možnost výdělku

Zveřejněno dne: 27.06.2022
Autor: Tomáš Maček

"Nová" volná pozice TIPAŘ:

Nedávno jsme otevřeli možnost spolupráce vhodné pro každého, kdo ví ve svém okolí o někom, kdo by mohl být rád za naše služby.

Za dohození takového kontaktu v souladu s jeho vůlí Vám vyplatíme 20 % ze zisku v případě, že se nám ho podaří zobchodovat.

Celé znění inzerátu:

Stačí, když nám pošlete vaše kontaktní údaje na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my budeme dál postupovat, jakoby nás oslovil napřímo s tím rozdílem, že Vy dostanete zaplaceno, bude-li mu přes nás vyplaceno pomocné úvěrování. Jiné neumíme. Záruky, jistoty, garance? Popravdě velice žádné. Důvěra na podání ruky. Poděláme jednou a naposled, proto to neděláme. Karma je zdarma a ten pocit za to nestojí. To ostatně zajisté zjistíte sami, nebo taky ne. Samozřejmě, že je možné uzavřít smlouvu o obchodní spolupráci, no s tou si stejně můžete víte co...

Jinak vážně nepotřebujeme, abyste se do čehokoli zbytečně montovali. Stačí nás nasměrovat či vzájemně propojit, odklidit se do ústranní, klidně si kousat nehty, zenově pohazovat kolenem, trénovat se v mlčenlivosti a víře, že všechno nakonec dobře dopadne i bez vašeho přičinění a trpělivě vyčkávat na naše zprávy, potažmo závěrečný verdikt. Bude-li už ta nečinnost, nicnedělání a flákání se od ničeho k ničemu k nevydržení, nebo trvat nějak moc dlouho (dny, ne hodiny), ovšemže se nás můžete nenápadně dotázat, jestli se to stále řeší, nevznikl nějaký problém, nemůžete pro to něco udělat... a pokud bude pomyslný míč na straně řešeného, tak ho minimálně prozvonit případně na něho zazvonit s dotazem, v čem to (jako) vázne, vězí problém, pomoct mu a dodávkou potřebných podkladů, zkrátka se pokusit odstranit to, na čem se zasekl, a dokopat ho zpátky k nám. Za to nic nedáme, ani tím nic nepokazíme a kdo ví, třeba ho tím i lehce za uši vytáhnete z koše...


Historie:

Před nějakým časem jsme na nástěnku vyhledavače Google vyvěsili akci s nadpisem:

ZÍSKEJTE
jednoduše 20 % z našeho ZISKU
 
prostě si ji tam odložili, nahodili udičku a čekali...

Vůbec by nás nepřekvapilo, kdyby prostě upadla do propadliště internetového obsahu.

O to víc nás proto mile překvapilo, když se nás tento vyhledavač ráčil přesvědčit o pravém opaku. Prý šlape víc než slušně a zatím na ni zabral úctyhodný počet úlovků. Cítíme jisté zadostiučinění a radost, že to nebyla žádná marná, do povětří vyhozená snaha.

Ve
 firemním mailu nám přistála vřelá gratulace, v níž nás tento gigant slavnostně blahopřeje k jejímu sklížení solidního úspěchu, neb prozatím zaznamenala překvapivě vysoký počet zobrazení.

Ano, jasně, neděláme si iluze a nechceme je dělat ani Vám, že by je automaticky neposílali kdejakému "joudovi", na kterého příspěvek si spíš kliklo a přinejlepším narychlo proletělo, než celý přečetlo pár desítek lidí. Takže to fakt nelze považovat "ani škrábnutí natož pak dírku" do světa.

V porovnání s takovou jeho "video" platformou zvanou YouTube, kde nejeden tvůrce považuje desítky tisíc shlédnutí svého obsahu za fiasko, je to "nebe a dudy", přesto se v tomto jiném vesmíru považuje i násobně menší zásah za úspěch. Je to těžce nemainstreamové, čistě businessové, velice na nic si to nehraje, neslouží tak primárně k pobavení masového publika za snahy o monetizaci z pouštěných reklam, krom vlastní energie vražené do tvorby jsme za to nic dalšího nedali a je z toho něco, tak dopad to potěší...

