nalezené varianty přizpůsobené na vaše míry, možnosti a potřeby. Na jejím základě pak získáte veškeré odpovědi na otázky týkající se parametrů, podmínek a dalšího postupu nejkratší a nejhladší cestou vedoucím k úspěšnému vyplacení, které Vám v daný okamžik jen přivanou na mysl.

Buďte si jisti v kramflecích, že po celou dobu budeme primárně zohledňovat vaše osobní blaho a jemu plně podřizovat výběr vhodného úvěrového řešení. A nebojte se, že by to nebylo zcela nezávazné a veškeré na úvod zodpovězené dotazy nesloužily čistě k sestrojení jeho konkrétního návrhu včetně veškerých nákladů a soupisky podkladů k dodání pro úspěšné čerpání.

Rezervace brzkého volného termínu docílíte projevením svého zájmu jedním z poptávkových způsobu nabízených na tomto webu. Těším se brzy na slyšenou…“

↑ rozkliknutím nadpisu Vám vyjede text ↑

A na závěr první části nám dovolte ještě jednu "vlastnohlavně" složenou, nadvakrát se nerýmující, ještě míň stručnou, ale zato pořádně nabubřelou básničku zachycující rozdíl mezi náma a jima, která je zdarma k přečtení: HIER.

Proč jednat třeba s námi

Téměř 10 let je doba, kterou působíme na úvěrovém trhu České republiky.

Za těchto zhruba 3600 dní se nám podařilo podpořit dopředu neočekávané množství spoluobčanů návrhem vhodného úvěrového řešení.

 

Těchto orientačně 36 000 hodin jsme buďto spali nebo:

  • přemýšleli, jak zlepšit naše služby a jejich prostřednictvím i váš život
  • vyřizovali vaše požadavky a zodpovídali dotazy na telefonech, smskách a emailech
  • seděli na osobních schůzkách s vámi nebo se na ně zrovna vhodným způsobem připravovali a přepravovali
  • jednali s celou řadou poskytovatelů a školili se na jednotlivé úvěrové produkty, abychom zajistili vhodné finanční zastřešení požadavku poptávajícího. Od konkurence jsme se lišili se hlavně v trpělivosti s důrazem na dlouhodobost, kdy jsme neočekávali všechno hned a za "každou cenu". Vědomí, že klíčem k úspěchu je férovost, poctivost a kvalita každodenní práce, nás doprovází po celou dobu. Tomu jsme uzpůsobili jak marketing tak i přístup ke všemu, co děláme. Hlavním kritériem pro nás byla vždy celková výhodnost úvěrového řešení, minimální náročnost i maximální průchodnost pro zdárné vyřízení, aby takové financování mohlo získat co největší počet z celkového množství poptávajících a aby byl komfort a bezpečí klienta při následném splácení maximální.

vkládali do hry nemálo sil, dopovali a měnili se k lepšímu

* vypili jsme u toho všeho minimálně 72 000 káv (na hlavu)
* pozřeli podobné množství kalorických pochutin
* řekli ne "užívání si vlastního života" a přišli tak o hromadu příjemných vzpomínek na okamžiky strávené vykonáváním zálib a fyzických aktivit obklopeni moudrou samotou, přáteli nebo rodinou
* to se dozajista podepsalo na našem fyzickém i duševním zdraví v negativním slova smyslu
* vysoký výdej vnitřní energie a její následný nedostatek se potom také projevil na celkové kvalitě žití, kdy většinu zbylého "volného času" jsme buďto prospali, nebo prosportovali, aby byly síly na další výkony a abychom se z toho nezbláznili.

naletěli jsme, dělali chyby, poučili se

* ujeli nám někdy chodidla na kluzkých (spíš slizkém?) kachličkách a namlátili si, ne že ne
* někdy nás "zákeřňácky, romácky - pěkně zezadu" přetáhli tyčí po kolenních šlachách. Sem tam na nás z neposekaného trávníku vykoukla zmije, sic někdy kousla, naštěstí zatím pokaždé zabralo sérum * naletěli jsme vychytralosti některých poptávajících a jejich snaze nás obelstít. Však to znáte, nabídnete pomocnou ruku a druhý se vám ji bez skrupulí snaží sežrat až po ramenní kloub
* stejně tak se to neobešlo zklamání ze stran některých obchodních partnerů, kteří buďto tvrdili nepravdy, v lepším případě potom polopravdy, domluvilo se nějak, nicméně "ve finále skutek někam utek", jiní neodváděli dostatek práce pro společnou věc, nebo jaksi nepovažovali za podstatné sdělovat nám podstatné. Lži, pomluvy, intriky, neochota informovat nebo neschopnost spolupracovat. Znáte to.

