SLUŠNÁ NEBANKA PRO SLUŠNÉ LIDI
Dluhy pod levnou a robustní střechou.
Rostou o sto šest? Postaráme se o to.
Lekly Vás zlé zprávy kolem hypotéky?
Kupte si léky z eshopu naší apotéky.
Vykurýrují vší neduhy z vaší reality.
Přestřelené splátky i přeplatky ❔
Provádění krouhání na plátky 👇
Bez podvádění, rouhání, prohlídky❕

 KONZULTOVAT
bezodkladně konzumovat kapitál
splatit vše, platit míň, mít klid
zachránit si tak nemovitost
neztratit za nehoráznost
potom dát do banky
nebo prodeje
za dost
Send  info@dumdluhu.cz
Abacus  
KALKULOVAT
Peace
 KOOPEROVAT

KULTIVOVAT nebankovní kult
1️. sofistikovaností 2️. kultovností
tím 3️. náklady své a tak i klientů
nás motivuje, no nic proti gustu
nechat si kulminovat výdaje
v signifikatně vyšším kvaltu
a pak i konfiskovat majetek
od toho, kdo nám konkuruje
si nárokuje o raketomet víc
majestnátně jen gestikuluje
přitom sahá sotva po ku..lín
se stíhá pořádně inspirovat.
DD dodává libovo(lno)u likviditu
z i do ne/movitostí lidem a firmám

které ji nedostali od bank
v podobné výhodnosti⤸
✅ už 6,8 %/rok, až 80 % LTV a 30 let
drží při zemi konzistentně, nelikviduje
❌ nastražené vícenáklady, příplatky
╰┈➤ záruka úroku a úspory až 86 %
📣 pouze se zástavou a od 500 tis Kč
O
 
 předem i za předčasné splacení
12 let zkušeností, přímý poskytovatel
úvěrů pro podnikatele ne spotřebitele
ty zprostředkuje dosti nadstandardně
spolehlivý, provize provizorní (spořící)
velký vhled do téma i přehled na trhu
trhá mu žíly vlití života do těch vašich
👀 Další kréda
Ne-banka ne moc dražší než banka?
Paranormální realita dneška.

A ta neparanoidní realizace...
Nevstup na vlastní mínus.
Ještě něco málo ze statistiky
věděli jste že než
Vás zabavily tyto stránky
jinde tak 
pěti lidem svatostánky?
Co to přestat banalizovat, dělat srandičky
ať nepromrháte, kaučujete taky
místo proklínání na rukou nosit
vklínit se, narukovat do DéDéčka

a vykonat pro sebe či své blízké
dobré skutky, ustrážit od pokutky

dřív než nám nezbyde konstatovat
že je žel pozdě i nás kontaktovat
máte svého právníka,
arbitra, jiného státníka

nebo se nekonsternovat
pozbytím hnízdečka?
Jen tak mimochodem
jsme my ti hodní, aby bylo jasno

sázka na jistotu ve zlých časech
bezpečný přístav pro Váš dluh
ať jste rozhodní k ok kotvišti
hodíte lano na dobrou kouli
poctivou každým coulem...
Ne druhou stranu, no kdo chce kam
jen ať pak netvrdí,
že jsme mu 
to neříkali, nedali šance....
Zkrátka a jednoduše

je-li pořádný kapitál to, po čem jdete
i co se zastavit přímo u zdroje
bez mimo/soudní rozbroje
a vzít, co konto ráčí
podhodnocený nejen na oko
od extraordinárního experta?

Přerostlé splátky i přeplatky? 📉 Krouháme na plátky = úspora až 86 % ≠ rouháme❕ Už za 6,8 % na 30 let a 12 letu. Ikona telefonu zdarma 777465451 Poslat info@dumdluhu.cz Počitadlo kalkulace  konzultace Mír kooperace

kultivace
 nebankovního kultu kultovností, sofistikovaností a tím nákladů svých i klientů je naše ambice no nic proti gustu ostrouhat signifikatně víc, stát se obětí nákladové kulminace a pak i konfiskace majetku konkurenční společnosti, která živí výdaje vystřelené do úplně jiné galaxie, sy(e)mpaticky jen gestikuluje, ale ve skutečnosti nominuje na post apatického predátora roku, bez okolků no s notnou dávkou okultismu, nám sahá tak po ostruhy až ku...lín evoluce, optimalizace, konfigurace, vývoj(kon)ové stupnice naší jednotce (p)odvádějící práce a proto jsme pro ni studnice obsahové inspirace
.

Dotujeme zabanované v bance, dolujeme jim libovou likviditu z nebo pumpujeme peníze do aktiv (ne/movitostí) za obdobných podmínek, tu potom dovolujeme využít libovolným způsobem, tím je dopujeme na období, než datujeme, že s nimi do ní doputujeme, nebo mají šance prodat na horní cenové hranici, či vrátit z jiného zdroje, bez vedlejší újmy na účtu i úctě, natož poměrně běžné likvidaceStatistika nuda je, má však cenné údaje: za dobu vaší konzumace ↑ tohoto webu jinde zdegustovali zbylé LTV z tak pěti domů, co to přestat banalizovat, brát na (lho)stejnou váhu, pokrytecky ohrnovat nos nad dluhů, no pomalu orodovat, nosit na rukou, nahrnout se či narukovat do ⇩DD⇩ a udělat juhů, si či blízkým velkou laskavost?

Jsme zdroj i expert
 na financování se zástavou, prostě slušná nebanka pro slušné lidi.

Tipy pro pohodlné vyřízení půjčky

Zveřejěno dne: 23.10.2020
Autor: Tomáš Maček

Všestranné tipy pro pohodlné vyřízení všech typů půjček

najděte svého poradce, plňte jeho pokyny a buďte dobří

Najmout si správného úvěrového poradce, NASLOUCHAT MU A ŘÍDIT SE "DO PUNTÍKU" JEHO POKYNY může být i pro vyplacení výhodné a dostatečně vysoké půjčky naprostý základ pro takové snažení. Znáte to pořekadlo, že bez pevných základů dům nepostavíte.

Teda možná ano, ale v požadovaném stavu dlouho nevydrží. Ano, pro zdárné sjednání půjčky je základní předpoklad zvolit správného rádce. Ale k čemu to je, když jeho rad nedbáte, když podle doporučení nejednáte, když neplníte stanovené návrhy na 101%?