Je potřeba učit se radovat či alespoň smiřovat i s maličkostí... A právě na jakousi oslavu a pro širší dosah jsme se proto rozhodli zveřejnit ji i zde na webu... Ostatně si třeba budete chtít přilepšit i Vy.


Ostatně člověk nikdy neví, třeba se díky tomu najde někdo další, kdo skočí po této všestranně výdělečně činné pobídce a shrábne 20% z vývaru, který vygenerujeme na jím dohozené poptávce...

Akce navíc platí od 31. 5. do 31. 12., takže do konce možnosti jejího využití Vám tak zbývá času víc než dost. Jen možná s postupem času letmo poupravíme tématiku na vánoční, něco ve smyslu, že sami se ty rodinné dárky po stromek nezaplatí, a bez nich zas není radost, nebo je trapas, však to znáte...

Naleznete ji i pod tímto odkazem: https://local.google.com/place?id=7378109928817873232&use=posts&lpsid=CIHM0ogKEICAgICOqL-L6gE, který se rozhodně nebraňte nasdílet i svým přátelům.

Ostatně nikdy nevíte, kdo z nich právě zažívá těžké časy, je v peněžní krizi, či přímo peklu a všemi deseti by uvítal buďto přísun profitu přímo z této akce, nebo peněž na dluh z našich služeb. V druhém případě je sice malé, no docela významné plus, že mu nemusíte sami půjčovat, ani se k němu obracet zády, a naopak na tom ještě vyděláte...


Tento obrázek má vystihovat pravou podstatu celé akce spočívající v přinášení radosti všem TŘEM do ní zapojeným osobám, tedy Vám, nám a především samotnému pinknutému. Fakt to nemá být o tom, přivodit jednomu ze zúčastněných škodu, ale naopak čistý užitek. Vy si vyděláte, my si vyděláme a obhospodařený to bude mít levnější, než teď, nebo kdekoliv jinde. Jasné jak facka. Žádné levárny, ani tajnosti.

Její celé znění:

Je tady konec května, letní prázdniny jsou za humny a s nimi i spousta účtenek za možnou zábavu. Život může být příliš krátký na to, abychom říkali své NE všem radostným zážitkům na obzoru a trčeli doma z titulu nedostatku financí.

Pojďte si na ně přinejmenším přivydělat tím, že nám dohodíte potenciální klienty. Za každý zrealizovaný obchod Vám pak vyplatíme celých 20 % z našeho čistého, na něm vygenerovaného zisku, aniž byste krom zaslání kontaktu na zájemce s námi řešit museli hnout brvou.

My se s ním spojíme, postaráme o vše od "zdravíme po platíme" a odvedeme stejně důslednou práci, jako by býval poptal na přímo u nás na webu s tím rozdílem, že se s Vámi v případě vyplacení jakéhokoliv úvěru z naší strany v jeho prospěch podělíme o všechen na tomto kšeftě "vyrýžovaný" profit.

Ad 1): Samozřejmě můžeme zkusit provolat i naprosto studené, tzn. cizí a nikým nenachystané číslo a bez vašeho zmínění se tam tzv. vetřít, pokud takové pošlete a nebudete se k němu moct, či chtít "tlačit" blíž. Výrazně vyšší šance však pochopitelně bývají u "zahřátého" kontaktu, kdy o nás daná osoba alespoň ví a jeví známky zájmu alespoň o nezávazné prověření a předložení nabídky k rozmyšlení. 

Ad 2): Jelikož nejnižší povolenou hranice tvoří částka 300 tis Kč, při níž odměna málokdy klesne pod 20 tis Kč, nebavíme se o zde peněžním příspěvku na pár pivek. Přesná výše závisí na víceru proměnných, hlavně co se týká typu a výše sjednaného úvěru, a upřesní se Vám hned po prvotním posouzení z naší strany a obeznámení úvěrovaného. Samozřejmě za předpokladu, že bude možné řešit a daný klient projeví zájem, jinak je to pochopitelně bezpředmětné.

Ad 3): Byť to zní dost otřepané klišé, hlavní motivaci pro nás fakt představuje spolu s vlastním výdělkem i maximální možné zlepšeni klientovi finanční situace s tím, že to druhé klademe dokonce výš než první. Doslova ho nechceme udělat, pokud mu to neprospěje. Ono to totiž dlouhodobě nedává moc smysl. Prostě mu jdeme ušetřit hlavně peníze, ale i čas a energii, neb ty na konci dne nedělají nic jiného než zas ty peníze. A až za dobře odvedenou práci si necháme zaplatit...