nutno si pod čarou nalít čistého vína a suše konstatovat,

* že i my jsme se dopouštěli spousty chyb, kdy mezi hlavní z nich můžeme zařadit kupříkladu nadměrnou laxnost (nepracovitost?), pohodlnost (lenost?) i naivitu. Nevyhnulo se to ani přehnané snaživosti, namistrovánosti, mladistvému egocentrismu, ztrátě pokory a vlastního já, kdy jsme se odvrátili od vlastní cesty. Vždy jsme se ale, v rámci možnosti, snažili zachovat slušně, spravedlivě. Jak se říká, ďábel se nachází v krajnostech, zlatá je střední cesta, něco na tom bude. Najít takový střed na svojí cestě a potom z něj vycházet, k tomu je potřebná určitá moudrost a schopnost rozlišovat "zrno od plev". A to chce prostě čas, to je život, který je škola. Hlavně se z toho nepo..., oprášit kolena, vzpřímit ramena a zvednout hlavu, když přijde pád, a s čistým obsahem a dobrým záměrem jít "krok za krokem" dál. To, že když se maká, musí zákonitě přijít i úspěchy a s nimi takzvaný sběr plodů vlastní práce, se neříká nadarmo. Nikdo to za nás ale neudělá, nebo alespoň nevymyslí. No a když se čas od času konečně dokonce i zadaří, je vhodné vevnitř zachovat vděk, pokoru a klid. Vždyť přece znáte "pravidla hry" a víte, jak je to celé nastavené. Všechno to jednou pomine, skoro všechno.


Pyšníme se tak spoustou pozitivních recenzí i kladných doporučení a užíváme si dobrého pocitu z naplnění smyslu naší práce, kdy jsme mohli být druhým nápomocní.

Plody pro nás byly nejenom zasloužené peněžní odměny a pocit vnitřního naplnění za dobře odvedenou práci. Na naší cestě jsme sklidili cenné zkušenosti, dovednosti a kontakty, ze kterých teď můžete těžit Vy - naši poptávající.

Nikdy nevyžadujeme žádný poplatek dopředu, nemusíte z vlastní kapsy vytáhnout ani korunu a jste tak vystaveni nulovému riziku.

Neváhejte a nechejte si zdarma vytvořit nezávazný návrh řešení i Vy.

A co dál?

Máme možnost řešit jak u soukromých investorů, nebankovních společností, úvěrových družstev, tak také u bank, kteří podnikají na úvěrovém trhu České republiky. A tak existuje-li zde alespoň nějaká šance, jsme schopni i nestandardní požadavky poptávajících zastřešit výhodným financováním za rozumných parametrů, podmínek a průchodnosti díky kvalitní znalosti trhu, dovednostem a kontaktům.

Vyhodnotit, jestli je možné řešit a (pokud ano) vyhotovit konkrétní nabídku financování jsme schopni do 2 pracovních dnů od vstupního rozhovoru, případně dodání podkladů, které si za tímto účelem vyžádáme. Pokud projevíte o dané financování zájem, provedou se kroky, aby k vyplacení došlo co nejdříve. Orientačně počítejte, že to celkově zabere týden až čtrnáct dní.

Veškeré smluvní podklady jsou na vyžádání zaslány poptávajícímu k náhledu zavčas a s dostatečným časovým prostorem na kontrolu. Obecně se vždy doporučuje udělat tak za asistence úvěrově znalého advokáta. V určitých případech nesouladu je také možná jejich následná úprava. Všechny dotazy v tomto směru jsou otevřeně zodpovězeny, aby měl klient co nejjasnější představu, do čeho jde.

Naše působnost se rozprostírá po celé České Republice. Nezáleží proto, jestli se právě nacházíte v jednom z našich velkých měst, nebo někde na odlehlém venkově. Většinu kroků je možné řešit na dálku a „z pohodlí domova“ za využití moderních technologií telefon, email, video-hovor. A pokud už je potřebná osobní schůzka, naplánuje se podle časových možností buď na vámi zvoleném místě (domov, práce), nebo v blízkém "spádovém" místě, aby jste nemuseli jezdit daleko.

