Tipy pro pohodlné vyřízení půjčky

Zveřejěno dne: 23.10.2020
Autor: Tomáš Maček

Všestranné tipy pro pohodlné vyřízení všech typů půjček

najděte svého poradce, plňte jeho pokyny a buďte dobří

Najmout si správného úvěrového poradce, NASLOUCHAT MU A ŘÍDIT SE "DO PUNTÍKU" JEHO POKYNY může být i pro vyplacení výhodné a dostatečně vysoké půjčky naprostý základ pro takové snažení. Znáte to pořekadlo, že bez pevných základů dům nepostavíte.

Teda možná ano, ale v požadovaném stavu dlouho nevydrží. Ano, pro zdárné sjednání půjčky je základní předpoklad zvolit správného rádce. Ale k čemu to je, když jeho rad nedbáte, když podle doporučení nejednáte, když neplníte stanovené návrhy na 101%?

Chcete mu do toho "kafrat", nebo se řídit spíše vlastním úsudkem a takzvaně si to "srmdolit" podle sebe? Chcete to mít současně „pro jistotu" rozjednané na více stran a naslouchat dalším X „úvěrovým poradcům“? Tak se s větší pravděpodobností dočkáte reakce jako například:

"a neříkali jsme vám to snad dost jasně? Dokonce písemný seznam jste od nás dostali a u této položky jsme schválně dali vykřičník! Dvakrát jsme se kvůli tomu osobně potkávali, vysvětlovali si to a speciálně na tuto věc jsme vás upozorňovali. Říkali jste s výrazem srdceryvného přesvědčení suveréna, že všemu rozumíte, že provedete. A co uděláte Vy?! Tolik snažení a výsledek žádný, všechno marné. Nedá se nic dělat, teď už to řešit nepůjde, špatně jste v průběhu sjednání spláceli, můžeme to zkusit znovu za půl roku."

Hlavně že jste vedli tolik zbytečných řečí, podezíravých konspiračních teorií, vlastních snah bez našeho vědomí, ale abyste všechno toto ODHODILI STRANOU:

  1. ŘEŠILI pouze s jedním, námi pověřeným specialistou
  2. PLNILI přesně, co Vám řekne
  3. KONZULTOVALI s ním své dotazy, pochybnosti nebo nápady
  4. SMÍŘILI se s tím, že zadarmo pro vás dneska nikdo pracovat nebude

TO NE.

Kdyby jste tak učinili, už dávno jste mohli mít vyplacenou nadmíru výhodnou půjčku přesně nastavenou na míru vašeho požadavku. Přitom jen stačilo sedět, opravdově naslouchat, kývat hlavou a dodávat domluvené v potřebném stavu. Ale vy NE. Vy pořádně ani nevíte, který z poradců vám co řekl, natož CO A JAK přesně je potřeba, aby jste udělali a čeho se rozhodně nesmíte dopustit, aby veškerá snaha nepřišla vniveč. A bum! Možná skutečně posloucháte, nebo se tak jenom tváříte a berete jeho slova jedním uchem dovnitř, druhým ven. Polemizovat nad tím, proč jim není umožněno mezi nimi spočinou alespoň na chvilku, nemá moc cenu. Jestli ho vypnete, stopnete, přeladíte na jiný kanál, nebo prostě... Možná se jen ze záhadného důvodu domníváte, že když se zařídíte po naprostém laikovi (svém) a ne profesionálovi s letitou zkušeností (poradci), dopadnete lépe. Asi sami vnímáte, jak nelogicky to zní. Nebo se s tím zkrátka snažíte vy..... kde se dá. Každopádně je nad slunce jasné, že snahou o to daný rádce očividně mrhal vlastní energií.

S takovým chováním je každá snaha marná a tak se nedivte, že se potom tížený výsledek v podobě načerpané top půjčky nedostaví. Že po spoustě zbytečných řečí a nepatřičných skutků zůstanete jenom čučet s mezerou mezi rty a kde nic tu nic. Po výhodné a dostatečně vysoké půjčce, kterou jste tolik toužili získat, která by vám tolik ulevila, není ani stopy. A to jste se s tím tak urputně snažili vypéct. Spousta planých řečí, ale aby skutečně udělali, co mají, co se jim řekne. "TO NE! Špekulovat!"

Když člověk přehnaně vymýšlí a polemizuje, říká se mu často špekulant. Z tohoto podstatného jména vychází také sloveso špekulovat. A to je činnost, která jde některým lidem přímo mistrovsky. Často obklopeni tak drahými dluhy, které si sami často z vlastní rozpustilosti nasekali, že je za pár měsíců stojí víc než dovolená pro celou rodinu na "Kanárech"... Ale aby se z plna sil snažili z této nepříjemné situace vybruslit jednou pro vždy tak, že je vyplatí o parník výhodnější půjčkou. Aby k úvěrovému specialistovi, který má k dosažení takového stavu výborné možnosti, přistupovali s maximální úctou, pokorou a se stejně výkonným nasazením plnili svoje úkoly. Aby byli srovnaní s tím, že pokud vše dobře dopadne, adekvátně se za to odmění. "TO NE! Šekulovat?"