Chcete mu do toho "kafrat", nebo se řídit spíše vlastním úsudkem a takzvaně si to "srmdolit" podle sebe? Chcete to mít současně „pro jistotu" rozjednané na více stran a naslouchat dalším X „úvěrovým poradcům“? Tak se s větší pravděpodobností dočkáte reakce jako například:

"a neříkali jsme vám to snad dost jasně? Dokonce písemný seznam jste od nás dostali a u této položky jsme schválně dali vykřičník! Dvakrát jsme se kvůli tomu osobně potkávali, vysvětlovali si to a speciálně na tuto věc jsme vás upozorňovali. Říkali jste s výrazem srdceryvného přesvědčení suveréna, že všemu rozumíte, že provedete. A co uděláte Vy?! Tolik snažení a výsledek žádný, všechno marné. Nedá se nic dělat, teď už to řešit nepůjde, špatně jste v průběhu sjednání spláceli, můžeme to zkusit znovu za půl roku."

Hlavně že jste vedli tolik zbytečných řečí, podezíravých konspiračních teorií, vlastních snah bez našeho vědomí, ale abyste všechno toto ODHODILI STRANOU:

  1. ŘEŠILI pouze s jedním, námi pověřeným specialistou
  2. PLNILI přesně, co Vám řekne
  3. KONZULTOVALI s ním své dotazy, pochybnosti nebo nápady
  4. SMÍŘILI se s tím, že zadarmo pro vás dneska nikdo pracovat nebude

TO NE.

Kdyby jste tak učinili, už dávno jste mohli mít vyplacenou nadmíru výhodnou půjčku přesně nastavenou na míru vašeho požadavku. Přitom jen stačilo sedět, opravdově naslouchat, kývat hlavou a dodávat domluvené v potřebném stavu. Ale vy NE. Vy pořádně ani nevíte, který z poradců vám co řekl, natož CO A JAK přesně je potřeba, aby jste udělali a čeho se rozhodně nesmíte dopustit, aby veškerá snaha nepřišla vniveč. A bum! Možná skutečně posloucháte, nebo se tak jenom tváříte a berete jeho slova jedním uchem dovnitř, druhým ven. Polemizovat nad tím, proč jim není umožněno mezi nimi spočinou alespoň na chvilku, nemá moc cenu. Jestli ho vypnete, stopnete, přeladíte na jiný kanál, nebo prostě... Možná se jen ze záhadného důvodu domníváte, že když se zařídíte po naprostém laikovi (svém) a ne profesionálovi s letitou zkušeností (poradci), dopadnete lépe. Asi sami vnímáte, jak nelogicky to zní. Nebo se s tím zkrátka snažíte vy..... kde se dá. Každopádně je nad slunce jasné, že snahou o to daný rádce očividně mrhal vlastní energií.

S takovým chováním je každá snaha marná a tak se nedivte, že se potom tížený výsledek v podobě načerpané top půjčky nedostaví. Že po spoustě zbytečných řečí a nepatřičných skutků zůstanete jenom čučet s mezerou mezi rty a kde nic tu nic. Po výhodné a dostatečně vysoké půjčce, kterou jste tolik toužili získat, která by vám tolik ulevila, není ani stopy. A to jste se s tím tak urputně snažili vypéct. Spousta planých řečí, ale aby skutečně udělali, co mají, co se jim řekne. "TO NE! Špekulovat!"

Když člověk přehnaně vymýšlí a polemizuje, říká se mu často špekulant. Z tohoto podstatného jména vychází také sloveso špekulovat. A to je činnost, která jde některým lidem přímo mistrovsky. Často obklopeni tak drahými dluhy, které si sami často z vlastní rozpustilosti nasekali, že je za pár měsíců stojí víc než dovolená pro celou rodinu na "Kanárech"... Ale aby se z plna sil snažili z této nepříjemné situace vybruslit jednou pro vždy tak, že je vyplatí o parník výhodnější půjčkou. Aby k úvěrovému specialistovi, který má k dosažení takového stavu výborné možnosti, přistupovali s maximální úctou, pokorou a se stejně výkonným nasazením plnili svoje úkoly. Aby byli srovnaní s tím, že pokud vše dobře dopadne, adekvátně se za to odmění. "TO NE! Šekulovat?"

To už je potom "prašť jak uhoď", jestli si to budete řešit sami, nebo jak kvalitního rádce se vám podaří si dojednat, když jeho rad stejně nenasloucháte.

Nezmiňoval bych to, kdyby takových poptávajících nebylo alarmující procento. Kdy to bude vyplacené, vymýšlení všemožných hloupostí, marných pokusů, "blablabla". Přitom je to tak jednoduché. Například se zajímat, jestli je teď "míč na jejich straně", tedy jestli něco můžou a co konkrétně mají vykonat pro zdárné vyřízení, a potom tak vykonat. Kéž by se se stejnou vervou zajímali o to, čeho se rozhodně nesmí dopustit, aby tak veškeré snahy v průběhu sjednání nezhatili, a tomu se potom vyhýbali jako "čert kříži".TO NE! Špekulovat."

Pokud se chcete v budoucnu zařadit mezi ono malé procento ke spokojenosti vyvolených lidí, dám Vám jednu radu, přehodnoťte svá stanoviska a hlavně buďte dobří.

Takových rozumných a schopných poptávajících by člověk ze sta kusů napočítal na prstech jedné ruky. A je to škoda, protože prakticky jen těmto je ve finále možné pomoct. U zbytku rozhodně není možné označit za náhodný jev, že se nachází v neoptimální finanční situaci. Má to tak být z důvodu jejich karmy? Je to stejný způsob výchovy jako třeba úraz nebo nemoc? Toť otázkou. Co ale můžeme z vlastní zkušenosti s určitou jistotou konstatovat je fakt, že pomoct lze jenom dobrým lidem. Obchod s idiotem se nám jak jaktěživ nepodařilo uzavřít. Což je za nás docela škoda, protože to by bylo kšeftů... Za ty roky jsme si na ně vytvořili čich a tak jestli to vzdáváme hned na začátku realizace, nezlobte se na nás, pro dobro dobrých i nás samotných se musíme učit rozlišovat a vypouštět. Bereme to tak, že zbytek se musí hold musí dál nacházet v této spletité finanční peripetii, za to, jací jsou. Hold jim není souzeno pomoci, alespoň ne námi. Třeba jinde se jim podaří docílit stejného výsledku, jaký by se dostavil, kdyby správě řešili s námi. Asi to bude znít moc sebevědomě, ale je daleko vyšší pravděpodobnost, že je "soudruh od konkurence" dostane do ještě horší peněžní situace. I to ale souzeno, aby se jim stalo?