Neustále se snažíme objevovat nové možnosti a příležitosti na trhu, abychom byli schopni přinášet to nejlepší pro poptávajícího. Rozšiřujeme investorské možnosti i řady spolupracovníků. Inovujeme celý proces a pracujeme na tom, abychom měli pro poptávajícího z čeho vybírat a on tak měl možnost financování získat a to v očekávané kvalitě a podobě, která opravdu pomůže vyřešit jeho situaci.

Nejsme poskytovatelé, což by někdo mohl vnímat jako nevýhodu. Na druhou stranu díky tomu u klientů neprosazujeme jediný úvěrový produkt, ani takový logicky neupřednostňujeme na úkor jiných, pro klienty třeba podstatně výhodnějších. Primární pro nás je, aby poptávající získal to nejvýhodnější ze všech takových produktů na trhu. Proto ze všech vybíráme na míru jeho požadavku z našeho pohledu to nejlepší financování v rámci reálnosti sjednání a celkové výhodnosti.

Platit přiměřenou odměnu až za kvalitně odvedenou práci, to zní jako férový obchod, co říkáte? Pro lepší představivost si to srovnejme třeba s nákupem takového obleku. Je rozdíl prodávat jeden typ saka maximálně o třech velikostech. To "sem tam, plus mínus" sice padne, někde trochu přečnívá, ale není to nic hrozného. Asi byste si dokázali představit hezčí kousek, no za ty peníze moc na výběr nemáte. Ale co kdyby Vám ho někdo nabídl přesně ušité na míry vašeho těla z materiálů, látek, střihů a barev, které si sami zvolíte a navíc jste za hotový produkt zaplatili méně?

Vybereme pro Vás ideálního poskytovatele i produkt financování individuálně přizpůsobený tak, abyste v souladu s vlastními potřebami ušetřili co nejvíce.

Co je potřeba, abyste pro to udělali? Poptali a zařadili se tak mezi naše poptávající a zanedlouho snad také spokojené klienty.

S čím že Vám to dokázeme pomoci?

 • se získáním výhodné hypotéky nebo bez zástavní půjčky, i když je Vám to jinde znemožněné například kvůli nevyhovujícímu:

 • stavu všemožných registrů dlužníků

 • typu příjmu nebo jeho poměru k vašim výdajům

 • účelu, na který ji hodláte využít nebo z jakýchkoli jiných příčin

 • zafinancovat tak vaše potřeby:

 • 1.

  dostatečně vysokou částkou a dlouhou splatností

 • 2.

  s minimálními náklady díky exkluzivnímu úroku

 • 3.

  přijatelně nízkou měsíční splátkou

a přitom být více tolerantní k bonitě, registru i účelu využití

 • najít vhodné úvěrové řešení jak pro fyzické (zaměstnance a živnostníky) tak i právnické (firmy a společnosti) osoby, kde se současně můžete spolehnout na:

 • 1.

  nulové náklady před vyplacením

 • 2.

  maximální slušnost a férový přístup v průběhu splácení

 • 3.

  bezplatnou možnost kdykoli doplatit, převést jinam nebo poslat výjimečnou splátku

Prostřednictvím například

hypotečního úvěru Grand nebo bez zástavní půjčky Grund

si tak můžete například:

 • refinancovat nevýhodnou hypotéku či zástavu od nebankovní společnosti nebo soukromého investora

 • vyplatit takzvaný zpětný leasing: nabýt vaší nemovitosti od nich zpět do svého osobního vlastnictví

 • konsolidovat všechny nevýhodné půjčky za účelem získání nižší splátky, přeplatku i lepší přehlednosti

 • oddlužit vlastní nemovitost vyplacením jedné z těchto 6 ti zatížení:

 • 1.

  nebezpečné nebankovní hypotéky 

 • 2.

  hypotéky po splatnosti

 • 3.

  zesplatněné hypotéky

 • 4.

  zástavy od mimo-bankovních společností (státní sféry, pojišťovny, operátora)

 • 5.

  exekuce o jedné z exekutorských komor

 • 6.

  insolvence od jednoho z insolvenčních správců

a uchránit ji tak před nuceným prodejem například v dražbě

 • financovat podnikatelské aktivity jedním z podnikatelských úvěrů:

 • A. konsolidačního:

  za účelem optimalizace rozpočtu a snížení zbytečně vysokých úroků splátek

 • B. investičního:

  za účelem zafinancování vysoce rentabilních investic

 • C. developerského:

  pokrytí nákladů na výstavbu či renovaci

 • téměř okamžitě prodat svoji nemovitost za prakticky standardně tržních podmínek

 • individuálně financovat nestandardní požadavek

Kdo se chcete nezávazně poradit se svým požadavkem:

nebo vytočte kombinaci čísel:

777465451

Případně napište na e-mailovou adresu:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vaše dotazy rádi zodpovíme a budeme Vám k dispozici:

PO - PÁ: 08:00 - 19:30

SO: 08:00 - 15:00

Pokud zrovna nejsme k dispozici, věřte, že děláme maximum pro to, abychom se Vám ozvali co nejdříve nazpět.

