Výživná, nikoliv živelná nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti:

, která Vám dovolí její profinancování v bohaté úvěrové výši, s níž si toho mnoho dovolíte, za chudé cenovky, která umožní zachovat si slušnou životní úroveň i nadále, a morálního zasmluvnění, které se zase postará o vaši platební stabilitu, čímž zamezí hotové platební pohromě a ohrožení vašemu i jejímu ↑.

Tato na vyřídilku nenáročná, cenovkou výtečná a celistvě bezpečná zástavní půjčka je k dostání od částky 300 000 Kč do 80% z hodnoty zajištění, orientačně úročená v úrovni 6-8 % a rozložitelná na dobu splácení až 30ti roků.

Činit nárok si na ni můžou jak zaměstnanci tak i podnikatelé, načež ji využít za vážně rozmanitými účely jako jsou Americký (bezúčelový) způsob, financování kupní ceny nové či profinancování již vlastněné nemovitosti k záměrům jako


A. pořízení jiné ne/movité věci, refinancování nepohodlné hypotéky, konsolidaci (sloučení) přehnaně drahých půjček, manželské či dědické vypořádání majetku,

B. proplacení provozních nákladů, zpětně kupní ceny, vyplacení hypotéky po zesplatnění, nebankovní, exekuce, insolvence, dražby, oddlužení (očištění) tak vaší nemovitosti a osoby od pozdních i bez zástavních dluhů kolem...

ZDA ji vážně máme?

Že váháte...

Hodila by se Vám?

Tak DÁL neváhejte a...

Důvod?

Nově jsme pro vás vyjednali úvěrovou verzi, které právě toto zajištění nemovitou zástavou garantující půjčujícímu návratnost Vám svěřené investice propůjčuje prvotřídní schopnost dokonale se přizpůsobit vaší negativní splátkové minulosti zanesené v registrech, pochroumané bonitě či jiné nedokonalosti, na jejíž popud Vám doposud nebyli schopni vyhovět v žádné z BANK.

Přesto, že je nebankovního zrna, věrně napodobí výhodnost jejich podmínek..

Za tuto imitační dovednost vděčí zejména oné jistotě navrácení poskytnuté jistiny, kterou investorovi skýtá zřízení zástavního práva nemovitosti vaší či třetí osoby.

Výsledkem jsou na mimobankovní poměry věru nevídané hodnoty vypovídajících nejen o nadstandardní průchodnosti, ale i nákladové náramnosti.

Upozornění: vyčkávat jen na vlastní nebezpečí!

Přestože pochopitelně děláme "první poslední" pro zachování aktuálnosti této ojedinělé nabídky, nemámě sebemenších potuch, jak dlouho ji svedeme udržet při životě v natolik bláznivém prostřední.

K lepší představivosti třeba dopomůže připodobnění k plachetnici, která se pohupuje rozbouřeném moři a ke dnu ji může poslat každá příchozí vlna.

Pokuste se proto nedovolit svému sklonu k váhavosti propásnout tuto příležitost odložením svého poptání a žádoucího jednání ani o oněch legendárních 5 MINUT.

I ty totiž mohou vynést závěrečný ortel o jejím ne/bytí a důsledky zbylé volby té obětované pak býti katastrofální...

U půjčky čili úvěru se zástavou nemovitosti, zjednodušeně řečeno zkrátka hypotéky, se můžete těšit nejenom z daleko vydatnějších šancí na získání požadovaných peněz, ale zároveň také z výrazně výhodnějších parametrů hypotéky, která Vám bude zanedlouho poskytnuta.

Jako 3 hlavní si zmiňme únosné úročení, dostatečně dlouhá doba pro splácení a z toho plynoucí přijatelnou splátku, které jsou navíc korunovány nadmíru přívětivým přeplatkem.

Právě tomu, že je půjčení peněz podmíněno zápisem zástavního práva na listu vlastnickém nemovitosti, která tak doslova putuje oproti půjčce do zástavy, vděčíte značně vyšší vstřícnosti půjčujícího a jeho nakloněnosti ke slevení na celkové ceně zaplacené za jím poskytnutou půjčky.

Především čistota registrů, bonita a účel využití ze strany žadatele rozhoduje o orientačních parametrech zástavní půjčky, kterou lze na tomto základě rozčlenit do 2 základních táborů:

I. půjčka Grand:

 • roční úrok: 1,99% - 3,8 %
 • doba splatnosti: od 1 měsíce do 30 let nastavitelná do 74 let věku
 • výše: maximálně do 85 % z odhadní ceny nemovitosti
 • možnost: jednorázového doplacení i výjimečné splátky kdykoli a bezplatně
 • poskytovatel: institut bankovní povahy
 • shovívavost k drobným záznamům v registrech záporného typu
 • přívětivost ke komplikacím s lehce zhoršenou bonitou
 • Účelová: potřeba doložení účelového využití

II. půjčka Standard:

 • roční úrok: kolem 11, 02 %
 • doba splatnosti: od 1 měsíce do 20 let nastavitelná do 74 let věku
 • výše: maximálně 60% z odhadní ceny nemovitosti
 • možnost: jednorázového doplacení i výjimečné splátky kdykoli a bezplatně
 • poskytovatel: investor nebankovního charakteru
 • absolutní tolerance negativními záznamy poznamenaných registrů
 • Americká: naprosto bez doložení účelu využití půjčky

V obou případech považujte pochopitelně za potřebné splnit všechny zákonné stanovy a limity, které se vztahují především na takzvanou úvěruschopnost (bonitu) žadatele.

Obě půjčky jsou na své poměry maximálně morální, což má za následek naprosté bezpečí klienta bez prostoru pro kompromisy.

To v podstatě poznáte tak, že s jakýmikoliv dodatečnými náklady se setkáte jedině tehdy, kdy přestanete splácet, zvedat telefony a zároveň budete naprosto ignorovat zprávy od lidí snažících se dohodnout náhradní termín úhrady.

Tedy pouze za předpokladu, že přestanete plnit své elementární povinnosti plynoucí z podepsaných smluv a posléze jako byste si usmysleli nadobro seknout s používáním svých mobilních zařízení a zároveň strčit hlavu do písku.

Společně s bezproblémovým průběhem splacení a potažmo také snahou se zavčasu domluvit v případě vzniku komplikací lze očekávat bezstarostný průběh, ve kterém je jedinou odměnou dopředu stanovený úrok zahrnutý v měsíční splátce a jedinou podmínkou její včasná úhrada. Žádné sklony k účtování dalších mnohdy záludných a nečekaných plateb.

O jejich nesporné výhodnosti může vést debaty jedině chronický pochybovač a být s ní nespojený akorát tak ten, kdo by nejraději dostával ještě zaplaceno za to, že si byl býval ochoten půjčit peníze.

"Půjčil si mně svoje peníze? Tak mně za to koukej platit!" S politováním nutno konstatovat, že i přes veškeré nepochopitelné anomálie dnešní doby se toto prozatím neděje.

Zatímco rychlost jejich vyřízení se nepříliš liší od času Bolta na stovku a nebezpečně podobá době potřebné k plození potomků některých.

Základní popis bychom měli za sebou,

TEĎ ZBÝVÁ UŽ JEN

čímž nabydete ve svůj prospěch nejenom dostatek času a energie topového specialisty a člověka celkově, což jsou statky, bez kterých se provedení vašeho peněžního uspokojení obejde jen stěží, ale také peníze původně patřící spolčenému investorovi za prvotřídních podmínek pro následné splácení.

Co bude následovat, je potřeba vykonat pro zjištění reálnosti, potažmo k získání půjčky za snovou cenu:

 1. zanechání vašeho kontaktu a jména vyplněním formuláře, můžete si také přímo zavolat na 777465451
 2. rozhovor s pracovníkem za účelem získání potřebného spektra informací k vaší situaci a žádosti
 3. jejich zpracování, vyhodnocení a vaše informování o výsledku, tedy jestli je možné řešit a za jakých okolností přesně
 4. domluva na dalším optimálním postupu v případě zdárného nalezení pro vás atraktivního hypotečního řešení
 5. tvorba smluv po dodání žádoucích podkladů a definitivním schválení, jejich kontrola, podpis, vložení a čerpání příslušného rámce
 6. peníze zdárně dorazily na váš účet a nadále posíláte každý měsíc odpovídající splátku na zřízený úvěrový účet
 7. i nadále jsme připraveni jednat ve váš prospěch v případě výskytu výhodnější hypotéky, nebo jiné akutní problémové příhody

Reprezentativní příklad půjčky se zajištěním:

 • Celková výše půjčky 1 000 000 Kč
 • Výpůjční roční úroková sazba: 1,99 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 2,16 % p.a. (zahrnuje veškeré účtované jednorázové vstupní náklady v předpokládané výši 5 % z celkového rámce, v čemž je zahrnuto jednorázový poplatek za kompletní sjednání úvěru a veškerých nákladů s tímto spojených včetně provedení odhadu a analýzy rizik nemovitosti, tvorby úvěrových smluv, zpracování a zprostředkování půjčky)
 • Doba trvání americké hypotéky ode dne dočerpání úvěru: 30 let
 • Měsíční splátka: 3 777 Kč (zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených nákladů)
 • Navýšení úvěru v případě řádného splácení po celou dobu výše zvolené splatnosti: 359 720 Kč

Vyplňte formulář a nechejte se nezávazně poinformovat:

K získání bezplatné nabídky na bezvadné úvěrování Vám zbývá už jen:

1️⃣ odeslat aspoň z horní půlky vyplněný formulář ⇓

2️⃣ obětovat ze pět až dvacet minut na zpovědní hovor 

3️⃣ vyčkat na výsledný verdikt ke zvážení a dání vědět JO/NE 🔎

K němu se zvládneme dopracovat klidně i do dvanácti pracovních hodin od vzájemné rozmluvy. 🤗

🤳 počítejte s tím, že Vás vytočíme nejpozději do 6 hodin od doručení , jako a snad jen z našeho čísla 777465451

🕗 a to v prací zdící, teda šlechtící dny od 8:00 do 20:00, narušení blaženého režimu klidu a odpočinku přes posvátně slastné víkendy a svátky od nás hrozí leda sporadicky na individuální, neodvratný či urgentní prosík

⏱️ pro začátek stráví na drátě víc než 15 minut ze svého denního přídělu a drahocenného rezervního repertoáru jedině ukecaný mluvka či tlučhuba, který skáče do řeči či od tématu časteji jak Čestmír

™️ PS. Jo a samo (zřejmě), že ztroskotá-li na něčem ta naše slavná tvorba nejvíc COOL úvěru, nebo urputná snaha o jeho doklepnutí do konce, máte to od nás sakumprásk GRÁTIS a VŠE vykr(d)ákané vykartáčujeme.


📢 Ubezpečení: Ano, STÁLE se DÁ řešit i půjčka bez ručení čímkoli neživotným a to se stropem NOVĚ čistě teoreticky dokonce až MEGA A PŮL.

❗ Upozornění: Ve svém úvěrovém arzenálu uvolněte místo alespoň pro tři stovky nových talířů, po litru na každém (MIN 300 000 Kč), prostší peněžní porkm je pod naši pohostinskou úroveň.

🙏 Poprošení: před uvolněním křídel své poptávce (žádosti) se laskavě (zběžně) utvrďte v tom, že se honosíte předpoklady NE na světelné hony vzdálenými od adekvátní (vhodné) vizáže (podoby) adepta hodného svěření a schopného vrácení tak velkorysé (hodnotné) ekonomické důvěry (výhody) a místo kvalitního úvěrování tak nejste kandidát vhodný leda na vydatné okradení, které jako jedni z mála v republice nemáme v nabídce, tudíž neprovádíme a budete se tak po něm muset porozhlédnout někde jinde.

🤝 Projevené důvěry si jinak vážíme a vynasnažíme se jí nezneužít, Vás nezklamat.

Co znamená „nezávazná" žádost?

Slovo nezávazná znamená, že po vyplnění a odeslání potřebných údajů Vám zavoláme a poskytneme úvodní úvěrové konzultace, které jsou nezávazné do té míry, že pokud pro vás nebude jejich výstup dostatečné uspokojivý a především peněžní výhodnost navrženého financování se vám tak nebude zamlouvat, můžete se hned zpočátku rozhodnout pro nepokračování v dalším postupu s přiděleným pracovníkem.
V takovém případě zkrátka projevíte svůj nezájem, čímž se přeruší jakékoli vzájemné vazby a tím to celé skončí.
Veškeré vzájemně sdělené informace, které jsou zcela důvěrné a slouží čistě pro účely posouzení vašeho požadavku a nastavení optimální hypoteční varianty, budou v souladu s GDPR obratem odstraněny z naší databáze.

6 kroků k udělání po odeslání žádosti:

 1. zavoláme z čísla: 777 465 451
 2. z(a)jistíme potřebné informace a vyhodnotíme reálné možnosti
 3. na jejich základě navrhneme nákladově optimální hypoteční řešení
 4. s tímto řešením budete blíže seznámeni a zodpoví se všechny vaše dotazy
 5. za předpokladu vzájemné shody, tedy že se řešení podaří nalézt a zároveň pro vás bude z hlediska nákladů dostatečně atraktivní, abyste jevili zájem o jeho získání, bude vaše hypotéka nadále vyřizována ve vašem nejlepším zájmu jedním ze spřízněných, pečlivě zvolených a oborově specializovaných pracovníků tak, abyste se k jejímu načerpání dostali nejhladší a nejrychlejší možnou cestou.
 6. po dodání všech podkladů v požadovaném tvaru a obsahu následuje ono klasické: tvorba smluv, jejich kontrola a podpis, vložení na katastr a vyplacení požadovaných peněz na úvěrový účet za tímto účelem zřízený, k čemuž může klidně dojít už za pár pracovních dní od vyplnění formuláře na této stránce, jelikož se vyplácí takzvaně na vklad zástavních smluv nikoliv až na zápis samotného zástavního práva.
 7. BONUS: ten, kdo by se byl býval domníval, že zdárným vyplacením z našeho pohledu cenově nejpříznivější hypotéky to celé definitivně skončí, šeredně by se mýlil. Naší rolí a součástí údělu přiděleného specialisty je být i nadále v kontaktu se zdárně úvěrovaným, být mu pro všechny myslitelné případy plně k dispozici, informovat o případných zásadních změnách, nastanou-li, a provádět veškeré administrativní úkony v budoucnu. V neposlední řadě je našim úkolem sledovat za klienta hypoteční trh a v případě výskytu výrazně výhodnější hypoteční varianty realizovat převod neboli refinancování.

Důležitá upozornění:


Úvěry řešíme od OD rámce 300 000 Kč, žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

To platí jak u bez i zástavních úvěrů, kdy na vině je zejména naše omezená časová kapacita a nerentabilita vzhledem k výnosům z celorepublikového vyřizování menších částek.
U desetitisícových úvěrů by musela být platební zátěž pro klienta natolik vysoká, že by to hraničilo s únosností a smysluplností vůbec.
Enormně úročené nebankovní mikro úvěry nabízené na trhu jsou toho jasným důkazem.

Prostý TIP:
Chcete-li míň, zkuste banku, nebo jednu z věhlasných nebankovních společností, nejde-li to dočasně z nějakého důvodu, doporučujeme toto období přečkat bez úvěrování a mezitím, je-li to možné, usilovat o odstranění překážející závady, nebo najít jiné východisko a bez úvěrování obejít úplně. Pořád lepší, než skočit z louže a skončit v blátě...

U půjčky bez zástavy je nově nutné, aby byl žadatel zároveň vlastníkem nemovitosti.

Aby bylo mezi námi jasno, tak pro jistotu ještě podotýkáme, že půjčku bez zástavy nemovitosti jsme pořád ještě ochotni řešit, nebo prostě schopni. Zkrátka to jde, abychom nevyzněli příliš pyšně, ani namistrovaně.

Má to ale jeden "menší" háček a to ten, že jakožto žadatel o ni ji musíte alespoň vlastnit, přes což už u nás vláček s vaší žádostí nadále nepřejede, jen Vás teda nebude jednosměrně tlačit k jejímu ručení.


Polehčující okolnosti toho milníku, k němuž jsme dospěli neblahou osobní zkušeností:

Odedneška jsou pryč ty časy, kdy jsme se mohli usm(n)ažit, abychom lidem zhola nemajetným, zato však zplna hrdla zadluženým sloučili jejich dluhy do jednoho, o parník výhodnějšího konsolidačního úvěru.

Dalo to práce jako na kostele, odpad z toho byl teda požehnaný, odměna i vděčnost nevalná a té následné splátkové delikvence, mdloby i hanba pomyslet...

Z jedné strany to shazovali investoři jako na běžícím stole hákliví na kdejakou ptákovinu jako staré na měsíčkách, z druhé se to pak táhlo jako smrad vinou těžce nechápavé anebo letargické klientely občasně se snoubící s našimi letadlovými (offline a jet leg) stavy z přetlaku, vyřízení a averze.

A pak to najednou začalo přilétat jako kulové blesky z čistého nebe, vícero zdvižených prstů od životů, je regulérně ohrožující události, zdravotně varovná znamení, že takto už to dál (níž) jednoduše nešlo, takže jsme přestali meškat, váhavě váhat, odkládat neodkladné a málem neslyšně z posledního zbytku sil praštili do stolu, načež pronesli ono pověstné "A DOST".

Časy se hold mění, ne vždy se hodí zkostnatěle lpět na starých, dneska už nefunkčních vzorcích uvažování, a v této pohnuté době je celý žhavý půjčovat jen tak ledakomu bez patřičné nemovité opory leda dobrý dobrodruh...

S eskalující hrozbou hromadného propouštění jakožto doprovodným jevem roz(v)orání soukromého sektoru, s ní přímo spjatých výpadků příjmů, platebních neschopností, k tomu strmých pádů cen nemovitostí coby podkladových aktiv, peněz drahých jako čert a ztrácejících na hodnotě jako krypto, rozhodně není radno očekávat žádné extra rozdavačné tendence.


Závěrem:

Vás poprosíme o respektování tohoto našeho rozhodnutí a my na oplátku zase slibujeme, že vyvstane-li znovu na obzoru něco tak velkorysého a zároveň lidového, jak si obojetně představujeme,

střelhbitě vezmeme toto preventivní varování na tabuli houbou, tento z popela povstalý, nezastavovaný úvěrový produkt opět vykreslíme křídou v nejvyparáděnějším možném světle na inzertní ceduli, s níž nad hlavami pak v cuku letu bohorovně vyrazíme na slavnostní promenádu do internetových ulic.

Do té doby poněkud úlevně vyhlašujeme nevratného šlofíka, "dobro" došli, ENDE ŠLUS, dasvidania, nebo "pro nás za nás" hasta la vista, ať příliš nezníme jak proruští švábové...

Dále u ní platí, že stav jeho registrů, příjmů, dluhů (bonity) i účelů hraje zásadní úlohu.

Výhodnost a štědrost námi nabízených půjček bez jakékoliv zástavy musí být něčím vykoupená, tím je větší náročnost na stav registru, příjmu a výdajů (bonity) žadatele.
Tím netvrdíme, že by museli být v naprosto precizní kondici, aby ji bylo možné řešit. Na druhou stranu to ani nemůže být vyložená katastrofa.
Tyto žadatelovi kvality jsou totiž bez podmínky nemovitého zajištění jedinou zárukou řádného splácení a navrácení půjčených peněžních prostředků.
Proto představa, že je poskytovatel nechá zcela bez povšimnutí, je mylná. S vysokou mírou benevolence se setkáte jedině u těch miniaturních, na úkor toho i vysoce předražených, nebankovních půjček.
I tam by už ale půjčující měl ponovu provézt zběžné proklepnutí žadatele podobným způsobem a to z titulu jemu uložené povinnosti prověřit jeho úvěruschopnost zákonem o spotřebitelském úvěru.

Dokládané a zkoumané podklady:
Jednak u nich automaticky dochází k nahlédnutí do registrů, z nichž se bere v potaz řádnost zpětného splácení využitých úvěrových produktů a jejich momentální zatíženost, neboli žadatelova úvěrová angažovanost.
V rámci závažnosti poškození registrů platí, že by se v nich rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo nedávno oficiálně ukončené insolvence bez ohledu na splacenou část.
Pokud jsou tyto záznamy u žadatele evidoványnabízí se řešit se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky. Jiná věc do zástavy se prozatím nepřijímá.