Uzavřený obchod s námi přitom představuje zdárně vyplacenou a výhodnou půjčku v dostatečné výši a tu vy přece chcete, nebo ne? Snad jenom proto jste nás na začátku oslovili se svojí poptávkou? Protože jste ji neměli ani zdaleka tak výhodnou kde jinde získat, nikde vám ji nebyli ochotni, schopni poskytnout, zprostředkovat, vzpomínáte?? No proto! Kdyby vám tehdy někdo řekl, že se podaří sjednat tak skvělou půjčku, vsadím se, že by jste nevěřícně kroutili hlavou a z tak blažené představy vám slinné žlázy vypouštěli sekreci z dutiny ústní. Teď tu možnost máte. Stačí jen... Tak kde je sakra problém? Nechápu. Asi zase ty špekulace. To myslíte, že je v pořádku, aby se někdo vypracoval na nejlepšího ze všech, aby mohl nabízet pro vás ty nejvýhodnější služby a zároveň že by za ně nic nechtěl? Že by to dělal jakože zdarma? A taky absolutně nechápu, kde se v lidech bere ta drzost, že jim jenom přijde na mysl, že s někým takovým vůbec můžou vypéct. Natož aby se o to ještě opravdicky pokoušeli. To si myslíte, že je to možné? Že se necháme od každého jenom tak obalamutit, že milujeme přítomnost zbytků vašeho jídla na našem temeni? A i kdyby to nějakým záhadným způsobem šlo, to ve vás není už ani pozůstatek po čistém svědomí, lidské neposkvrněnosti. Nechcete žít správně a dodržet, co slíbíte, když zrovna můžete? Odměnit se tomu, kdo vám pomůže, to vám nic neříká? Mizivá část ze získaných peněz vám potom stojí za to, že se budete hanbit sami v sobě při každé vzpomínce? Nebo už je tam fakt tak prázdno, že vám jakákoli sebereflexe a stud za podrazy absolutně nic neříkají? Řadíte se mezi ty, kteří (dokonce s hrdostí) vykřikují argumenty typu: "mně taky nikdy nikdo nic nedaroval, ani já nikomu nic nehodlám dávat zadarmo!", nebo "mě už taky kolikrát obrali, tak proč bych nemohl(a) někdy i já?!". Kdo tady mluví o daru. Vždyť vy sakra žádáte o pomoc! Kolikrát spíše regulérní ZÁCHRANU! A za tuto pomoc, pokud dopadne a navíc tak výhodně, jak se dopředu avizuje, máte zaplatit. Však jste kolikrát jako Titanik, který chce po helikoptéře, aby jeho osazenstvo uchránila utonutí v ledové vodě, ale hned, jak se tam stane, stáhne ji za záchranné lano mezi ledovce. A dál se tváří jakoby nic. Děkujeme, odejděte.


A jen tak mimochodem. A jen tak mimochodem. Nejste mistr šaolinu, aby z vás sršilo takové sebevědomí, jako byste snad ve sprintu na stovku zaběhli lepší čas než Usian (Bolt). Nalijme si čistého vína. Mluvíme spolu, protože jste problémový klient, který kvůli vlastnímu nesplácení, předlužení, nebo různému "šulení" (například s přiznáním příjmu) v minulosti nemá možnost získat peníze ve svojí bance. Neděláme si iluze, že by se lidé obraceli na DůmDluhů, když by pochodili ve svojí bance. Ani si nejdete nakoupit rohlíky s máslem. Stejně tak si nepleťte sjednání výhodné půjčky pro delikventního klienta například s uzavřením životního pojištění nebo investice. To opravdu není totéž, aby jste se tvářili, jakože máte na výběr z miliónů možností. Vy už nemáte. Nemá smysl si nic nalhávat, hrát divadla, před něčím se skrývat. Čím dřív upřímnější k sobě a okolí (alespoň k nám, když už přicházíme čistě kvůli tomu, abychom vám z této nepříjemné situace pomohli ven) budete, tím líp - hlavně pro Vás. Mimochodem i za sjednání pojistky nebo investice s vámi má finanční poradce takový ranec od pojišťovny nebo investiční společnosti, že by se vám zadrhl vzduch v ohryzku, kdyby vám to řekli. Akorát to nevidíte a "nemusíte platit ze svého". Ale o výnosnosti byznysu všemožných pojistek (hlavně těch životních) a investičních vkladů to něco vypovídá. Jakých zisků pojišťovny a investiční fondy asi tak dosahují, když se jim oplatí za uzavření produktu s vámi zaplatit poradci takové peníze? A na závěr malá hádanka: Kdo je na tom všem tím pádem asi tak nejvíc ztrátový, když ani jeden z nich dvou to není? :-)

Abychom si správně rozuměli. My chceme, abyste byli spokojeni, více svobodní, nesvázaní vysokými úroky a splátkami. Zároveň také chceme svoji odměnu pokud kvalitně odvedeme svoji práci, díky které jste ke své spokojenosti dospěli. Je to tak těžké pochopit, vstřebat a domluvu dodržet, nebo se alespoň slušně, zavčas a rozumně domluvit k oboustranné spokojenosti, když už teda zrovna není? Přijde vám to snad sobecké a nemorální? Ukažte mně někoho, kdo by se pohyboval (otravoval?) v takovém prostředí jenom tak zadarmo. Že by třeba rozdával půjčky jako letáky v metru, pomáhal jako Hood, který nezištně bohatým bere a chudým dává bez ohledu na vzniklé ztráty. Někdy mám pocit, že si to lidé takto představují. Byl by to nicméně zvláštní koníček, nemyslíte? Nebo že by zaměstnavatelem byl nějaký fond EU vzniklý pro ochranu levých spotřebitelů? Měsíce práce, žádné plus na konto, jenom minusové položky, takzvané náklady. Na jejich proplacení nám nikdo čekat a už vůbec nebude smlouvat o jejich výši. Zaplaťte, nebo vás odpojíme, křičí panovačně ze všech stran bez špetky ochoty ústupku, rozumné domluvy. A ten seznam položek k úhradě, pro právní správnost fungování, pro udržení a růst. Za děkuji se dneska člověk moc dobře nenají, to přece víte, nebo vám to jde? A chutná? No tak. To dneska musí být člověk levák, aby si vydělal rozumné peníze? A teď nemyslím ruku, kterou servíruje. Musí škodit, lhát nebo přehnaně riskovat, aby sebe a své okolí dokázal rozumně uživil? Když nebudete ochotni spravedlivě odměnit za odvedení dobré práce, moc se toho s takovou na trhu k lepšímu nezmění.