Najdete nás na adrese:

Třída Tomáše Bati 1547, Zlín. Působíme po celé ČR, proto máme k dispozici kancelářské prostory ve všech větších městech ČR.

Na Vaše dotazy odpovídá:

Rád se na Váš požadavek blíž podívám. Zavoláme si a zodpovíme všechny dotazy, abych vaší situaci porozuměl. Po nezávazném vyhodnocení Vám řekneme, jestli je možné financování řešit, jaké optimálně pro Vás a za jakého dalšího postupu. Pokud bude navržené řešení plně odpovídat vašim představám, bude se pokračovat v jeho sjednání, aby nastalo zdárné vyplacení co nejdříve.

Tomáš Maček

Specializovaný poradce v oblasti financování

10 let praktických zkušeností

Lidský přístup

CO JSEM ZA TU DOBU "PODĚLAL"?

Desetitisíce:

 • smsek a emailů
 • telefonních hovorů

Tisíce:

 • prospěšných schůzek
 • vypitých káv

Stovky:

 • kladných recenzí
 • spokojených klientů

Nula:

 • negativních zkušeností
 • poškozených klientů

To za pokus stojí, co říkáte?

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČO: 88853225. Jsem vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele a nabízím tak jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní), které zahrnují většinu bankovních i bezpečných nebankovních společností na trhu. Dále úvěrové (dluhové) poradenství v rámci živnostenského oprávnění a nabídky investorů v rámci uzavřených tipařských smluv.

Dumdluhu.cz je: internetový portál sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému a dluhovému poradenství. Stojí za ním také zástupci jednotlivých poskytovatelů, kteří přinášejí poptávajícímu příležitost k uzavření nejlevnějšího možného financování na trhu.


Důležitá upozornění:


Úvěry řešíme od OD rámce 300 000 Kč, žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

To platí jak u bez i zástavních úvěrů, kdy na vině je zejména naše omezená časová kapacita a nerentabilita vzhledem k výnosům z celorepublikového vyřizování menších částek.
U desetitisícových úvěrů by musela být platební zátěž pro klienta natolik vysoká, že by to hraničilo s únosností a smysluplností vůbec.
Enormně úročené nebankovní mikro úvěry nabízené na trhu jsou toho jasným důkazem.

Prostý TIP:
Chcete-li míň, zkuste banku, nebo jednu z věhlasných nebankovních společností, nejde-li to dočasně z nějakého důvodu, doporučujeme toto období přečkat bez úvěrování a mezitím, je-li to možné, usilovat o odstranění překážející závady, nebo najít jiné východisko a bez úvěrování obejít úplně. Pořád lepší, než skočit z louže a skončit v blátě...

U půjčky bez zástavy hrají registry, příjmy, dluhy a tudíž i bonita žadatele zásadní úlohu.

Výhodnost a štědrost námi nabízených půjček bez jakékoliv zástavy musí být něčím vykoupená, tím je větší náročnost na stav registru, příjmu a výdajů (bonity) žadatele.
Tím netvrdíme, že by museli být v naprosto precizní kondici, aby ji bylo možné řešit. Na druhou stranu to ani nemůže být vyložená katastrofa.
Tyto žadatelovi kvality jsou totiž bez podmínky nemovitého zajištění jedinou zárukou řádného splácení a navrácení půjčených peněžních prostředků.
Proto představa, že je poskytovatel nechá zcela bez povšimnutí, je mylná. S vysokou mírou benevolence se setkáte jedině u těch miniaturních, na úkor toho i vysoce předražených, nebankovních půjček.
I tam by už ale půjčující měl ponovu provézt zběžné proklepnutí žadatele podobným způsobem a to z titulu jemu uložené povinnosti prověřit jeho úvěruschopnost zákonem o spotřebitelském úvěru.

