Realitní služby aneb bleskový odkup vaší nemovitosti za max navíc s možností následného pronájmu a koupi zpět

Nemuset čekat dlouhé měsíce na toho správného kupce?

Prodat svůj dům či byt ihned a za pár dnů tak mít většinu z jeho tržní ceny a účtu?

Dokonce zde po rozumné domluvě i nadále zůstat bydlet v nájmu a jednoho dne si ho moct zase koupit zpátky?

Že by jenom nereálná představa pár jednotlivců? Ne tak úplně.

Co je odkup nemovitosti

Z obecného pohledu je to realito-finanční operace, kdy se kupující, po úhradě požadované prodejní ceny ze strany prodávajícího, stane majitelem nemovitosti.

Převod vlastnictví nastane po těchto 4 krocích:

 1. podpisu potřebné dokumentace: kupní smlouvy a návrhu na vklad
 2. vyplacení dohodnuté kupní ceny ideálně do advokátní (notářské) úschovy
 3. vložením dokumentace (takzvané zavkladování - provedení vkladu) na katastru nemovitostí
 4. uplynutí 20-ti denní ochranné lhůty

Následně proběhne přepis majitele (změna vlastníka) v oddílu A na listu vlastnictví obchodované nemovitosti. Dále není důvod, aby byly peníze nadále "zadržovány" ve zvolené úschově. Budou tedy vyplacené ve prospěch prodávajícího (na jeho účet, nebo na účet jeho věřitelů).

A je to hotovo. Nemovitost je úspěšně prodána, koupena, zkrátka převedena z prodávajícího na kupce.

"Ale moment, to je přece proces běžného prodeje nemovitosti." Ano přesně tak. O nic jiného ani u odkupu v podstatě nejde. Až na to, že...

Co je jeho podstatou

Kupujícím v tomto případě může být:

-> normální fyzická osoba, která nemovitost kupuje z důvodu, aby v ní mohla následně žít, podnikat, zkrátka ji užívat ve svůj prospěch. Tato osoba bude nejspíš ochotná zaplatit za vaši nemovitost vyšší kupní cenu než druhý jmenovaný subjekt

-> investor (nebankovní subjekt), kterému jde v první řadě o dosažení zisku. Jinými slovy bude chtít na vaší nemovitosti vydělat a to buď jejím následným pronájmem, nebo prodejem za vyšší cenu, než za kterou ji od Vás koupil.

Jaké jsou jeho výhody

V čem potom může být produkt výkupu nemovitosti pro Vás užitečný? Kdy Vás dokáže poměrně elegantně dostat z nepříjemné situace, být podstatně menším "zlem"?

Hlavní výhodou je rychlost výkupu. Doba potřebná k provedení prodeje vaší nemovitosti tak zabere několik dní.

Dále ušetříte čas i peníze, protože pokud se vydáte cestou výkupu, nemusíte shánět kupce běžným způsobem, tedy investovat čas a peníze na zdokumentování a inzerce vaší nemovitosti, prohlídky a právní servis.

Navíc nemovitost může být zatížená jakoukoli zástavou. Pro vyřízení odkupu vaší nemovitosti nepřekáží, ani pokud se na ní nachází exekuce, insolvence, nebo dokonce dražba. Ty jsou vyplacené během několika dnů a tím pádem nadobro pozastavené. Žádné další navyšování, urgence plateb a s tím spojený stres.

Asi to bude znít jako klišé, ale s námi se v džungli výkupů a zpětných leasingů fakt neztratíte:

Dopřejte si rychlý výkup vašeho: domu, bytu komerčního objektu, nebo pozemku za férovou cenu.

Řekněte si sami, jestli chcete:

A) v nemovitosti i po odkupu nadále bydlet a platit nájem, než si ji zase koupíte zpátky

B) z prodeje vytěžit maximum peněz a klidně se potom vystěhujete

Ad. A) zde pro Vás ideální takzvaný zpětný leasing čili výkup vaší nemovitosti s následným pronájmem zpět Vám.

Ad. B) zde se nabízí výkup za nejvyšší možnou cenu investorem, nebo její prodej klasickou cestou.

Žádný dluh přitom není dostatečně vážný, aby provedení výkupu vaší nemovitosti bránilo.