Snad také nepatříte mezi jedince, kteří žijí v čímsi pokřivené deziluzi, že bude pověřený specialista investovat svůj drahocenný čas, životní energii a za ty roky dennodenní dřiny od "nevidím do nevidím" nasbírané zkušenosti, znalosti a kontakty, aby se pro Vás podařilo sjednat půjčku tak zajímavou, že se vám o ní nezdálo ani ve včerejším (růžovém) snu, která vám v celkovém horizontu ušetří minimálně desítky, ne-li spíš dokonce stovky tisíc a nejspíš vás tak zachrání od nemalých nepříjemností a to celé jakože bezplatně, jen tak? Ano, pane, celý žhavý. Buďte klidní, že to nebude tak snadná akce, aby ji zvládl kdejaký poradce z partners, na kterého dveře zaklepete o dvě ulice dál. Každopádně Sbohem a šáteček, šťastnou cestu. PS. druhé šance bez patřičného prosíku nedáváme!

Každý poradce má totiž, stejně jako klient, možnost volby. Hodně v životě na ní záleží, ba dokonce stojí. Schopnost opravdu vidět, moudře rozlišovat a správně se díky tomu rozhodovat. Základní kámen šťastného a úspěšného života. Soustředit se na podstatné a to méně důležité umět vypouštět. Pustit se s takovým klientem na cestu by znamenalo spoustu marného snažení, rizika pošramocených nervů obou zúčastněných stran a nejisté dobyti toužebného výsledku v podobě zdárného vyplacení potřebné půjčky představující spokojenost všem. Nejenom poskytovateli, nejenom klientovi, nejenom poradci. Všichni musí být spokojení, jinak je to narušení harmonie, přehnaná sebestřednost, "habání" si jenom pro sebe, krádež. Zlatá střední cesta, všeho s mírou, moc škodí, jin-jang.

A usilovně pracovat na něčem, co nemá žádný hmatatelný výsledek kvůli klientově neochotě, neschopnosti nebo dokonce vyčůranosti, to je hromada vyplýtvané energie a zbytečných nervů. Taková práce nepřináší žádnou radost, žádné zadostiučinění. Člověk je pak vycucaný jak citrón po zalití černého čaje a k čemu to? Žádný výsledek, výdělek. To už je daleko moudřejší rozhodnutí počkat si na příštího, normálního poptávajícího, se kterým bude mnohem lepší a veselejší pořízení. Který bude plnit uložené, vděčný za pomoc a ochotný ji projevit patřičným způsobem. Není mimo to lepší zajít do přírody se psem, na rodinný výlet, nebo na golf? Než se trápit voláním, přemýšlením, cestováním, vyřizováním, jednáním, po kterých je hladina energie 0, plný depresí a vzteku, tzn. celková spokojenost 0, protože i když práce odvedena na 100%, výsledek žádný a to v drtivém množství případů cizím (většinou klientovým) přičiněním. Jakéhosi času z celkové zásoby vyčerpaného, peněz utracených, blíž práškům na tlak, cukr a tak i smrtelnému lůžku. A výdělek hovno.

No je potřeba k tomu přistupovat pokorně. Když se nad tím tak zamyslím, jak jinak by měl dát osud najevo, že se má daný člověk nadále potýkat se svými problémy, než tak, že mu z nějaké příčiny nemá být pomoženo? Pokazí si to sám svým k lepšímu nepozměněným, nebo to prostě nakonec selže z nějakého zarážejícího důvodu na straně poskytovatele? K tomu je nutné, abychom byli více vnímaví a netlačit tolik na pilu. Co má být, to bude. Je až dechberoucí, jak to v kontrastu s tímto jde s některými lidmi. Je to, jako když natřete chleba s máslem čerstvě vytočeným medem. S ničím není absolutně žádný problém. Jednají slušně, co se řekne, to udělají. Balzám na nervy. Za výsledek mile poděkují a žijí dál svůj život, který je, alespoň po finanční stránce, o poznání lepší. Tak to je, když se dějí věci, které se dít mají. Když se nesnažíme plavat proti proudu, ale raději se necháváme s lehkostí unášet po něm. Často je to těžké takto brát, když už se člověk naplno své práci věnuje, chce dosahovat co nejlepších výsledků. Problém ale nastává tehdy, když si pro ně jde až za hranu možností a sil. Kdyby se tak nemělo dít, nedějete se tak. Je potřeba se takovému vnímání učit. Tak teda na shledanou, až se třeba jednou opět ozvete s žádostí o pomoc celý zaprášení, pochroumaní, ztracení, ale konečně snad i více pokorní, láskyplní a vděční. S vychytralostí, vyčůraností stejně jako se vším odsud posud.

Máme Vám zavolat?

Oslovte nás sami:

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sídlo: Třída Tomáše Bati 1547,
760 01, Zlín


Závěrem nám dovolte se do-představit, zároveň Vás upozornit, eventuálně varovat:

Jsme, děláme, budeme:

DůmDluhů.cz jde přirovnat k virtuální navigaci vedoucí poptávající k vytyčenému úvěrovému cíli tou nejkratší a tudíž časově, energeticky i ekonomicky nejúspornější cestou.

Ambicí je propojovat je i nadále s tím správným průvodcem (úvěrářem) nebo přepravcem (půjčujícím) schopným ve chvíli našeho oslovení ze všech nejp(i)lněji uspokojit jejich na/stávající peněžní představu a potřebu.