Dokládané a zkoumané podklady:
Jednak u nich automaticky dochází k nahlédnutí do registrů, z nichž se bere v potaz řádnost zpětného splácení využitých úvěrových produktů a jejich momentální zatíženost, neboli žadatelova úvěrová angažovanost.
V rámci závažnosti poškození registrů platí, že by se v nich rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo nedávno oficiálně ukončené insolvence bez ohledu na splacenou část.
Pokud jsou tyto záznamy u žadatele evidoványnabízí se řešit se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky. Jiná věc do zástavy se prozatím nepřijímá.

V rámci příjmů pak bývá u zaměstnance vyžadována pracovní smlouva na dobu ne/určitou a dokládací procedura: potvrzení o výši příjmu za posledních 6 měsíců, výpisy z účtů a výplatní pásky, nebo určitá kombinace.
U podnikatelů OSVČ tvoří základ pro doložení jeho příjmů daňové přiznaní často zohledňované za poslední 2 roky, faktury, výpisy z účtů, obraty, výkazy zisků a ztrát, bezdlužnost vůči státu a opět různý jejich poměr.
K tomu je u obou samozřejmě možné započítat různé druhy příspěvků, přivýdělků, rent, důchodů...

Mají-li manželé uzavřené společné jmění manželů, je nutné, aby si "ze zákona i rozumu" žádali společně.

SJM neboli zkratka stvořená z počátečních písmen těchto tří slov: Společné Jmění Manželů totiž neslouží pouze k tomu, aby automaticky docházelo ke spravedlivému rozdělování (ne)movitého majetku, který po sňatku nabyde jeden z jeho účastníků, se svou drahou polovičkou v pohlavně rovnoprávném poměru 50/50, přestože se ona sama na žádné listině stvrzující její vlastnická práva zrovna nevyskytuje.

Podobným způsobem totiž může dojít k samovolnému přenášení a podvojnému přiřazování i toho dluhového, tedy úvěrového zaangažování (zatížení), které si za dobu manželství odváží "pořídit či převzít čistě sám na sebe" jeden z manželů za absence písemného souhlasu a tudíž snadno i vědomí toho druhého, kterého se tak i přesto mohou v budoucnu negativně (do)týkat případné spory vedené v souvislosti s řádným neplněním s ním spjatých povinností, přestože na úvěrových smlouvách o něm opět není ani zmínka. Jinými slovy pak, třeba z důvodu nesplácení, může dojít k věřitelovu (vymahačovu) uspokojení takto vzniklé pohledávky i z dlužníkovi poloviny majetku spadajícího do společného jmění, pokud nedisponuje žádným, výlučně vlastním.

A proto, aby byla plně zachována jakási partnerská transparentnost, musejí si u nás manželé k žádanému úvěru pokaždé přistupovat společně, mají-li mezi sebou v době podání žádosti společné jmění plně aktivní.

I zadlužení je totiž záležitostí mající důležité vazby na vzájemné soužití, k jejímuž mlžení by proto nemělo docházet už jen z principu lidskosti a zmíněné průhlednosti. O příjem silně ochuzená sestava žadatelů pak stejně v drtivé většině případů nevychází ani bonitně, což je další pádný argument pro neprodlené přesvědčení druhého z manželů k jeho přímé spoluúčasti na akci alespoň z pozice spolužadatele, potažmo budoucího spoludlužníka, který bere vítr z plachet narážkám hrdopychů typu: "Snad jsem už dospělá, plně svéprávná osoba oprávněná si rozhodovat sama za sebe a jednat, jak se mně zlíbí?!" To na každý pád jste, no též můžete být ve svých snahách zvenčí omezována, ohrožujete-li svým jednáním život bližního jako v tomto případě - (do)životního partnera.

Abyste se tak nedělo a Vy si pak mohli začít plně přetavovat své peněžní představy v realitu bez potřeby ohlížení se na rozmar manžela a žadonění o jeho souhlas, je nutné mít SJM zúžené, ideálně pak úplně rozdělené (zrušené). K tomu lze dospět buďto sepsáním předmanželské smlouvy upravující pravidla pro rozdělování společného jmění, nebo potom takovou jeho změnou provedenou kdykoliv v průběhu manželství třeba u notáře. Ten Vám po společné návštěvě (ne vážně nestačí, když přijdete sami) za pár tisíc rád rozváže křidélka a Vy si budete moct žádat a vystupovat každý sám za sebe, jak jen se Vám zachce bez nutnosti přizvání k účasti a výhledově i možnosti negativního zásahu toho druhého.