Vyzkoušejte si výkup zadlužených nemovitostí, které jsou většinou zatížené:

 • nebankovní hypotékou: řekněme si upřímně, že žádná z nich není, co se výhodností týká, žádné terno. Vysoké měsíční splátky v kombinaci z mohutným přeplatkem představují velkou měsíční zátěž, kterou stojí za to snížit.
 • zesplatněnou hypotékou: jakmile se totiž stane, že se několikrát opozdíte se splátkou, může nebankovní firma i banka, kromě naúčtování si vysoké pokuty, hypotéku zesplatnit. To znamená, že požaduje vrátit celý dluh většinou v horizontu několika týdnů. Ideální je tyto peníze v požadovaném čase vrátit, jinak hrozí další navyšování dluhu, exekuce a dražba.

nebo už se nacházejících přímo v:

 • exekuci: kdy se na katastru už nachází a na listu vlastnictví nemovitosti vázne exekuční příkaz k prodeji nemovitosti
 • insolvenci: insolvenční správce dal pokyn k prodeji nemovitosti za účelem úhrady přihlášených pohledávek
 • dražbě: nedošlo k včasnému vyplacení těchto zástav a tak se už nemovitost dostala do dražby, kde hrozí její prodej za nepříliš výhodných podmínek

S vyplacením většiny takových omezení na vaší nemovitosti budou mít banky problém. Zároveň vás mohou při prodeji poměrně výrazně zatěžovat.

Hrozí totiž navyšování o všemožné pokuty nebezpečným tempem a nutí tak prodat nemovitosti výrazně pod cenou.

Zkomplikovat prodej mohou také tím, že si potenciální kupec, jinak ochotný vaši nemovitost koupit a zaplatit za ni nejvyšší cenu, "nedosáhne" na bankovní hypotéku, kterou by toto koupě financoval. Jinými slovy mu banka na koupi takové nemovitosti nepůjčí, protože je zatížena takzvaně nevhodnou zástavou. Nezachrání to ani takzvaný před hypoteční úvěr, protože se nejdříve musí nevhodná zástava vyplatit z jiných peněžních zdrojů, než bankovních, až potom na ni banka půjčí.

Když člověk v takové situaci nemá zrovna to štěstí a tyto peníze na svém účtu, nebo mu je nepůjčí "švagr, starý známý", tehdy je na místě "přivolat na pomoc" nebankovního investora. Ten tuto zástavu vyplatí a list vlastnictví nemovitosti tak vyčistí. K tomu může použít buď novou nebankovní hypotékou, tu ale nemusí být možné poskytnout dostatečně vysokou (kvůli omezenému LTV 50%), aby si poptávající poplatil všechno, co potřebuje. Navíc i měsíční plátky takové nebankovní hypotéky pro něj nemusí být únosné.

Právě v této situaci dává smysl řešit oddlužení neboli vyplacení nevýhodné (taky nevhodné) zástavy na nemovitosti jejím odkupem do vlastnictví investora.

K tomu slouží:

 1. vyplaceni dohodnuté kupní cena a následný klasický prodej
 2. výkup nemovitosti a její následný pronájem - takzvaný zpětný leasing

Před jejich sjednáním je potřeba se rozhodnout a domluvit s investorem, jestli:

 • ji po odkupu prodáte bez časového tlaku za maximální cenu a následně se vystěhujete. V takovém případě je lepší, ať se neplatí 2 krát daň z převodu, řešit vyplacení zástavy nebankovní hypotékou třeba bez průběžného placení měsíčních splátek, tedy s úhradou zapůjčené částky včetně úroků z prodejní ceny
 • v nemovitosti budete chtít nadále bydlet a potom si ji ve stanoveném čase koupíte zpátky. Tehdy se sepíšou nájemní smlouvy na dobu určitou, po kterou budete moct v nemovitosti nadále bydlet a v jejímž průběhu si ji také budete moct koupit zpět za předem stanovenou cenu.

Smysl tato služba dává tehdy, pokud za ni zaplatíte (na úroku, celkovém přeplatku) méně, než o kolik byste jinak přišli navýšením dluhu a prodejem pod cenou.