Ze všeho nejvíce si zakládáme na propracované analytice, nadstandardních možnostech realizace (znal(ám)ostech), spolehlivé servisní péči a zejména celk(n)ové vyzpytatelnosti, tzn. předvídatelnosti, i nakládáme ze všech nabízejících tržnice beztak nejvíce zátěže.

Naše specializace:

Srovnáváme jednotlivé nabídky partnerských poskytovatelů úvěrových produktů z ne/bankovních, soukromých a veřejně dostupných zdrojů pro spotřebitele (zaměstnance) i podnikatele (firmy), uzavíráme vítěze z hlediska momentální dostupnosti, ceny a kvality. Máme vlastní kapitál, což nás staví do role přímých poskytovatelů, k tomu uzavřené smlouvy o obchodní spolupráci se všemi slušnými ne/bankovními ústavy, družstevními záložnami i privátními investory. Dále provozujeme činnost nezávislého dluhového poradenství na základě živnostenského oprávnění. V neposlední řadě využíváme nástroje realitního trhu k dosažení rychlého zpeněžení klientovi nemovitosti v horní cenové hladině. Kromě standardního prodeje se specializujeme i na okamžitý výkup, zpětný leasing, družstevní (nájemní) bydlení a tak podobně. Předvádíme (chvástáme) se tím, že nám nevadí pro banky problémová klientela a nepodvádíme!

Čtyři dohody:

(Pro)hlášení mající informační a preventivní charakter před nedorozuměními, spory a pokutami:

První - letmý nástřel:
Všechny číselné údaje, které jsou k vidění na těchto internetových stránkách, mají čistě informativní povahu a tedy sloužit k utvoření si orientační představy, neustále se mění jako nálady či počasí a proto bychom rozhodně nestrčili nohu do soudní síně za jejich doručení každému jednomu čtenáři. Pokud si přejete počíst, či od nás vůbec můžete s něčím počítat, popř. čím skoro a přesně, jak by vypadala ona slavná, Vás nejvíce oslnivá hypoteční či realitní nabídka, na níž se zmůžeme, s výslednými hodnotami rozhodujících ukazatelů její zajímavosti zaokrouhlenými na (de)setiny, je nezbytné se s námi alespoň telefonicky zkontaktovat, nebo sejít, podělit o všechny směrodatné konkrétnosti ke své záležitosti a není problém vytvořit. Ostatně to od nás máte vždy bezplatně, nezávazně a diskrétně, takže ostrouháte jen několik jednotek času plus mentální síly a když Vám nepadne do oka, jednoduše na ni zanevřete.

Druhé - ach ta legislativa:
Děláme, seč nám síly stačí, abychom svou, legislativně ostře sledovanou činnost vykonávali v souladu s výkladem paragrafů novely zákona o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb., která platí od 1. 12. 2016 a má za úkol ji regulovat.

Tzn. co se dá, tedy skoro nic jiného, abychom splňovali povinnosti a ne/prováděli úkony jím ukládané, zakazované při uzavírání i správě všech pohledávek majících mezi nimi co pohledávat, tudíž zběžně přeletěno:

Patřičné prověřování úvěruschopnosti úvěrovaného před jejich poskytnutím podle jím předepsaných metrik a jejich momentálních limitů a to zejména bonity (příjmů vs. výdajů) dostatečné k získání vyřizovaného spotřebitelského úvěru. Dopředu negarantujeme kladné vyřízení, nežádáme žádnou formu úplaty, předsmluvní formulář i smluvní dokumentaci dostává žadatel k nahlédnutí s dostatečným předstihem a prostorem bez jevení známek tajení i vyvíjení nátlaku, při čerpání si neúčtujeme dvojí odměnu, ani jedna z posléze inkasovaných plateb nepřesahuje arbitrem schvalované meze, dlužník má právo kdykoliv předčasně splatit a to nanejvýš za k tomuto úkonu věřitelem účelově vynaložené náklady i dalších, asi "sto šest" příkazů, které si dle libosti prostudujte na tomto externím zdroji: 257/2016 Sb. Zákon o spotřebitelském úvěru, nebo v informacích trvale přístupných spotřebiteli a reklamačním řádu.

Třetí - mírné výluky aneb výjimky potvrzující pravidlo:
Na ostatní nabízené produkty a služby, za něž jmenovitě považujeme podnikatelské úvěry pro osoby právnické (společnosti) a fyzické (živnostníky) i realitní služby, se tato legislativa nevztahuje, aniž by jevili známky jejího obcházení, nebo jakkoli jinak inklinovali k záměrnému zaměňování zaměstnanců s živnostníky kupříkladu kvůli nižší, nejen administrační zátěži.

Čtvrté - za plagiátorství na galeje:
Na vědomí se dává, že vaše plagiátorství porušuje naše autorská práva a po zásluze se trestá! Jazyk juristů tvrdí, že se jedná o takzvanou krádež duševního vlastnictví, tedy nejen sprostý, ale i ze zákona trestný čin, kdy vám po prokázání viny hrozí i v naší malé zemi nemalé peněžní postihy a doživotní odnětí licence i svobody až na 2 roky, nevzpomínaje raději karmické a jiné kárné postihy. Vyvarujte se proto jeho neblahým dopadům na vaše blaho nepro(od)váděním na tomto portále! Nehodláme dál dobrovolně (bez odporu) chodit za bezmeznou dobrotu na bezednou žebrotu. Za další implementaci námi pracně vymyšleného obsahu jedna ku jedné očekávejte odvetný akt.

Nejdietnější peněžní ob(d)nos u nás dělá 500 000 Kč, slovy půl milionu korun českých, o prostší porci Vás proto poprosíme neprosit, kór sprostší mluvou.

To platí jak u bez i zástavních úvěrů, kdy na vině je zejména naše omezená časová kapacita a nerentabilita vzhledem k výnosům z celorepublikového vyřizování menších částek.
U desetitisícových úvěrů by musela být platební zátěž pro klienta natolik vysoká, že by to hraničilo s únosností a smysluplností vůbec.
Enormně úročené nebankovní mikro úvěry nabízené na trhu jsou toho jasným důkazem.