PS.

Dopředu nám nikdy nikdo nic neplatí a tak
nedopadne-li vyřízení řešeného úvěru z jakéhokoli důvodu, neuvidíte ani korunu ani Vy. Možná vás tím pádem bude zajímat naše vyřídilka, tedy kolik žadatelů dokážeme procentuálně přetavit do zdárně vyřízených, odborně se tomu říká konverze a my na to zběžně odpovídáme, že je to takto univerzálně těžké říct, strašně to záleží na kvalitě dodané poptávky a taky že to poslední dobou není žádná sláva. Každopádně jedním dechem dodáváme, že za pokus ani jeden z nás nic nedáme...

Podstatou této akce
tak fakt není vaše laciné podplacení za přivedení souseda či známého do stavu peněžního zdecimování. Nazvěme to bonusem za jeho dopomožení jeho pomoci...

Akce se vztahuje na všechny sjednávané produkty počínaje půjčkami bez zástavy od 300 000 Kč do 550 000 Kč a pochopitelně ty hypoteční, bez ohledu na jejich přesný typ a účel.

Stačí, když při dohození prohodíte tento kód:

CHCISVÝCHDVACETPROCENT

s tím, že se na nás neštiťte vybavit: NAVALTE MÝCH.

Vulgární dovětky typu VY KU si můžete klidně odpustit.

Jo a abyste si zas nemysleli, že Vám s tou gratulací hned zkraje kecáme...


Čísla jsme ze dvou příslušných políček tohoto láskyplného psaníčka mimochodem radši vyzmizíkovali. Jestli jsme tak učinili kvůli nedráždění odporných závistivců, patologických posmívačů či vydutých opisovačů, to už si račte domyslet sami.
Jo a konečně to taky někdo navenek ocenil, když většina z vás pro jistotu čučí jak zaražené péra v gauči a zbylá pro nepřejícnost. Peckový support opravdu. Divili byste se, jak to podpoří...

Důležitá upozornění:


Úvěry řešíme od OD rámce 300 000 Kč, žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

To platí jak u bez i zástavních úvěrů, kdy na vině je zejména naše omezená časová kapacita a nerentabilita vzhledem k výnosům z celorepublikového vyřizování menších částek.
U desetitisícových úvěrů by musela být platební zátěž pro klienta natolik vysoká, že by to hraničilo s únosností a smysluplností vůbec.
Enormně úročené nebankovní mikro úvěry nabízené na trhu jsou toho jasným důkazem.

Prostý TIP:
Chcete-li míň, zkuste banku, nebo jednu z věhlasných nebankovních společností, nejde-li to dočasně z nějakého důvodu, doporučujeme toto období přečkat bez úvěrování a mezitím, je-li to možné, usilovat o odstranění překážející závady, nebo najít jiné východisko a bez úvěrování obejít úplně. Pořád lepší, než skočit z louže a skončit v blátě...

U půjčky bez zástavy hrají registry, příjmy, dluhy a tudíž i bonita žadatele zásadní úlohu.

Výhodnost a štědrost námi nabízených půjček bez jakékoliv zástavy musí být něčím vykoupená, tím je větší náročnost na stav registru, příjmu a výdajů (bonity) žadatele.
Tím netvrdíme, že by museli být v naprosto precizní kondici, aby ji bylo možné řešit. Na druhou stranu to ani nemůže být vyložená katastrofa.
Tyto žadatelovi kvality jsou totiž bez podmínky nemovitého zajištění jedinou zárukou řádného splácení a navrácení půjčených peněžních prostředků.
Proto představa, že je poskytovatel nechá zcela bez povšimnutí, je mylná. S vysokou mírou benevolence se setkáte jedině u těch miniaturních, na úkor toho i vysoce předražených, nebankovních půjček.
I tam by už ale půjčující měl ponovu provézt zběžné proklepnutí žadatele podobným způsobem a to z titulu jemu uložené povinnosti prověřit jeho úvěruschopnost zákonem o spotřebitelském úvěru.

Dokládané a zkoumané podklady:
Jednak u nich automaticky dochází k nahlédnutí do registrů, z nichž se bere v potaz řádnost zpětného splácení využitých úvěrových produktů a jejich momentální zatíženost, neboli žadatelova úvěrová angažovanost.
V rámci závažnosti poškození registrů platí, že by se v nich rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo nedávno oficiálně ukončené insolvence bez ohledu na splacenou část.
Pokud jsou tyto záznamy u žadatele evidoványnabízí se řešit se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky. Jiná věc do zástavy se prozatím nepřijímá.

V rámci příjmů pak bývá u zaměstnance vyžadována pracovní smlouva na dobu ne/určitou a dokládací procedura: potvrzení o výši příjmu za posledních 6 měsíců, výpisy z účtů a výplatní pásky, nebo určitá kombinace.
U podnikatelů OSVČ tvoří základ pro doložení jeho příjmů daňové přiznaní často zohledňované za poslední 2 roky, faktury, výpisy z účtů, obraty, výkazy zisků a ztrát, bezdlužnost vůči státu a opět různý jejich poměr.
K tomu je u obou samozřejmě možné započítat různé druhy příspěvků, přivýdělků, rent, důchodů...

Mají-li manželé uzavřené společné jmění manželů, je nutné, aby si "ze zákona i rozumu" žádali společně.

SJM neboli zkratka stvořená z počátečních písmen těchto tří slov: Společné Jmění Manželů totiž neslouží pouze k tomu, aby automaticky docházelo ke spravedlivému rozdělování (ne)movitého majetku, který po sňatku nabyde jeden z jeho účastníků, se svou drahou polovičkou v pohlavně rovnoprávném poměru 50/50, přestože se ona sama na žádné listině stvrzující její vlastnická práva zrovna nevyskytuje.

Podobným způsobem totiž může dojít k samovolnému přenášení a podvojnému přiřazování i toho dluhového, tedy úvěrového zaangažování (zatížení), které si za dobu manželství odváží "pořídit či převzít čistě sám na sebe" jeden z manželů za absence písemného souhlasu a tudíž snadno i vědomí toho druhého, kterého se tak i přesto mohou v budoucnu negativně (do)týkat případné spory vedené v souvislosti s řádným neplněním s ním spjatých povinností, přestože na úvěrových smlouvách o něm opět není ani zmínka. Jinými slovy pak, třeba z důvodu nesplácení, může dojít k věřitelovu (vymahačovu) uspokojení takto vzniklé pohledávky i z dlužníkovi poloviny majetku spadajícího do společného jmění, pokud nedisponuje žádným, výlučně vlastním.

A proto, aby byla plně zachována jakási partnerská transparentnost, musejí si u nás manželé k žádanému úvěru pokaždé přistupovat společně, mají-li mezi sebou v době podání žádosti společné jmění plně aktivní.

I zadlužení je totiž záležitostí mající důležité vazby na vzájemné soužití, k jejímuž mlžení by proto nemělo docházet už jen z principu lidskosti a zmíněné průhlednosti. O příjem silně ochuzená sestava žadatelů pak stejně v drtivé většině případů nevychází ani bonitně, což je další pádný argument pro neprodlené přesvědčení druhého z manželů k jeho přímé spoluúčasti na akci alespoň z pozice spolužadatele, potažmo budoucího spoludlužníka, který bere vítr z plachet narážkám hrdopychů typu: "Snad jsem už dospělá, plně svéprávná osoba oprávněná si rozhodovat sama za sebe a jednat, jak se mně zlíbí?!" To na každý pád jste, no též můžete být ve svých snahách zvenčí omezována, ohrožujete-li svým jednáním život bližního jako v tomto případě - (do)životního partnera.

Abyste se tak nedělo a Vy si pak mohli začít plně přetavovat své peněžní představy v realitu bez potřeby ohlížení se na rozmar manžela a žadonění o jeho souhlas, je nutné mít SJM zúžené, ideálně pak úplně rozdělené (zrušené). K tomu lze dospět buďto sepsáním předmanželské smlouvy upravující pravidla pro rozdělování společného jmění, nebo potom takovou jeho změnou provedenou kdykoliv v průběhu manželství třeba u notáře. Ten Vám po společné návštěvě (ne vážně nestačí, když přijdete sami) za pár tisíc rád rozváže křidélka a Vy si budete moct žádat a vystupovat každý sám za sebe, jak jen se Vám zachce bez nutnosti přizvání k účasti a výhledově i možnosti negativního zásahu toho druhého.