V rámci příjmů pak bývá u zaměstnance vyžadována pracovní smlouva na dobu ne/určitou a dokládací procedura: potvrzení o výši příjmu za posledních 6 měsíců, výpisy z účtů a výplatní pásky, nebo určitá kombinace.
U podnikatelů OSVČ tvoří základ pro doložení jeho příjmů daňové přiznaní často zohledňované za poslední 2 roky, faktury, výpisy z účtů, obraty, výkazy zisků a ztrát, bezdlužnost vůči státu a opět různý jejich poměr.
K tomu je u obou samozřejmě možné započítat různé druhy příspěvků, přivýdělků, rent, důchodů...

U manželů se společným jměním je nutné, aby si "ze zákona i rozumu" žádali společně.

SJM neboli zkratka stvořená z počátečních písmen těchto tří slov: Společné Jmění Manželů totiž neslouží pouze k tomu, aby automaticky docházelo ke spravedlivému rozdělování (ne)movitého majetku, který po sňatku nabyde jeden z jeho účastníků, se svou drahou polovičkou v pohlavně rovnoprávném poměru 50/50, přestože se ona sama na žádné listině stvrzující její vlastnická práva zrovna nevyskytuje.

Podobným způsobem totiž může dojít k samovolnému přenášení a podvojnému přiřazování i toho dluhového, tedy úvěrového zaangažování (zatížení), které si za dobu manželství odváží "pořídit či převzít čistě sám na sebe" jeden z manželů za absence písemného souhlasu a tudíž snadno i vědomí toho druhého, kterého se tak i přesto mohou v budoucnu negativně (do)týkat případné spory vedené v souvislosti s řádným neplněním s ním spjatých povinností, přestože na úvěrových smlouvách o něm opět není ani zmínka. Jinými slovy pak, třeba z důvodu nesplácení, může dojít k věřitelovu (vymahačovu) uspokojení takto vzniklé pohledávky i z dlužníkovi poloviny majetku spadajícího do společného jmění, pokud nedisponuje žádným, výlučně vlastním.

A proto, aby byla plně zachována jakási partnerská transparentnost, musejí si u nás manželé k žádanému úvěru pokaždé přistupovat společně, mají-li mezi sebou v době podání žádosti společné jmění plně aktivní.

I zadlužení je totiž záležitostí mající důležité vazby na vzájemné soužití, k jejímuž mlžení by proto nemělo docházet už jen z principu lidskosti a zmíněné průhlednosti. O příjem silně ochuzená sestava žadatelů pak stejně v drtivé většině případů nevychází ani bonitně, což je další pádný argument pro neprodlené přesvědčení druhého z manželů k jeho přímé spoluúčasti na akci alespoň z pozice spolužadatele, potažmo budoucího spoludlužníka, který bere vítr z plachet narážkám hrdopychů typu: "Snad jsem už dospělá, plně svéprávná osoba oprávněná si rozhodovat sama za sebe a jednat, jak se mně zlíbí?!" To na každý pád jste, no též můžete být ve svých snahách zvenčí omezována, ohrožujete-li svým jednáním život bližního jako v tomto případě - (do)životního partnera.

Abyste se tak nedělo a Vy si pak mohli začít plně přetavovat své peněžní představy v realitu bez potřeby ohlížení se na rozmar manžela a žadonění o jeho souhlas, je nutné mít SJM zúžené, ideálně pak úplně rozdělené (zrušené). K tomu lze dospět buďto sepsáním předmanželské smlouvy upravující pravidla pro rozdělování společného jmění, nebo potom takovou jeho změnou provedenou kdykoliv v průběhu manželství třeba u notáře. Ten Vám po společné návštěvě (ne vážně nestačí, když přijdete sami) za pár tisíc rád rozváže křidélka a Vy si budete moct žádat a vystupovat každý sám za sebe, jak jen se Vám zachce bez nutnosti přizvání k účasti a výhledově i možnosti negativního zásahu toho druhého.

Tato tématika samozřejmě má své "světlé i tmavé" výjimky a potvrzující pravidla, stejně jako každý takový krok pochopitelně má své vlastní individuální specifika, pro i proti a tak i nároky na vhodné provedení, které je potřeba zohlednit a do výsledného díla všestranně zapracovat tak, aby sedli jako "hrnec na zadek" nejlepším zájmům obou manželů.

Více informací k této problematice si můžete přečíst: RADY A TIPY: SJM jak ho otočit ve svůj vlastní ekonomický prospěch

Hypotéku na koupi s nulovým jměním, do-zajištěním a KO úvěruschopností spíš nedáme.

Nalejme si čisté info. Ne, vážně Vám nikdo nezaplatí celý vysněný baráček za miliony, když jste si na něho doposud nenašetřili ani korunu (dvacet tisíc fakt nic neřeší), nemáte co dalšího zastavit a navíc byste dle prokazatelných příjmů a zákonných ukazatelů bonity bezpečně neutáhli ani dvoutisícovku měsíčně navíc, nebo jsou vaše registry jeden velký paskvil, takže dát se tak vsadit na vaši schopnost řádného splácení, respektive absenci opožděné splátky, máte to s kurzem tak 46:1 v prospěch vašeho selhání to dokonce hned v prvním roce kalendáře.

Přibližně počítejte, že minimálně 20% budete muset "někde vyškrábnout", anebo hypotéku do-zajistit další nemovitostí v této hodnotě. Pokud byste se tím náhodou dokázali dostat na LTV nějakých 60%, může Vám toho být odpuštěno mnohem víc, neboť to je zhruba strop u nebankovní hypotéky Standard, avšak "na oplátku" u ní počítejte s podstatně vyššími provozními náklady.

Taky pochopitelně můžete mít tak absurdní štěstí, že se Vám podaří sehnat nemovitost s tržní hodnotou 5 milionů za 3. V takovém případě však počítejte s našim okamžitým dotazem: "Proč by vám ji kdo prodával za 3, když by ji mohl prodat za 5?". Nebude-li ve vaší odpovědi obsaženo něco ve smyslu rodinného příslušníka, dobrého kamaráda, nebo obchodního partnera, spíše počítejte s našim nesouhlasným stanoviskem.

Stejně tak, ostatně jako všude, může pomoct, podaří-li se Vám si k sobě sehnat takzvaného spolužadatele, který dohání vaši tristní ziskovost, nebo platební morálku. Natvrdo se tak však může stát, že začnete v úvěru doslova zavazet, překážet (mu) v jeho vyřízení. Ano, víme, že jste si ho k sobě dočasně přibrali, a chápeme, že opustit ho, nechat hypotéku i kupovanou nemovitost čistě na něm, není nic moc, ale hold jinak to kolikrát nepůjde, a navíc mezi námi děvčaty... Jestli ho potom z žádosti vyvážete, až se registry či příjmy "vyléčíte", nebo ho v ní nahradíte, vyjde prakticky nastejno, čili je prašť jak uhoď. Jen je potřeba dopředu vyladit a přednastavit.

Na 101% se podvolujeme zákonu o spotřebitelském úvěru, který začal terorizovat 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši.

Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň.

Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost.
Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli.
Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Před vyplacením žádoucího financování nám poptávající neplatí benzín, amortizaci ani kafé.

V žádném z případů nám klient neplatí poplatek dopředu.

Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). Ani jedna z těchto plateb však není odměnou pro nás.
Pokud se v průběhu sjednání dopustíme hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora.
V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.


Obecné informace

Šedesátá, 7018/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • +420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ: 88853225. Je vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele. Jsou nabízeny jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní) úvěrové poradenství v rámci živnostenského oprávnění + nabídky investorů v rámci tipařských smluv. Dumdluhu.cz je internetový portál, projekt sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému, dluhovému poradenství.

Řídíme se zákonem o spotřebitelském úvěru platným od 1. 12. 2016. Vždy u našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů před jejich poskytnutím k posouzení schopnosti splácet - prověření bonity klienta. Dále nedochází k dvojím odměnám a jsou dodržena všechna další kritéria zákona uvedené v informacích trvale přístupných spotřebiteli a v reklamačním řádu.

Některé údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb. Jedná se především o úvěry podnikatelské, realitní služby...

Copyright © 2012 - 2022 Dumdluhu.cz