Prostý TIP:
Chcete-li míň, zkuste banku, nebo jednu z renomovaných nebankovních společností, máte-li tam dočasně z nějakého důvodu zavřená dvířka, vřele doporučujeme zatnout zuby, toto období přečkat bez přílivu nového úvěrování a mezitím, je-li to možné, usilovat o odstranění v tomto snažení překážející závady. Pořád lepší, než skočit z louže a skončit v blátě... Nebo najít jiné východisko a bez úvěrování se tak obejít úplně. Žádný dluh = značka ideál, pro mnohé sprosté slovo.

U úvěru bez zástavy je nově nutné býti alespoň majitelem nemovitosti, omlouváme se, ale pro nemajetné nemáme v momentální nabídce vůbec nic...

Aby bylo mezi námi jasno, tak pro jistotu ještě podotýkáme, že půjčku bez zástavy nemovitosti jsme pořád ještě ochotni řešit, nebo prostě schopni. Zkrátka to jde, abychom nevyzněli příliš pyšně, ani namistrovaně.

Má to ale jeden "menší" háček a to ten, že jakožto žadatel o ni ji musíte alespoň vlastnit, přes což už u nás vláček s vaší žádostí nadále nepřejede, jen Vás teda nebude jednosměrně tlačit k jejímu ručení.


Polehčující okolnosti toho milníku, k němuž jsme dospěli neblahou osobní zkušeností:

Odedneška jsou pryč ty časy, kdy jsme se mohli usm(n)ažit, abychom lidem zhola nemajetným, zato však zplna hrdla zadluženým sloučili jejich dluhy do jednoho, o parník výhodnějšího konsolidačního úvěru.

Dalo to práce jako na kostele, odpad z toho byl teda požehnaný, odměna i vděčnost nevalná a té následné splátkové delikvence, mdloby i hanba pomyslet...

Z jedné strany to shazovali investoři jako na běžícím stole hákliví na kdejakou ptákovinu jako staré na měsíčkách, z druhé se to pak táhlo jako smrad vinou těžce nechápavé anebo letargické klientely občasně se snoubící s našimi letadlovými (offline a jet leg) stavy z přetlaku, vyřízení a averze.

A pak to najednou začalo přilétat jako kulové blesky z čistého nebe, vícero zdvižených prstů od životů, je regulérně ohrožující události, zdravotně varovná znamení, že takto už to dál (níž) jednoduše nešlo, takže jsme přestali meškat, váhavě váhat, odkládat neodkladné a málem neslyšně z posledního zbytku sil praštili do stolu, načež pronesli ono pověstné "A DOST".

Časy se hold mění, ne vždy se hodí zkostnatěle lpět na starých, dneska už nefunkčních vzorcích uvažování, a v této pohnuté době je celý žhavý půjčovat jen tak ledakomu bez patřičné nemovité opory leda dobrý dobrodruh...

S eskalující hrozbou hromadného propouštění jakožto doprovodným jevem roz(v)orání soukromého sektoru, s ní přímo spjatých výpadků příjmů, platebních neschopností, k tomu strmých pádů cen nemovitostí coby podkladových aktiv, peněz drahých jako čert a ztrácejících na hodnotě jako krypto, rozhodně není radno očekávat žádné extra rozdavačné tendence.


Závěrem:

Vás poprosíme o respektování tohoto našeho rozhodnutí a my na oplátku zase slibujeme, že vyvstane-li znovu na obzoru něco tak velkorysého a zároveň lidového, jak si obojetně představujeme,

střelhbitě vezmeme toto preventivní varování na tabuli houbou, tento z popela povstalý, nezastavovaný úvěrový produkt opět vykreslíme křídou v nejvyparáděnějším možném světle na inzertní ceduli, s níž nad hlavami pak v cuku letu bohorovně vyrazíme na slavnostní promenádu do internetových ulic.

Do té doby poněkud úlevně vyhlašujeme nevratného šlofíka, "dobro" došli, ENDE ŠLUS, dasvidania, nebo "pro nás za nás" hasta la vista, ať příliš nezníme jak proruští švábové...

Dále u něho platí, že stav ukazatelů úvěruschopnosti jako jsou příjmy, výdaje, dluhy (bonita), registry úvěrovaného i účel využití, hraje úhlavní úlohu.

Výhodnost a štědrost námi nabízených půjček bez jakékoliv zástavy musí být něčím vykoupená, tím je větší náročnost na stav registru, příjmu a výdajů (bonity) žadatele.
Tím netvrdíme, že by museli být v naprosto precizní kondici, aby ji bylo možné řešit. Na druhou stranu to ani nemůže být vyložená katastrofa.
Tyto žadatelovi kvality jsou totiž bez podmínky nemovitého zajištění jedinou zárukou řádného splácení a navrácení půjčených peněžních prostředků.
Proto představa, že je poskytovatel nechá zcela bez povšimnutí, je mylná. S vysokou mírou benevolence se setkáte jedině u těch miniaturních, na úkor toho i vysoce předražených, nebankovních půjček.
I tam by už ale půjčující měl ponovu provézt zběžné proklepnutí žadatele podobným způsobem a to z titulu jemu uložené povinnosti prověřit jeho úvěruschopnost zákonem o spotřebitelském úvěru.

Dokládané a zkoumané podklady:
Jednak u nich automaticky dochází k nahlédnutí do registrů, z nichž se bere v potaz řádnost zpětného splácení využitých úvěrových produktů a jejich momentální zatíženost, neboli žadatelova úvěrová angažovanost.

V rámci závažnosti poškození registrů platí, že by se v nich rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo nedávno oficiálně ukončené insolvence bez ohledu na splacenou část.
Pokud jsou tyto záznamy u žadatele evidovány, nabízí se řešit se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky. Jiná věc do zástavy se prozatím nepřijímá.

V rámci příjmů pak bývá u zaměstnance vyžadována pracovní smlouva na dobu ne/určitou a dokládací procedura: potvrzení o výši příjmu za posledních 6 měsíců, výpisy z účtů a výplatní pásky, nebo určitá kombinace.
U podnikatelů OSVČ tvoří základ pro doložení jeho příjmů daňové přiznaní často zohledňované za poslední 2 roky, faktury, výpisy z účtů, obraty, výkazy zisků a ztrát, bezdlužnost vůči státu a opět různý jejich poměr.
K tomu je u obou samozřejmě možné započítat různé druhy příspěvků, přivýdělků, rent, důchodů...