Tato tématika samozřejmě má své "světlé i tmavé" výjimky a potvrzující pravidla, stejně jako každý takový krok pochopitelně má své vlastní individuální specifika, pro i proti a tak i nároky na vhodné provedení, které je potřeba zohlednit a do výsledného díla všestranně zapracovat tak, aby sedli jako "hrnec na zadek" nejlepším zájmům obou manželů.

Více informací k této problematice si můžete přečíst: RADY A TIPY: SJM jak ho otočit ve svůj vlastní ekonomický prospěch

Hypotéku na koupi s nulovou akontací, do-zajištěním a KO registry či příjmy NELZE.

Nalejme si čisté info. Ne, vážně Vám nikdo nezaplatí celý vysněný baráček za miliony, když jste si na něho doposud nenašetřili ani korunu (dvacet tisíc fakt nic neřeší), nemáte co dalšího zastavit a navíc byste dle prokazatelných příjmů a zákonných ukazatelů bonity bezpečně neutáhli ani dvoutisícovku měsíčně navíc, nebo jsou vaše registry jeden velký paskvil, takže dát se tak vsadit na vaši schopnost řádného splácení, respektive absenci opožděné splátky, máte to s kurzem tak 46:1 v prospěch vašeho selhání to dokonce hned v prvním roce kalendáře.

Přibližně počítejte, že minimálně 20% budete muset "někde vyškrábnout", anebo hypotéku do-zajistit další nemovitostí v této hodnotě. Pokud byste se tím náhodou dokázali dostat na LTV nějakých 60%, může Vám toho být odpuštěno mnohem víc, neboť to je zhruba strop u nebankovní hypotéky Standard, avšak "na oplátku" u ní počítejte s podstatně vyššími provozními náklady.

Taky pochopitelně můžete mít tak absurdní štěstí, že se Vám podaří sehnat nemovitost s tržní hodnotou 5 milionů za 3. V takovém případě však počítejte s našim okamžitým dotazem: "Proč by vám ji kdo prodával za 3, když by ji mohl prodat za 5?". Nebude-li ve vaší odpovědi obsaženo něco ve smyslu rodinného příslušníka, dobrého kamaráda, nebo obchodního partnera, spíše počítejte s našim nesouhlasným stanoviskem.

Stejně tak, ostatně jako všude, může pomoct, podaří-li se Vám si k sobě sehnat takzvaného spolužadatele, který dohání vaši tristní ziskovost, nebo platební morálku. Natvrdo se tak však může stát, že začnete v úvěru doslova zavazet, překážet (mu) v jeho vyřízení. Ano, víme, že jste si ho k sobě dočasně přibrali, a chápeme, že opustit ho, nechat hypotéku i kupovanou nemovitost čistě na něm, není nic moc, ale hold jinak to kolikrát nepůjde, a navíc mezi námi děvčaty... Jestli ho potom z žádosti vyvážete, až se registry či příjmy "vyléčíte", nebo ho v ní nahradíte, vyjde prakticky nastejno, čili je prašť jak uhoď. Jen je potřeba dopředu vyladit a přednastavit.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016 a to na 101%.

U všech spříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši.

Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň.

Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost.
Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli.
Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Před vyplacením požadovaného financování nám poptávající neplatí jakýkoli poplatek dopředu.

V žádném z případů nám klient neplatí poplatek dopředu.

Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). Ani jedna z těchto plateb však není odměnou pro nás.
Pokud se v průběhu sjednání dopustíme hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora.
V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.


Obecné informace

Šedesátá, 7018/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • +420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ: 88853225. Je vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele. Jsou nabízeny jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní) úvěrové poradenství v rámci živnostenského oprávnění + nabídky investorů v rámci tipařských smluv. Dumdluhu.cz je internetový portál, projekt sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému, dluhovému poradenství.

Řídíme se zákonem o spotřebitelském úvěru platným od 1. 12. 2016. Vždy u našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů před jejich poskytnutím k posouzení schopnosti splácet - prověření bonity klienta. Dále nedochází k dvojím odměnám a jsou dodržena všechna další kritéria zákona uvedené v informacích trvale přístupných spotřebiteli a v reklamačním řádu.

Některé údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb. Jedná se především o úvěry podnikatelské, realitní služby...

Copyright © 2012 - 2022 Dumdluhu.cz