To už je potom "prašť jak uhoď", jestli si to budete řešit sami, nebo jak kvalitního rádce se vám podaří si dojednat, když jeho rad stejně nenasloucháte.

Nezmiňoval bych to, kdyby takových poptávajících nebylo alarmující procento. Kdy to bude vyplacené, vymýšlení všemožných hloupostí, marných pokusů, "blablabla". Přitom je to tak jednoduché. Například se zajímat, jestli je teď "míč na jejich straně", tedy jestli něco můžou a co konkrétně mají vykonat pro zdárné vyřízení, a potom tak vykonat. Kéž by se se stejnou vervou zajímali o to, čeho se rozhodně nesmí dopustit, aby tak veškeré snahy v průběhu sjednání nezhatili, a tomu se potom vyhýbali jako "čert kříži".TO NE! Špekulovat."

Pokud se chcete v budoucnu zařadit mezi ono malé procento ke spokojenosti vyvolených lidí, dám Vám jednu radu, přehodnoťte svá stanoviska a hlavně buďte dobří.

Takových rozumných a schopných poptávajících by člověk ze sta kusů napočítal na prstech jedné ruky. A je to škoda, protože prakticky jen těmto je ve finále možné pomoct. U zbytku rozhodně není možné označit za náhodný jev, že se nachází v neoptimální finanční situaci. Má to tak být z důvodu jejich karmy? Je to stejný způsob výchovy jako třeba úraz nebo nemoc? Toť otázkou. Co ale můžeme z vlastní zkušenosti s určitou jistotou konstatovat je fakt, že pomoct lze jenom dobrým lidem. Obchod s idiotem se nám jak jaktěživ nepodařilo uzavřít. Což je za nás docela škoda, protože to by bylo kšeftů... Za ty roky jsme si na ně vytvořili čich a tak jestli to vzdáváme hned na začátku realizace, nezlobte se na nás, pro dobro dobrých i nás samotných se musíme učit rozlišovat a vypouštět. Bereme to tak, že zbytek se musí hold musí dál nacházet v této spletité finanční peripetii, za to, jací jsou. Hold jim není souzeno pomoci, alespoň ne námi. Třeba jinde se jim podaří docílit stejného výsledku, jaký by se dostavil, kdyby správě řešili s námi. Asi to bude znít moc sebevědomě, ale je daleko vyšší pravděpodobnost, že je "soudruh od konkurence" dostane do ještě horší peněžní situace. I to ale souzeno, aby se jim stalo?

Uzavřený obchod s námi přitom představuje zdárně vyplacenou a výhodnou půjčku v dostatečné výši a tu vy přece chcete, nebo ne? Snad jenom proto jste nás na začátku oslovili se svojí poptávkou? Protože jste ji neměli ani zdaleka tak výhodnou kde jinde získat, nikde vám ji nebyli ochotni, schopni poskytnout, zprostředkovat, vzpomínáte?? No proto! Kdyby vám tehdy někdo řekl, že se podaří sjednat tak skvělou půjčku, vsadím se, že by jste nevěřícně kroutili hlavou a z tak blažené představy vám slinné žlázy vypouštěli sekreci z dutiny ústní. Teď tu možnost máte. Stačí jen... Tak kde je sakra problém? Nechápu. Asi zase ty špekulace. To myslíte, že je v pořádku, aby se někdo vypracoval na nejlepšího ze všech, aby mohl nabízet pro vás ty nejvýhodnější služby a zároveň že by za ně nic nechtěl? Že by to dělal jakože zdarma? A taky absolutně nechápu, kde se v lidech bere ta drzost, že jim jenom přijde na mysl, že s někým takovým vůbec můžou vypéct. Natož aby se o to ještě opravdicky pokoušeli. To si myslíte, že je to možné? Že se necháme od každého jenom tak obalamutit, že milujeme přítomnost zbytků vašeho jídla na našem temeni? A i kdyby to nějakým záhadným způsobem šlo, to ve vás není už ani pozůstatek po čistém svědomí, lidské neposkvrněnosti. Nechcete žít správně a dodržet, co slíbíte, když zrovna můžete? Odměnit se tomu, kdo vám pomůže, to vám nic neříká? Mizivá část ze získaných peněz vám potom stojí za to, že se budete hanbit sami v sobě při každé vzpomínce? Nebo už je tam fakt tak prázdno, že vám jakákoli sebereflexe a stud za podrazy absolutně nic neříkají? Řadíte se mezi ty, kteří (dokonce s hrdostí) vykřikují argumenty typu: "mně taky nikdy nikdo nic nedaroval, ani já nikomu nic nehodlám dávat zadarmo!", nebo "mě už taky kolikrát obrali, tak proč bych nemohl(a) někdy i já?!". Kdo tady mluví o daru. Vždyť vy sakra žádáte o pomoc! Kolikrát spíše regulérní ZÁCHRANU! A za tuto pomoc, pokud dopadne a navíc tak výhodně, jak se dopředu avizuje, máte zaplatit. Však jste kolikrát jako Titanik, který chce po helikoptéře, aby jeho osazenstvo uchránila utonutí v ledové vodě, ale hned, jak se tam stane, stáhne ji za záchranné lano mezi ledovce. A dál se tváří jakoby nic. Děkujeme, odejděte.