V jiných případech, kdy není nemovitost nevýhodně zadlužená, nevidím v odkupu nemovitosti takový smysl, pakliže prodávající z nějakého jiného důvodu vyloženě "nespěchá" na peníze. Odkupující si na takové akci bude pochopitelně chtít také něco vydělat a tak to bude vždy o něco méně výhodná varianta, než prodat nemovitosti klasickým způsobem. Tím mám na mysli klasickou inzerci na realitních serverech sháněním a zaujetím co největšího počtu potenciálních kupců, který se po dalších krocích stane "hrdým" majitelem vaší nemovitost. Takový proces může trvat klidně půl roku i více. A to by pro vás, v případě že je nemovitost zadlužena jednou z výše jmenovaných zástav, znamenalo příliš dlouhou dobu. Mezitím by totiž došlo k výraznému prodražení navýšením dlužné částky, nebo byste museli prodat pod cenou, protože by odpadli všichni kupující, kteří nemají na koupi vaší nemovitosti našetřené vlastní peníze a bankovní hypotéku by na koupi kvůli nevhodnému zatížení nemovitosti nezískali. Kolik takových dneska je?

Odkup nemovitosti

Chcete rychle prodat svoji nemovitost? Nechcete čekat několik měsíců než se pro Vaši nemovitost najde ten „správný“ kupec? Nemáte zájem, nebo není možné řešit Vaši situaci formou financování – úvěrování?

Neváhejte se u nás informovat o produktu výkup (odkup) nemovitosti prostřednictvím nezávazné žádosti. Po ocenění tržní ceny nemovitosti Vám nezávazně nabídneme konkrétní cenu na její odkup… Pokud pro Vás bude tato nabídka zajímavá, provedeme co nejrychleji kroky potřebné k převodu nemovitosti a vyplacení dohodnutých peněz…

Veškeré náklady spojené s výkupem samozřejmě uhradíme včetně ocenění, právního servisu, daně… Rádi si vezmeme na starosti jednání se všemi věřiteli klienta a vyplatíme veškeré jeho závazky jak zástavní tak bezzástavní, aby měl klient klid a jistotu, že bude vše vyplaceno. Navíc se nám může podařit díky dobrému právnímu servisu snížit celkové dluhy klienta..

Zpětný leasing

Zpětný leasing: Řešením pro Vás může taky být zpětný leasing nemovitosti. V tomto případě se stejně jako u výkupu stane majitelem nemovitosti kupující investor, nicméně Vy můžete dál bydlet ve své nemovitosti po dobu potřebnou. Nemovitost si potom například po vyčištění bankovních registrů, zvýšení doložitelného příjmu můžete koupit zpět prostřednictvím bezpečné a výhodné bankovní hypotéky, kterou Vám rádi sjednáme. Čtěte dále na téma zpětný leasing nemovitosti (další text dolů pod klasickým prodejem -> bud ho dát sem, nebo sem dát kurzor, kterým se k tomu textu posunout, at to není tak rozkouskované…)

Klasický prodej

Klasický prodej nemovitosti za nejvyšší možnou cenu: Pokud Vás však k Vaší nemovitosti nic neváže a nedělá Vám problém ji prodat… Nejlepším (pro Vás nejvýhodnějším) řešením je pro Vás standardní prodej nemovitosti skrz klasický realitní trh = nalezení klasického kupce (ne investora, který kupuje nemovitost na kšeft), který zde chce žít a je tak schopný nabídnout nejvyšší možnou cenu.

Neváhejte nás oslovit i s takovou žádostí… Máme vazby na prověřené, zkušené a neustále se vzdělávající realitní makléře, kteří Vaši nemovitost prodají za maximální možnou cenu a to za rozumnou odměnu, která je hrazena až po úspěšném prodeji. Nemusíte se o nic starat, makléř nabídne nemovitost do prodeje za využití těch nejlepších propagačních a marketingových možností (profesionální fotografie, 3D prohlídka, skvělý popisek), vodí potenciální kupující na prohlídky (jako skvělý obchodník s využitím efektivních obchodních praktik se snaží dostat cenu Vaší nemovitosti na maximum) a s tím, který nabídne nejvyšší cenu, vyřídí veškerý proces prodeje Vaší nemovitosti. To vše pochopitelně bez jakéhokoli poplatku dopředu. Kompletní právní servis je zde samozřejmostí.

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší žádostí:

nebo na telefonním čísle:
777 465 451

Jsem Vám plně k dispozici.

Zodpovím Vám veškeré dotazy spojené s výkupem nemovitostí a zpětném leasingu. Neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem.

Tomáš Maček

Váš poradce v oblasti výkupu nemovitostí

Rád se na Vaši situaci blíže podívám. Řekneme si, co chcete řešit, jestli umíme a pokud ano, tak jak. Když bude vše v pořádku, domluvíme se na dalším postupu efektivního sjednání. Jsem vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele a nabízím tak jeho úvěrové možnosti (bankovní + nebankovní firmy) + úvěrové (dluhové) poradenství v rámci živnostenského oprávnění + nabídky investorů v rámci tipařských smluv. Dumdluhu.cz je můj internetový portál sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému, dluhovému poradenství.

Zpětný leasing

Varianta zpětného leasingu je vhodná především pro klienty, kteří nedostáhnou ani na nebankovní hypotéku z jakéhokoli důvodu. Hlavním důvodem pro zpětný leasing může být vyšší požadovaná částka, na kterou se nebankovní firma nedostane. (příliš vysoké LTV) Vzhledem ke změnám úvěrového zákonu a nutnosti i nebankovních firem prověřit bonitu klienta a také registr, může být důvodem taky nízká bonita, nebo horší registr, kvůli kterému ani nebankovní firma hypotéku neposkytne…

Dalším důvodem, proč by klient mohl požadovat zpětný leasing jeho nemovitosti je příliš vysoká měsíční splátka, kterou mu nebankovní firma na nebankovní hypotéku nabídne… Klient na tak vysokou měsíční splátku teď nedosáhne, a nebo si je vědomý, že je to na hraně a při jakémkoli výpadku příjmu by se dostal do ještě větších problémů… Výrazně levnější zpětný leasing nemovitosti by tak mohl být pro klienta dobrým řešením. Protože se investor stane majitelem nemovitosti, má nižší riziko v případě neplacení ze strany klienta a je tak schopný nabídnout výhodnější podmínky než u nebankovní hypotéky, která se na nemovitost zapíše v podobě zástavního práva, přičemž nemovitost zůstává ve vlastnictví klienta.

Klientem je pochopitelně ten, kdo má ke své nemovitosti vztah a tak ji nechce prodat klasickým způsobem, nebo výkupem (odkupem) nemovitosti. Protože zkrátka chce v nemovitosti dál žít kvůli rodině, vzpomínkám…

Zpětný leasing nemovitosti = jedná se o převod vlastnictví nemovitost na investora, který je tak schopný nabídnout výrazně lepší podmínky než je tomu u nebankovní hypotéky, při které nedochází k převodu nemovitosti, ale vytvoření klasického zástavního práva.

Příklad využití zpětného leasingu:

Klient má závazky vyšší, než je 60% z hodnoty jeho nemovitosti / nebo má slabou bonitu pro získání nebankovní hypotéky / nebo nemovitost není z jakéhokoli důvodu vhodná jako zástava / nebo jsou splátky z hypotéky tak vysoké, že by ji neutáhl a dostal se tak do ještě větších problémů… Zažádá si tak o zpětný leasing nemovitosti s danou potřebnou částkou a splátkou, kterou bude schopný splácet. Provede se ocenění nemovitosti a vytvoří se jasná nabídka, vše samozřejmě nezávazně a bezplatně. Pokud klient s nabídkou souhlasí, zpětný leasing nemovitosti se vyřídí. Uhradí se pokud možno veškeré závazky klienta, aby měl klid, a stanoví se orientační doba (například dle výpisu z registrů a jiné), kdy bude možné pro klienta sjednat bankovní hypotéku na potřebnou výši. Hned jakmile to bude možné, koupí si klient nemovitost zpět za tuto bankovní hypotéku s velmi nízkým úrokem a vysokou dobou splatnosti (+výhodnost a férovost). Výsledkem tak je, že se klient po několika letech dostává z finančních problémů na bezpečnou a maximálně výhodnou bankovní hypotéku, které je jeho jediným dluhem. Nemovitost je zpět v klientově vlastnictví a může dál v pohodě žít… Vyhne se tak nutnosti osobního bankrotu, hrozby dražby, nebo nuceného prodeje nemovitosti pod cenou… O nemovitost, kterou má rád, tak nepřichází… A i když i zde je určitá poplatkovost, rozhodně je to výhodnější, než tyto zmíněné scénáře…

V dnešních dnech mají naši investoři velký zájem o výkup půdy kdekoli na území ČR. Může se jednat jak o lesy, ornou půdu, pozemky… Co se velikosti týká, čím větší, tím pro nás lepší… Pokud takovou půdu vlastníte, nebo o někom takovém víte, neváhejte nás kontaktovat… Pokud dojde k úspěšnému výkupu, zaplatíme Vám odměnu.

Nabízíme férový a velice rychlý odkup rodinných domů, bytů, pozemků, lesů a zemědělské půdy po celé ČR.

Co všechno Vám můžeme nabídnout?

 • oddlužení nemovitosti a následný odkup
 • solidní cenovou nabídku, férové a rychlé jednání
 • odborné poradenství v oblasti výkupu nemovitosti
 • od doručení potřebných podkladů k posouzení
 • kompletní právní servis
 • zcela objektivní odhad tržní ceny specializovaným a zkušeným odhadcem
 • osobní jednání
 • vzájemně výhodnou dohodu na podmínkách výkupu

Jak výkup nemovitosti přibližně probíhá?

 1. Vy poptáte, my reálnost Vašeho požadavku telefonicky posoudíme. Zodpovíme veškeré vaše dotazy a sjednáme schůzku, prohlídku nemovitosti.
 2. Vyžádáme si potřebné informace a poklady k bližšímu posouzení. Provedeme odhad na tržní hodnotu nemovitosti.
 3. Vytvoříme zcela nezávaznou nabídku na odkup Vaší nemovitosti.
 4. V případě vzájemné dohody na podmínkách odkupu, které povedou k oboustranné spokojenosti, vytvoříme kupní smlouvy.
 5. Smlouvy Vám zašleme ke kontrole, korektuře pro Váš klid ideálně u znalého právníka.
 6. Podepíšeme tyto kupní smlouvy a po vložení na katastr Vám budou vyplaceny dohodnuté peníze.

To je Vše. Proč si komplikovat cestu k vzájemně výhodnému cíli…

Shrnutí

 • rychlý a férový odkup (výkup) nemovitostí: domů, bytů, komerčních objektů, pozemků…

 • zpětný leasing nemovitosti za nejlepších podmínek na trhu

 • klasický realitní prodej nemovitosti za nejvyšší možnou cenu pro Vás prodávajícího

 • odkup nemovitosti po celé ČR

 • odborné, fér a nezávazné poradenství stavěné vždy pro dobro klienta

 • kompletní právní servis bez jakéhokoli poplatku dopředu

 • objektivní a profesionální odhad tržní ceny nemovitosti


Důležité upozornění!


Veškeré financování řešíme od OD ČÁSTKY 300 000 Kč. Žádosti o menší peníze nemají možnost pověření specialisté vyřizovat z kapacitních důvodů.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Žádosti o desetitisícové půjčky prosím neposílat. 

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečnou výši doložitelného příjmu vzhledem ke svým výdajům.

Musí tak být splněna zákonná povinnost prověření bonity žadatele a také dosažení jejich potřebných hodnot. Jako příjem se akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou u žadatele zaměstnance nebo poslední 2 podané daňové přiznání, pokud je žadatelem OSVČ. K tomu je samozřejmě možné započítat různé druhy: příspěvků, rent, důchodů a v některých případech také přivýdělků. V registru by se rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiální ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky.

Neumíme řešit hypotéku na koupi nemovitosti, kdy má žadatel vyloženě špatný stav registru, slabé příjmy a zároveň třeba žádné vlastní peníze (akontaci).

V takovém případě může žadatel zvýšit své šance na získání výhodného financování, pokud k sobě dokáže sehnat spolužadatele s potřebným příjmem a stavem registru. Dalším řešením je nabídnout do zástavy ještě jinou nemovitost nad rámec té kupované. Zvýšit šance na zdráné sjednání může taky schopností "přispět" ke kupní ceně alespoň 10% ze svých (nebo po rodině půjčených) peněz.

Pokud budou registry poptávajícího v naprosto tristním stavu, nebo bude dosahovat mizerné výše jeho doložitelný příjem. Nejsme kouzelníci a pokud se klient neposnaží, aby dostatečně zlepšil parametry svojí poptávky, nebude nejspíš možné požadované financování koupě řešit.

A argument typu, že přece proto poptáváte nebankovní, abyste si mohli nemovitost koupit a ještě k tomu v ideálním případě získat peníze navíc na rekonstrukci nebo na poplacení všech bez zástavních dluhů, které máte... To je prosím pěkně požadavek naprosto mimo mísu. Nebankovní sektor je totiž schopný zafinancovat maximálně 60% z tržní ceny nemovitosti, která jde oproti ní do zástavy. To v převedené řeči čísel znamená, že by žadatel o nebankovní hypotéku na koupi musel mít našetřené alespoň 40% z její pořizovací ceny, nebo potom tuto hypotéku patřičným způsobem dozajistit nezatíženou nemovitostí s odpovídající hodnotou.
Mimochodem, za tržní cenu se v případě koupě ve většině případů považuje cena kupní. A to bez ohledu na to, kolik se domníváte, že tržní cena vámi kupované nemovitosti ve skutečnosti je. Nebankovní firma se jednoduše zeptá, proč by jako měl někdo prodávat nemovitost za nižší cenu, než za kolik ji reálně prodat může? Řekně, že tržní cena je přece cena, za kterou se nemovitost prodá(vá). Takže pokud se opravdu nejedná o výhodný kup například v rodině nebo v dražbě, bude se nejspíš při určení tržní ceny vycházet právě z ceny kupní.
Navíc je dobré si uvědomit, kolika procenty bývá ryzí nebankovní hypotéka úročena. Pod 10% se u ní podíváte jedině stěží. Narozdíl o bankovní hypotéky totiž neumí účelové využití hypotéky (kam financování koupě spadá) nijak zvýhodnit. Všechny "nebankovky" jsou prostě bezúčelové (Americké) a tím pádem podobně úročené bez ohledu na účel využití. A to by potom muselo být "sakra výhodné" koupě, aby se vám to oplatilo nebankovně financovat. K tomu všemu snad netřeba dodávat, že se hypotéka na koupi řadí mezi spotřebitelské hypotéky a je proto nutné splňovat zákonnou bonitu i u nebankovní hypotéky na koupi (nejedná-li se o nákup podnikatelského objektu se záměrem ho využít ke své podnikatelské činnosti).

Samozřejmě ale financování nákupu nemovitosti nebankovní hypotékou možné je v případě shody na výše uvedeném. Dá se tak zafinancovat rychle koupě, pokud je to možné a Vám to dává ekonomický smysl a potom převést do daleko levnější banky bez jakéhokoli poplatku hned, jakmile to především časový prostor a stav registru klienta dovolí. V této fází přefinancování do banky je taky vhodné řešit navýšení, pokud jsou potřebné peníze navíc. To lze, jak jsme si řekli, až do 90-ti % z ceny nemovitosti. Nicméně neměli byste kvůli svojí "naivitě" plynoucí z pouhé "neinformovanosti" výrazně přesahovat výše definované hranice. Uvědomme si, že to hlavní, v čem je v tomto případě jeho přidané hodnota, je tolerance jakkoli špatného stavu registru. A za ten si poptávající "pěkně" zaplatí. A tak je vhodné si rozmyslet, i když na nebankovní financování dosáhnete, jestli pro vás není ekonomicky vhodnější variantou počkat si na den, kdy bude možné získat hypotéku přímo v bance.
Toto mějte alespoň rámcově na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016 a to na 101%.

U všech spříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši.

Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň.

Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost.
Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli.
Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Před vyplacením požadovaného financování nám poptávající neplatí jakýkoli poplatek dopředu.

V žádném z případů nám klient neplatí poplatek dopředu.

Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). Ani jedna z těchto plateb však není odměnou pro nás.
Pokud se v průběhu sjednání dopustíme hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora.
V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.


Obecné informace

Šedesátá, 7018/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • +420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ: 88853225. Je vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele. Jsou nabízeny jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní) úvěrové poradenství v rámci živnostenského oprávnění + nabídky investorů v rámci tipařských smluv. Dumdluhu.cz je internetový portál, projekt sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému, dluhovému poradenství.

Řídíme se zákonem o spotřebitelském úvěru platným od 1. 12. 2016. Vždy u našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů před jejich poskytnutím k posouzení schopnosti splácet - prověření bonity klienta. Dále nedochází k dvojím odměnám a jsou dodržena všechna další kritéria zákona uvedené v informacích trvale přístupných spotřebiteli a v reklamačním řádu.

Některé údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb. Jedná se především o úvěry podnikatelské, realitní služby...

Copyright © 2012 - 2022 Dumdluhu.cz