Manželé, kteří mají aktivní společné jmění manželů (SJM), si coby spotřebitelé musí "ze zákona i rozumu" žádat společně, žádné za zády, tajnůstkaření.

SJM neboli zkratka stvořená z počátečních písmen těchto tří slov: Společné Jmění Manželů totiž neslouží pouze k tomu, aby automaticky docházelo ke spravedlivému rozdělování (ne)movitého majetku, který po sňatku nabyde jeden z jeho účastníků, se svou drahou polovičkou v pohlavně rovnoprávném poměru 50/50, přestože se ona sama na žádné listině stvrzující její vlastnická práva zrovna nevyskytuje.

Podobným způsobem totiž může dojít k samovolnému přenášení a podvojnému přiřazování i toho dluhového, tedy úvěrového zaangažování (zatížení), které si za dobu manželství odváží "pořídit či převzít čistě sám na sebe" jeden z manželů za absence písemného souhlasu a tudíž snadno i vědomí toho druhého, kterého se tak i přesto mohou v budoucnu negativně (do)týkat případné spory vedené v souvislosti s řádným neplněním s ním spjatých povinností, přestože na úvěrových smlouvách o něm opět není ani zmínka. Jinými slovy pak, třeba z důvodu nesplácení, může dojít k věřitelovu (vymahačovu) uspokojení takto vzniklé pohledávky i z dlužníkovi poloviny majetku spadajícího do společného jmění, pokud nedisponuje žádným, výlučně vlastním.

A proto, aby byla plně zachována jakási partnerská transparentnost, musejí si u nás manželé k žádanému úvěru pokaždé přistupovat společně, mají-li mezi sebou v době podání žádosti společné jmění plně aktivní.

I zadlužení je totiž záležitostí mající důležité vazby na vzájemné soužití, k jejímuž mlžení by proto nemělo docházet už jen z principu lidskosti a zmíněné průhlednosti. O příjem silně ochuzená sestava žadatelů pak stejně v drtivé většině případů nevychází ani bonitně, což je další pádný argument pro neprodlené přesvědčení druhého z manželů k jeho přímé spoluúčasti na akci alespoň z pozice spolužadatele, potažmo budoucího spoludlužníka, který bere vítr z plachet narážkám hrdopychů typu: "Snad jsem už dospělá, plně svéprávná osoba oprávněná si rozhodovat sama za sebe a jednat, jak se mně zlíbí?!" To na každý pád jste, no též můžete být ve svých snahách zvenčí omezována, ohrožujete-li svým jednáním život bližního jako v tomto případě - (do)životního partnera.

Abyste se tak nedělo a Vy si pak mohli začít plně přetavovat své peněžní představy v realitu bez potřeby ohlížení se na rozmar manžela a žadonění o jeho souhlas, je nutné mít SJM zúžené, ideálně pak úplně rozdělené (zrušené). K tomu lze dospět buďto sepsáním předmanželské smlouvy upravující pravidla pro rozdělování společného jmění, nebo potom takovou jeho změnou provedenou kdykoliv v průběhu manželství třeba u notáře. Ten Vám po společné návštěvě (ne vážně nestačí, když přijdete sami) za pár tisíc rád rozváže křidélka a Vy si budete moct žádat a vystupovat každý sám za sebe, jak jen se Vám zachce bez nutnosti přizvání k účasti a výhledově i možnosti negativního zásahu toho druhého.

Tato tématika samozřejmě má své "světlé i tmavé" výjimky a potvrzující pravidla, stejně jako každý takový krok pochopitelně má své vlastní individuální specifika, pro i proti a tak i nároky na vhodné provedení, které je potřeba zohlednit a do výsledného díla všestranně zapracovat tak, aby sedli jako "hrnec na zadek" nejlepším zájmům obou manželů.


Více informací k této problematice si můžete přečíst: RADY A TIPY: SJM jak ho otočit ve svůj vlastní ekonomický prospěch

Na samotné myšlence vyměnit placení stále se zvyšujícího nájmu za splácení hypotéky na (jednou) vlastní bydlení sice nevidíme nic zcela zcestného, no...

... nemáte-li nic našetřené, dalšího do zástavy, zato šílenou platební minulost (morálku) a úvěruschopnost ano, pak už ano a v realitu ji přetaví jedině "podvodník", který vás ve výsledku vyjde daleko dráž než nájemník, na to vezměte jed.

Ani banky, které si půjčené peníze cucají z prstu, teda pera, teda vašeho elektronického podpisu, nedávají víc než 80% z ceny a to musíte mít všechno pünktlich, cajk, nehledě na to jejich nedávné lichvářské vybarvení a neumazání dodnes.

Po soukromníkovi pak nemůžete chtít, aby se svými řeholí vydřenými a nastokrát zdaněnými penězi kouzlil kolem sta procent kupní, poté zastavované a možná i prodejní hodnoty pořizované nemovitosti a nejlépe je ještě úrokově podstřelil, abyste ho divže neukamenovali za to, že je nejen škudla ale i nenažranec.

Ještě chvíli nám tady budou nořit, válčit, strašit a omezovat pod nosem, nezaměstnanost vyskočí jak z trampolíny, výplaty a tržní ceny sletí za výdělky z většiny podnikatelských činností jak po skluzavce, vy mu přestanete platit dřív, než se jeho zástavní právo stihne na katastru uvelebit, zabydlet a mu nezbyde než ji střelit se ztrátou třeba třiceti procent, ne-li hůř, nebo v ní zůstat finančně trčet s prsty zkříženými i na nohách a dlouhé večery se potají modlit za brzkou otočku, výstřel a co největší pohojení toho pohnojení, nejlépe vývar. Zatímco vy si to budete spokojeně lebedit zpátky v nájmu, nohy v luftu, dlouhý kouř a nulová ztráta. Při vší úctě, to víte že jo...

