Hypoteční kalkulačka

Triviální nástroj pro orientační výpočet měsíčních splátek nebankovní hypotéky

❓Vrtá Vám hlavou, na kolik může asi vyjít takový hypoteční úvěr sjednaný přes nás?

✅ Vyjasněte si to raz, dva i jednou provždy použitím tohoto splátkového kalkulátoru.

Dobré vědět:

⬆️ LTV se přepočítá samo podle předtím vyplněné ceny zástavy a výše úvěru
➡️ Horní hranice splatnosti je přednastavená na 30 let, pro kratší klikáte dolů
🔜 V dalším a posledním kroku budete vyzvání k doplnění kontaktních údajů
🔙 To abychom Vás měli kde zastihnout pro veškeré bližší info a další postup

= ihned poté se Vám zobrazí výsledná splátka hypotéky přímo na obrazovku

🤳 zpětný kontakt probíhá vždy z 777465451, případně Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

™️ celé je to total tajné a projevíte-li nezájem, nebo to nepůjde, i bezplatné
PS. zadáte-li neplatné kontakty, nepůjde vás kontaktovat, ale pšt, nikomu ani muk

Jen tak mimochodem:

▪️Úrok pro výpočet je 3.8 % ročně, splácení rozložitelné až na 30 let a maximální částka k čerpání 80 % z odhadu
▫️Celkové navýšení a RPSN závisí na výši zbylých poplatků i délce zvolené fixace a upřesňuje se tudíž individuálně

▪️Není to žádná přecitlivělá bankovní násoska nehorázně náchylná na kdejakou platební či příjmovou odchylku
▫️Úvěr Grunt bez zástavy se zajímavostí svých hodnot kupodivu příliš neliší vyjma splatnosti zkrácené na 20 let
❗jelikož úroky v mezičase poskočili jak neposedné kobylky, momentálně se už nachází někde v rozpětí 5-6 % ročně❗(na zapracování se pracuje)


Jinak se tento výpočet a ceník vztahuje výhradně na zástavní úvěr v brožuře vedený jako Grand, k jehož sjednání směřuje veškeré naše úsilí po vzájemném úvodním hovoru.

Nikoliv na záložní Standard, který je sic rovněž hypotečního typu, ale na získání ne tak náročný, s více všedními parametry (doba splatnosti do 20 let, LTV většinou MAX 60%) a celkově nákladnější (úrok v okolí 11 ročně).

O kolik by Vás hypotéka Grand v případě vzetí měsíčně připravovala, Vám vyplivne na obrazovku a korunu přesně.

Vaše kontaktní údaje zároveň automaticky přistanou i na našem emailu, abychom se s Vámi mohli následně spojit a po bližším prozkoumání určit, jestli na avizované financování skutečně dosáhnete, nebo na jaké přesně máte momentálně nárok, a jaký optimální postup sjednání by následoval.

Až do tohoto bodu jste v tom zcela bezplatně, takže obavy z risku nejsou na místě. Nepodaří-li se nám prostě přijít s Váš dech v dobrém beroucí nabídkou, zrušíte to, my odstraníme a všichni "spokojeně" půjdeme dál, jako by se nikdy nic nestalo.

Pokud okolnosti vyřízení Grandu nedopřejí a bude-li to možné, určitě Vám předložíme k rozmyšlení alespoň onoho dražšího sourozence s tím, že by se výhledově co nejdřív převedl na levnějšího brášku, anebo se dohodneme na opětovném spojení se v termínu, kdy už by v jeho vyplacení nemělo lautr nic zabraňovat.

Naše niterní nastavení je pořád stejné, jednoduše Vám chceme naskýtat to  "široko, daleko" nejlevnější hypoteční financování zrovna dostupné v našem repertoáru, ušité přesně na vaše míry a rezonující s vašimi peněžními představami, potřebami i možnostmi.

Bude-li se Vám bezvýhradně zamlouvat, posléze vypomoct s jeho vyřízením, čili postarat se o celý jeho proces od A do Z, v jehož průběhu nám osobně neplatíte vůbec nic.

Vše až po poctivě odvedené práci, jako za starých dobrých časů...


PS: vzhledem k tomu, že byl úrok implementován zkraje roku a pak se neštítil celoplošně růst tempem pavouka, momentálně si už hoví na úplně jiných levelech a to někde u úrovně 5 - 6 % p.a.
Tip:
 chcete-li si jen spočítat možné splátky, aniž by Vás posléze kdokoliv otravoval, stačí zadat neplatné telefonní číslo, potažmo i email. Až výsledek zobrazený na obrazovce ať rozhodne o tom, zdali se pak sami ozvete, anebo to necháte plavat...