Tato tématika samozřejmě má své "světlé i tmavé" výjimky a potvrzující pravidla, stejně jako každý takový krok pochopitelně má své vlastní individuální specifika, pro i proti a tak i nároky na vhodné provedení, které je potřeba zohlednit a do výsledného díla všestranně zapracovat tak, aby sedli jako "hrnec na zadek" nejlepším zájmům obou manželů.

Více informací k této problematice si můžete přečíst: RADY A TIPY: SJM jak ho otočit ve svůj vlastní ekonomický prospěch

Hypotéku na koupi s nulovou akontací, do-zajištěním a KO registry či příjmy NELZE.

Nalejme si čisté info. Ne, vážně Vám nikdo nezaplatí celý vysněný baráček za miliony, když jste si na něho doposud nenašetřili ani korunu (dvacet tisíc fakt nic neřeší), nemáte co dalšího zastavit a navíc byste dle prokazatelných příjmů a zákonných ukazatelů bonity bezpečně neutáhli ani dvoutisícovku měsíčně navíc, nebo jsou vaše registry jeden velký paskvil, takže dát se tak vsadit na vaši schopnost řádného splácení, respektive absenci opožděné splátky, máte to s kurzem tak 46:1 v prospěch vašeho selhání to dokonce hned v prvním roce kalendáře.

Přibližně počítejte, že minimálně 20% budete muset "někde vyškrábnout", anebo hypotéku do-zajistit další nemovitostí v této hodnotě. Pokud byste se tím náhodou dokázali dostat na LTV nějakých 60%, může Vám toho být odpuštěno mnohem víc, neboť to je zhruba strop u nebankovní hypotéky Standard, avšak "na oplátku" u ní počítejte s podstatně vyššími provozními náklady.

Taky pochopitelně můžete mít tak absurdní štěstí, že se Vám podaří sehnat nemovitost s tržní hodnotou 5 milionů za 3. V takovém případě však počítejte s našim okamžitým dotazem: "Proč by vám ji kdo prodával za 3, když by ji mohl prodat za 5?". Nebude-li ve vaší odpovědi obsaženo něco ve smyslu rodinného příslušníka, dobrého kamaráda, nebo obchodního partnera, spíše počítejte s našim nesouhlasným stanoviskem.

Stejně tak, ostatně jako všude, může pomoct, podaří-li se Vám si k sobě sehnat takzvaného spolužadatele, který dohání vaši tristní ziskovost, nebo platební morálku. Natvrdo se tak však může stát, že začnete v úvěru doslova zavazet, překážet (mu) v jeho vyřízení. Ano, víme, že jste si ho k sobě dočasně přibrali, a chápeme, že opustit ho, nechat hypotéku i kupovanou nemovitost čistě na něm, není nic moc, ale hold jinak to kolikrát nepůjde, a navíc mezi námi děvčaty... Jestli ho potom z žádosti vyvážete, až se registry či příjmy "vyléčíte", nebo ho v ní nahradíte, vyjde prakticky nastejno, čili je prašť jak uhoď. Jen je potřeba dopředu vyladit a přednastavit.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016 a to na 101%.

U všech spříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši.

Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň.

Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost.
Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli.
Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Před vyplacením požadovaného financování nám poptávající neplatí jakýkoli poplatek dopředu.

V žádném z případů nám klient neplatí poplatek dopředu.

Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). Ani jedna z těchto plateb však není odměnou pro nás.
Pokud se v průběhu sjednání dopustíme hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora.
V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.


Obecné informace

Šedesátá, 7018/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • +420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ: 88853225. Je vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele. Jsou nabízeny jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní) úvěrové poradenství v rámci živnostenského oprávnění + nabídky investorů v rámci tipařských smluv. Dumdluhu.cz je internetový portál, projekt sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému, dluhovému poradenství.

Řídíme se zákonem o spotřebitelském úvěru platným od 1. 12. 2016. Vždy u našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů před jejich poskytnutím k posouzení schopnosti splácet - prověření bonity klienta. Dále nedochází k dvojím odměnám a jsou dodržena všechna další kritéria zákona uvedené v informacích trvale přístupných spotřebiteli a v reklamačním řádu.

Některé údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb. Jedná se především o úvěry podnikatelské, realitní služby...

Copyright © 2012 - 2022 Dumdluhu.cz