Taky mějte na paměti, že první dekádu stejně jde i v bance většina splátky na úmor úroků a dlužná jistina vám ubývá poskromnu, takže toho po pěti vážně moc neumažete, tak to taky nemusí být žádná sláva...
Samozřejmě taky záleží na tom, v jaké fázi vývoje cen na realitním trhu se k tomuto kroku "dokopáváte". Vzhledem k tomu, že ten býčí již asi máme na jistou dobu za sebou a ztuhle hledíme medvědovi do očí, tím spíš může být úprk do pronajaté nory vítězná, životní úspory zachraňující strategie, neb zmíněný propad ceny slavnostně zakoupené nemovitosti pod tu pořizovací, natož zůstatek hypotéky, je pramálo příjemná záležitost a pradávno známá zase ta, že tomu, co umí v krátkém časovém úseku samo násobně vrůst, nebude činit zas takový problém padnout stejným tempem a dílem hubou dolů. A držko pády málokomu chutnají.

Zkrátka a jednoduše, pokud tedy nemáte vyhlédnutou nemovitost, na kterou se nemůžete vynadívat, při jejímž obývání vám plesá srdce od samé radosti, máte to štěstí, že jste ji vyštrachali za vyloženě směšné peníze a nebo vám přináší extra užitek (výdělek v podnikání), které by případný pokles vykryli, byli dostatečné silnou záplatou na to "vykrvácení", pobýt si ještě v nájmu, rok, dva si počkat, jak se situace vyvrbí, když už jste to vydrželi doteď, nemusí být zas tak špatný nápad.

Riziko, že vám doteď jak o život uhánějící vlak ujede ještě dál a jaktěživ už na něho nestihnete naskočit, je z mého pohledu značně menší, než že po této "menší" zastávce začne sjíždět dolů kopce a na nespočtu jednotlivých zastávek cesty bude trpělivě vyčkávat na sporadicky a opatrně naskakující cestující, pokud teda nevykolejí a nevydá se střemhlav na výplach pánevního dna, z něhož se bude roky pracně sbírat. Po přihlédnutí k okolnostem a své skeptické nátuře bych se přikláněl, nebo minimálně nedivil krasojízdě jako na horské dráze ve stylu č. 2.

A nevyužitá (promarněná) příležitost může být lepší než trpká zkušenost...

Navíc, nedosáhnete-li na hypotéku ani ze vznášedla, netřeba to řešit a už vůbec ne věšet hlavu. Nemáte zač...


To si zase nalejme čisté info. Ne, vážně Vám nikdo nezaplatí celý vysněný baráček za miliony, když jste si na něho doposud nenašetřili ani korunu (dvacet tisíc fakt nic neřeší), nemáte co dalšího zastavit a navíc byste dle prokazatelných příjmů a zákonných ukazatelů bonity bezpečně neutáhli ani dvoutisícovku měsíčně navíc, nebo jsou vaše registry jeden velký paskvil, takže dát se tak vsadit na vaši schopnost řádného splácení, respektive absenci opožděné splátky, máte to s kurzem tak 46:1 v prospěch vašeho selhání to dokonce hned v prvním roce kalendáře.

Přibližně počítejte, že minimálně 20% budete muset "někde vyškrábnout", anebo hypotéku do-zajistit další nemovitostí v této hodnotě. Pokud byste se tím náhodou dokázali dostat na LTV nějakých 60%, může Vám toho být odpuštěno mnohem víc, neboť to je zhruba strop u nebankovní hypotéky Standard, avšak "na oplátku" u ní počítejte s podstatně vyššími provozními náklady.

Taky pochopitelně můžete mít tak absurdní štěstí, že se Vám podaří sehnat nemovitost s tržní hodnotou 5 milionů za 3. V takovém případě však počítejte s našim okamžitým dotazem: "Proč by vám ji kdo prodával za 3, když by ji mohl prodat za 5?". Nebude-li ve vaší odpovědi obsaženo něco ve smyslu rodinného příslušníka, dobrého kamaráda, nebo obchodního partnera, spíše počítejte s našim nesouhlasným stanoviskem.

Stejně tak, ostatně jako všude, může pomoct, podaří-li se Vám si k sobě sehnat takzvaného spolužadatele, který dohání vaši tristní ziskovost, nebo platební morálku. Natvrdo se tak však může stát, že začnete v úvěru doslova zavazet, překážet (mu) v jeho vyřízení. Ano, víme, že jste si ho k sobě dočasně přibrali, a chápeme, že opustit ho, nechat hypotéku i kupovanou nemovitost čistě na něm, není nic moc, ale hold jinak to kolikrát nepůjde, a navíc mezi námi děvčaty... Jestli ho potom z žádosti vyvážete, až se registry či příjmy "vyléčíte", nebo ho v ní nahradíte, vyjde prakticky nastejno, čili je prašť jak uhoď. Jen je potřeba dopředu vyladit a přednastavit.

Zákonodárci zákona o spotřebitelském úvěru novelizované stanovy, které nám zpestřují profesní životy od roku 2016, se snažíme dodržovat na 101%.

U všech zpříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši.

Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň.

Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost.
Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli.
Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Počínaje tím, že nám dostatečně prověřený a všechny ⬆ rysy úvěruschopnosti splňující úvěrovaný před vyplacením jemu s dostatečným předstihem a bez náznaků zatajení i nátlaku předložené a jím přijaté nabídky úvěru NIC neplatí, ani dvojitě při něm, a konče...

Životní časy, energie, nervy, administrační, provozní paušály, amortizace, benzíny, ani ty sladkůstky a kávy, bez kterých by to nešlo a neměly spolu tu čest, nic z toho nejde za vámi, pokud si nesáhnete na slibované peníze.

V žádném z případů nám žadatel neplatí poplatek dopředu.
V každém případě je možné účtovat za předčasné splacení pouze administrační náklady, které se s tímto úkonem přímo pojí.
Ceník všech uplatňovaných poplatků a potenciálních pokut splňuje zákonem ustanovené limity, jejichž překročení by znamenalo praktikování takzvaného nadměrného obohacování, které se řadí mezi neoprávněné a tudíž trestuhodné přestupky...


Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na vlastní dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). To nerozporuje výše zmíněné, nebo ani jedna z těchto plateb nejde v náš prospěch.

Dále... Dopustíme-li se v průběhu sjednání hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora.

V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.

Odkazy na naše sociální sítě:

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ: 88853225.
Vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele.
Hypoteční mág, realitní makléř, soukromý investor...

WBO: written by owner / not AI nor copy
Copyright © 2012 - 2024 DůmDluhů.cz
Vaše renomovaná dluhová speciálka

powered by Weboo and Joomla: