Objednávka nezávazné konzultace

K získání bezplatné nabídky na bezvadné úvěrování Vám zbývá už jen:

1️⃣ odeslat z aspoň horní půli vyplněný formulář

2️⃣ obětovat čas potřebný na zpovědní hovor

3️⃣ vyčkat na výsledný verdikt ke zvážení

To celé dáme do čtyřiadvaceti hodin.

📢 Ubezpečení: ano, umíme řešit i bez ručení nemovitostí, no se stropem 550 000 Kč

Upozornění: minimálně se připravte na částku 300 000 Kč, menší rámec je bez šance

🤳 zavoláme Vám z čísla 777465451 nejpozději do 6 hodin od odeslání údajů

🕗 v pracovní dny bežně od 12:00 do 20:00, víkendy individuálně na vyžádání

⏳ na drátě strávíte takto na úvod málokdy dýl než 10 minut velecenného času

™️ krachne-li vyřízení nejvíc vyhovujícího úvěru, NIC neplatíte a VŠE smažeme

K čemu je to dobré?

Dozvíte se přesně:

 • 1.

  jestli získáte Vámi vyžádané úvěrování

 • 2.

  jak moc zajímavé aspekty může obnášet

 • 3.

  co je třeba udělat pro jeho brzké vyplacení

Co následuje po odeslání údajů?

 • Zavoláme Vám z čísla 777 465 451

 • Zodpovíme si veškeré úvodní informace

 • Vyhodnotíme vaše reálné možnosti na trhu

 • Přijdeme s vítězem z hlediska ceny a vyřídilky

 • Blíže Vás seznámíme s výsledným řešením

 • Zašleme soupisku podkladů ke schválení

 • Po doložení čerpáte vytoužené peníze

Přejete si probrat s námi svoji nelehkou finanční situaci, minimálně si poslechnout náš nestranný názor a ideálně i prohlédnout bezplatnou nabídku na financování, jež by Vám mělo z našeho pohledu nejvíce vyhovovat a usnadnit život?

Potom je optimální objednat se na nezávaznou konzultaci vyplněním a odeslání formuláře níže, který slouží coby rezervační systém.

Váš požadavek bude zařazen do pořadníku a my Vám zavoláme nejpozději následující pracovní den, abychom Vás vyzpovídali, ho vyhodnotili a předložili návrh celkově toho nejlevnějšího řešení.

Počítejte, že u půjčky bez zástavy tento úvodní hovor zabere zhruba 5 minut, zatímco v případě zájmu o řešení nebankovní hypotéky si bude potřeba vyčlenit minut plus mínus 15.

Pochopitelně je taky povolené přímo si zavolat na naše číslo 777465451, každopádně to se nemusíte zrovna trefit do našeho volného prostoru a tak za obecně oboustranně lepší postup považujeme, když si zde odložíte svoji žádost a počkáte na náš zpětný kontakt.

Konkrétně Vám zavolá přidělený specialista již schopný výhradně a zběhle se věnovat vaší věci tak dlouho, jak si jen okolnosti vyžádají. Navíc po celou dobu usazen u klávesnice plně připraven písemně zachytit každé podstatné, po telefonu vzájemně vyřčené slovo, to aby byl další postup co nejvíc přesný a efektivní.


Vysvětlivky: 

Slovo nezávazná znamená, že po celou dobu realizace nejste ničím pevně vázáni a nikdo Vám tak nijak nezabrání v odstoupení od ní.

Jen tak mimochodem, před samotným vyplacením jakéhokoliv typu úvěru si neúčtujeme jediný poplatek, takže jste vystaveni "nulovému, žádnému" riziku podstoupení scénáře "zaplatil sem a ONO NIC".

Bez poplatku dopředu: s námi se tak fakt nemusíte bát, že za něco zaplatíte, ale nakonec to nedostanete.

Ptáte-li se na dobu přibližně potřebnou vyřízení, neradi bychom Vás ukvapeným odhadem přiváděli v omyl. Ta se totiž dosti liší v závislosti na náročnosti řešeného úvěru a hlavně vaší dovednosti neprodleně dodat k tomu potřebné materiály. To pak může být z pár pracovních dnů měsíc, ani nemrkneme, a to jsme v tom všichni docela nevinně.

Podaří-li se úvěr zrealizovat, čili dotáhnout do zdárného konce čerpání, bude vyplacen v prospěch jednoho či více předem specifikovaných bankovních účtů většinou Vás coby samotného úvěrovaného, jednotlivých vašich věřitelů, či prodávajícího vámi z hypotéky kupované nemovitosti, potažmo advokátní kanceláře zabezpečující převod jejích práv formou úschovy.

Jako bonus "v ceně" Vám bude osoba svěřeného pracovníka plně k dispozici i po celou dobu splácení vzaté hypoteční či nezajištěné půjčky pro případ vyvstání jakékoliv náhlé potřeby, potažmo nahrazena "osobním bankéřem" srovnatelných znalostí a kvalit v případě skončení její spolupráce.

Ztroskotá-li to nakonec
na něčem, ať už protože by se Vám navržené řešení náhodou nezamlouvalo, nezdálo zajímavé po ekonomické či technické stránce, nebo se úvěr vinou nějakého zádrhelu nakonec ukázal jako neprůchozí, z úhlů těchto pohledů se nic neděje.

V takovém případě se, bude-li to možné, vynasnažíme o vytvoření adekvátní náhradní varianty úvěrování, nebo ho vy-stornujeme a "ruku v ruce" s tím odstraníme z naší databáze veškeré tyto údaje i informace, které jsou zcela důvěrné, slouží čistě za účelem vyřízení Vašeho požadavku a při nakládání s nimi dbáme na stoprocentní splňování všech zákonných i evropských směrnic.

Proč třeba s námi?

Téměř 10 let zkušeností

 • Kvalitní dovednosti a odborné znalosti

 • Exkluzivní kontakty v nebankovním i bankovním sektoru

Ušetříte

 • Peníze, čas a starosti, které jsou s výběrem vhodného úvěru často spojeny

Široké realizační možnosti

 • Přizpůsobíme se Vašim momentálním potřebám a možnostem

Jsme na Vaší straně

 • Férové a rychlé jednání primárně hájící zájmy peněženky poptávajícího až poté půjčujícího

Najdete nás na adrese Třída Tomáše Bati 1547, Zlín. Působíme po celé ČR, proto máme k dispozici kancelářské prostory ve všech větších městech ČR.


Důležité upozornění!


Veškeré financování řešíme od OD ČÁSTKY 300 000 Kč. Žádosti o menší peníze nemají možnost pověření specialisté vyřizovat z kapacitních důvodů.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Žádosti o desetitisícové půjčky prosím neposílat. 

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečnou výši doložitelného příjmu vzhledem ke svým výdajům.

Musí tak být splněna zákonná povinnost prověření bonity žadatele a také dosažení jejich potřebných hodnot. Jako příjem se akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou u žadatele zaměstnance nebo poslední 2 podané daňové přiznání, pokud je žadatelem OSVČ. K tomu je samozřejmě možné započítat různé druhy: příspěvků, rent, důchodů a v některých případech také přivýdělků. V registru by se rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiální ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky.

Neumíme řešit hypotéku na koupi nemovitosti, kdy má žadatel vyloženě špatný stav registru, slabé příjmy a zároveň třeba žádné vlastní peníze (akontaci).

V takovém případě může žadatel zvýšit své šance na získání výhodného financování, pokud k sobě dokáže sehnat spolužadatele s potřebným příjmem a stavem registru. Dalším řešením je nabídnout do zástavy ještě jinou nemovitost nad rámec té kupované. Zvýšit šance na zdráné sjednání může taky schopností "přispět" ke kupní ceně alespoň 10% ze svých (nebo po rodině půjčených) peněz.

Pokud budou registry poptávajícího v naprosto tristním stavu, nebo bude dosahovat mizerné výše jeho doložitelný příjem. Nejsme kouzelníci a pokud se klient neposnaží, aby dostatečně zlepšil parametry svojí poptávky, nebude nejspíš možné požadované financování koupě řešit.

A argument typu, že přece proto poptáváte nebankovní, abyste si mohli nemovitost koupit a ještě k tomu v ideálním případě získat peníze navíc na rekonstrukci nebo na poplacení všech bez zástavních dluhů, které máte... To je prosím pěkně požadavek naprosto mimo mísu. Nebankovní sektor je totiž schopný zafinancovat maximálně 60% z tržní ceny nemovitosti, která jde oproti ní do zástavy. To v převedené řeči čísel znamená, že by žadatel o nebankovní hypotéku na koupi musel mít našetřené alespoň 40% z její pořizovací ceny, nebo potom tuto hypotéku patřičným způsobem dozajistit nezatíženou nemovitostí s odpovídající hodnotou.
Mimochodem, za tržní cenu se v případě koupě ve většině případů považuje cena kupní. A to bez ohledu na to, kolik se domníváte, že tržní cena vámi kupované nemovitosti ve skutečnosti je. Nebankovní firma se jednoduše zeptá, proč by jako měl někdo prodávat nemovitost za nižší cenu, než za kolik ji reálně prodat může? Řekně, že tržní cena je přece cena, za kterou se nemovitost prodá(vá). Takže pokud se opravdu nejedná o výhodný kup například v rodině nebo v dražbě, bude se nejspíš při určení tržní ceny vycházet právě z ceny kupní.
Navíc je dobré si uvědomit, kolika procenty bývá ryzí nebankovní hypotéka úročena. Pod 10% se u ní podíváte jedině stěží. Narozdíl o bankovní hypotéky totiž neumí účelové využití hypotéky (kam financování koupě spadá) nijak zvýhodnit. Všechny "nebankovky" jsou prostě bezúčelové (Americké) a tím pádem podobně úročené bez ohledu na účel využití. A to by potom muselo být "sakra výhodné" koupě, aby se vám to oplatilo nebankovně financovat. K tomu všemu snad netřeba dodávat, že se hypotéka na koupi řadí mezi spotřebitelské hypotéky a je proto nutné splňovat zákonnou bonitu i u nebankovní hypotéky na koupi (nejedná-li se o nákup podnikatelského objektu se záměrem ho využít ke své podnikatelské činnosti).

Samozřejmě ale financování nákupu nemovitosti nebankovní hypotékou možné je v případě shody na výše uvedeném. Dá se tak zafinancovat rychle koupě, pokud je to možné a Vám to dává ekonomický smysl a potom převést do daleko levnější banky bez jakéhokoli poplatku hned, jakmile to především časový prostor a stav registru klienta dovolí. V této fází přefinancování do banky je taky vhodné řešit navýšení, pokud jsou potřebné peníze navíc. To lze, jak jsme si řekli, až do 90-ti % z ceny nemovitosti. Nicméně neměli byste kvůli svojí "naivitě" plynoucí z pouhé "neinformovanosti" výrazně přesahovat výše definované hranice. Uvědomme si, že to hlavní, v čem je v tomto případě jeho přidané hodnota, je tolerance jakkoli špatného stavu registru. A za ten si poptávající "pěkně" zaplatí. A tak je vhodné si rozmyslet, i když na nebankovní financování dosáhnete, jestli pro vás není ekonomicky vhodnější variantou počkat si na den, kdy bude možné získat hypotéku přímo v bance.
Toto mějte alespoň rámcově na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016 a to na 101%.

U všech spříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši.

Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň.

Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost.
Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli.
Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Před vyplacením požadovaného financování nám poptávající neplatí jakýkoli poplatek dopředu.

V žádném z případů nám klient neplatí poplatek dopředu.

Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). Ani jedna z těchto plateb však není odměnou pro nás.
Pokud se v průběhu sjednání dopustíme hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora.
V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.


Obecné informace

Šedesátá, 7018/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • +420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ: 88853225. Je vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele. Jsou nabízeny jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní) úvěrové poradenství v rámci živnostenského oprávnění + nabídky investorů v rámci tipařských smluv. Dumdluhu.cz je internetový portál, projekt sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému, dluhovému poradenství.

Řídíme se zákonem o spotřebitelském úvěru platným od 1. 12. 2016. Vždy u našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů před jejich poskytnutím k posouzení schopnosti splácet - prověření bonity klienta. Dále nedochází k dvojím odměnám a jsou dodržena všechna další kritéria zákona uvedené v informacích trvale přístupných spotřebiteli a v reklamačním řádu.

Některé údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb. Jedná se především o úvěry podnikatelské, realitní služby...

Copyright © 2012 - 2022 Dumdluhu.cz