Prosba: v takovém případě Vás ovšem laskavě poprosíme o takový jeho tvar, aby nám všem bylo jasné, že jde o náhodně vymyšlené devítičíslí, nemuseli ho zbytečně vytáčet, vyslechnout si od hlasu dabéra v automatu novinu, že neexistuje, či být dokonce opakovaně utvrzováni v tom, že volaný účastník není dostupný, nebo být té dobroty, že ho, do toho celého bez sebemenší spoluúčasti vtaženého chudáka jako na potvoru majícího z jakéhosi prazvláštního důvodu zanesenou v osudu smutnou událost vašeho bujného splácnutí zrovna toho jeho, tím budeme plašit, strašit...

Update: tak nás napadá, že obratem poprosíme programátory o předělání a taky odstranění povinného zadávání čísla i emailu, ať Vám to prostě jen ukáže žádoucí hodnoty přímo na obrazovku a Vy se sami ozvete napřímo na kontakty Dům Dluhů, vypadnou-li Vám přitom oči z důlků. Není internetový středověk a Vy nejste malé děti, abychom vás tak balamutili. Do doby, než se nám podaří je do toho dokopat, poprosíme o strpení a omlouváme se za menší guláš...

Právo: pro jistotu prohlašujeme, že se nejedná o závazný přislib sjednání daného finančního produktu, nýbrž o pouhou příležitost ke spočtení jeho styčných nákladů jako je jmenovitě roční úrok, měsíční splátky a kompletní přeplatek čili navýšení za celou dobu splácení a předpokladu bezproblémového splňování všech povinností, za jejichž porušení by hrozilo navýšení pokutami, a nezájmu o využití jediného nároku na provedení předčasného úmoru, který by za absence současného natažení splatnosti naopak znamenal jeho snížení, a to po celou její délku. S úvěrem se mohou pojit i další náklady, o kterých je však žadatel zavčasu obeznámen a bez náznaku jakéhokoli nátlaku je mu ponechán nárok na a dostatečně dlouhý prostor pro svobodné rozhodnutí. Sečteno, podtrženo se tak ve svojí podstatě neděje nic, co by bylo v rozporu se selským rozumem a dobrými mravy, a mohlo tak vyústit nadměrnou či nečekanou, majetkovou či duševní újmu klienta.

Výsledná výše měsíční splátky zvolené hypotéky se Vám zobrazí na obrazovce hned po vyplnění těchto kontaktních údajů a kliknutí na tlačítko „výpočet“:

Nemáte-li zájem být kontaktováni pro upřesnění proveditelného řešení a dalšího případného postupu, stačí sem zadat zjevně smyšlené kontakty.

Jsme rádi, že jste využili naší kalkulačky na předběžný výpočet měsíční splátky nebankovní hypotéky. Nyní prosím vyčkejte na zpětný kontakt od nás. Váš požadavek blíže posoudíme a zodpovíme veškeré dotazy.

Přibližná splátka nebankovní hypotéky pro Vás může být:

Cena nemovitosti: 2 550 000
Výška úvěru: 1 530 000
Délka splatnosti: 9 let
Výše splátky na měsíc je: 16 749

Ochrana osobních údajů

Prohlašujeme, že veškeré údaje v tomto formuláři jsou důvěrné, budou použity pouze pro úkony nutné k adekvátnímu posouzení požadavku a případné realizaci financování. Nebudou však jakkoliv zneužity. Při nakládání s osobními daty se zavazujeme řídit Zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře dáváte svůj souhlas ke shromáždění a zpracováním těchto údajů.


Důležité upozornění!


Veškeré financování řešíme od OD ČÁSTKY 300 000 Kč. Žádosti o menší peníze nemají možnost pověření specialisté vyřizovat z kapacitních důvodů.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Žádosti o desetitisícové půjčky prosím neposílat. 

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečnou výši doložitelného příjmu vzhledem ke svým výdajům.

Musí tak být splněna zákonná povinnost prověření bonity žadatele a také dosažení jejich potřebných hodnot. Jako příjem se akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou u žadatele zaměstnance nebo poslední 2 podané daňové přiznání, pokud je žadatelem OSVČ. K tomu je samozřejmě možné započítat různé druhy: příspěvků, rent, důchodů a v některých případech také přivýdělků. V registru by se rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiální ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky.

Neumíme řešit hypotéku na koupi nemovitosti, kdy má žadatel vyloženě špatný stav registru, slabé příjmy a zároveň třeba žádné vlastní peníze (akontaci).

V takovém případě může žadatel zvýšit své šance na získání výhodného financování, pokud k sobě dokáže sehnat spolužadatele s potřebným příjmem a stavem registru. Dalším řešením je nabídnout do zástavy ještě jinou nemovitost nad rámec té kupované. Zvýšit šance na zdráné sjednání může taky schopností "přispět" ke kupní ceně alespoň 10% ze svých (nebo po rodině půjčených) peněz.

Pokud budou registry poptávajícího v naprosto tristním stavu, nebo bude dosahovat mizerné výše jeho doložitelný příjem. Nejsme kouzelníci a pokud se klient neposnaží, aby dostatečně zlepšil parametry svojí poptávky, nebude nejspíš možné požadované financování koupě řešit.

A argument typu, že přece proto poptáváte nebankovní, abyste si mohli nemovitost koupit a ještě k tomu v ideálním případě získat peníze navíc na rekonstrukci nebo na poplacení všech bez zástavních dluhů, které máte... To je prosím pěkně požadavek naprosto mimo mísu. Nebankovní sektor je totiž schopný zafinancovat maximálně 60% z tržní ceny nemovitosti, která jde oproti ní do zástavy. To v převedené řeči čísel znamená, že by žadatel o nebankovní hypotéku na koupi musel mít našetřené alespoň 40% z její pořizovací ceny, nebo potom tuto hypotéku patřičným způsobem dozajistit nezatíženou nemovitostí s odpovídající hodnotou.
Mimochodem, za tržní cenu se v případě koupě ve většině případů považuje cena kupní. A to bez ohledu na to, kolik se domníváte, že tržní cena vámi kupované nemovitosti ve skutečnosti je. Nebankovní firma se jednoduše zeptá, proč by jako měl někdo prodávat nemovitost za nižší cenu, než za kolik ji reálně prodat může? Řekně, že tržní cena je přece cena, za kterou se nemovitost prodá(vá). Takže pokud se opravdu nejedná o výhodný kup například v rodině nebo v dražbě, bude se nejspíš při určení tržní ceny vycházet právě z ceny kupní.
Navíc je dobré si uvědomit, kolika procenty bývá ryzí nebankovní hypotéka úročena. Pod 10% se u ní podíváte jedině stěží. Narozdíl o bankovní hypotéky totiž neumí účelové využití hypotéky (kam financování koupě spadá) nijak zvýhodnit. Všechny "nebankovky" jsou prostě bezúčelové (Americké) a tím pádem podobně úročené bez ohledu na účel využití. A to by potom muselo být "sakra výhodné" koupě, aby se vám to oplatilo nebankovně financovat. K tomu všemu snad netřeba dodávat, že se hypotéka na koupi řadí mezi spotřebitelské hypotéky a je proto nutné splňovat zákonnou bonitu i u nebankovní hypotéky na koupi (nejedná-li se o nákup podnikatelského objektu se záměrem ho využít ke své podnikatelské činnosti).

Samozřejmě ale financování nákupu nemovitosti nebankovní hypotékou možné je v případě shody na výše uvedeném. Dá se tak zafinancovat rychle koupě, pokud je to možné a Vám to dává ekonomický smysl a potom převést do daleko levnější banky bez jakéhokoli poplatku hned, jakmile to především časový prostor a stav registru klienta dovolí. V této fází přefinancování do banky je taky vhodné řešit navýšení, pokud jsou potřebné peníze navíc. To lze, jak jsme si řekli, až do 90-ti % z ceny nemovitosti. Nicméně neměli byste kvůli svojí "naivitě" plynoucí z pouhé "neinformovanosti" výrazně přesahovat výše definované hranice. Uvědomme si, že to hlavní, v čem je v tomto případě jeho přidané hodnota, je tolerance jakkoli špatného stavu registru. A za ten si poptávající "pěkně" zaplatí. A tak je vhodné si rozmyslet, i když na nebankovní financování dosáhnete, jestli pro vás není ekonomicky vhodnější variantou počkat si na den, kdy bude možné získat hypotéku přímo v bance.
Toto mějte alespoň rámcově na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016 a to na 101%.

U všech spříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši.

Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň.

Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost.
Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli.
Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Před vyplacením požadovaného financování nám poptávající neplatí jakýkoli poplatek dopředu.

V žádném z případů nám klient neplatí poplatek dopředu.

Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). Ani jedna z těchto plateb však není odměnou pro nás.
Pokud se v průběhu sjednání dopustíme hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora.
V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.


Obecné informace

Šedesátá, 7018/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • +420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ: 88853225. Je vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele. Jsou nabízeny jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní) úvěrové poradenství v rámci živnostenského oprávnění + nabídky investorů v rámci tipařských smluv. Dumdluhu.cz je internetový portál, projekt sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému, dluhovému poradenství.

Řídíme se zákonem o spotřebitelském úvěru platným od 1. 12. 2016. Vždy u našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů před jejich poskytnutím k posouzení schopnosti splácet - prověření bonity klienta. Dále nedochází k dvojím odměnám a jsou dodržena všechna další kritéria zákona uvedené v informacích trvale přístupných spotřebiteli a v reklamačním řádu.

Některé údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb. Jedná se především o úvěry podnikatelské, realitní služby...

Copyright © 2012 - 2022 Dumdluhu.cz