A jen tak mimochodem. A jen tak mimochodem. Nejste mistr šaolinu, aby z vás sršilo takové sebevědomí, jako byste snad ve sprintu na stovku zaběhli lepší čas než Usian (Bolt). Nalijme si čistého vína. Mluvíme spolu, protože jste problémový klient, který kvůli vlastnímu nesplácení, předlužení, nebo různému "šulení" (například s přiznáním příjmu) v minulosti nemá možnost získat peníze ve svojí bance. Neděláme si iluze, že by se lidé obraceli na DůmDluhů, když by pochodili ve svojí bance. Ani si nejdete nakoupit rohlíky s máslem. Stejně tak si nepleťte sjednání výhodné půjčky pro delikventního klienta například s uzavřením životního pojištění nebo investice. To opravdu není totéž, aby jste se tvářili, jakože máte na výběr z miliónů možností. Vy už nemáte. Nemá smysl si nic nalhávat, hrát divadla, před něčím se skrývat. Čím dřív upřímnější k sobě a okolí (alespoň k nám, když už přicházíme čistě kvůli tomu, abychom vám z této nepříjemné situace pomohli ven) budete, tím líp - hlavně pro Vás. Mimochodem i za sjednání pojistky nebo investice s vámi má finanční poradce takový ranec od pojišťovny nebo investiční společnosti, že by se vám zadrhl vzduch v ohryzku, kdyby vám to řekli. Akorát to nevidíte a "nemusíte platit ze svého". Ale o výnosnosti byznysu všemožných pojistek (hlavně těch životních) a investičních vkladů to něco vypovídá. Jakých zisků pojišťovny a investiční fondy asi tak dosahují, když se jim oplatí za uzavření produktu s vámi zaplatit poradci takové peníze? A na závěr malá hádanka: Kdo je na tom všem tím pádem asi tak nejvíc ztrátový, když ani jeden z nich dvou to není? :-)

Abychom si správně rozuměli. My chceme, abyste byli spokojeni, více svobodní, nesvázaní vysokými úroky a splátkami. Zároveň také chceme svoji odměnu pokud kvalitně odvedeme svoji práci, díky které jste ke své spokojenosti dospěli. Je to tak těžké pochopit, vstřebat a domluvu dodržet, nebo se alespoň slušně, zavčas a rozumně domluvit k oboustranné spokojenosti, když už teda zrovna není? Přijde vám to snad sobecké a nemorální? Ukažte mně někoho, kdo by se pohyboval (otravoval?) v takovém prostředí jenom tak zadarmo. Že by třeba rozdával půjčky jako letáky v metru, pomáhal jako Hood, který nezištně bohatým bere a chudým dává bez ohledu na vzniklé ztráty. Někdy mám pocit, že si to lidé takto představují. Byl by to nicméně zvláštní koníček, nemyslíte? Nebo že by zaměstnavatelem byl nějaký fond EU vzniklý pro ochranu levých spotřebitelů? Měsíce práce, žádné plus na konto, jenom minusové položky, takzvané náklady. Na jejich proplacení nám nikdo čekat a už vůbec nebude smlouvat o jejich výši. Zaplaťte, nebo vás odpojíme, křičí panovačně ze všech stran bez špetky ochoty ústupku, rozumné domluvy. A ten seznam položek k úhradě, pro právní správnost fungování, pro udržení a růst. Za děkuji se dneska člověk moc dobře nenají, to přece víte, nebo vám to jde? A chutná? No tak. To dneska musí být člověk levák, aby si vydělal rozumné peníze? A teď nemyslím ruku, kterou servíruje. Musí škodit, lhát nebo přehnaně riskovat, aby sebe a své okolí dokázal rozumně uživil? Když nebudete ochotni spravedlivě odměnit za odvedení dobré práce, moc se toho s takovou na trhu k lepšímu nezmění.


Snad také nepatříte mezi jedince, kteří žijí v čímsi pokřivené deziluzi, že bude pověřený specialista investovat svůj drahocenný čas, životní energii a za ty roky dennodenní dřiny od "nevidím do nevidím" nasbírané zkušenosti, znalosti a kontakty, aby se pro Vás podařilo sjednat půjčku tak zajímavou, že se vám o ní nezdálo ani ve včerejším (růžovém) snu, která vám v celkovém horizontu ušetří minimálně desítky, ne-li spíš dokonce stovky tisíc a nejspíš vás tak zachrání od nemalých nepříjemností a to celé jakože bezplatně, jen tak? Ano, pane, celý žhavý. Buďte klidní, že to nebude tak snadná akce, aby ji zvládl kdejaký poradce z partners, na kterého dveře zaklepete o dvě ulice dál. Každopádně Sbohem a šáteček, šťastnou cestu. PS. druhé šance bez patřičného prosíku nedáváme!

Každý poradce má totiž, stejně jako klient, možnost volby. Hodně v životě na ní záleží, ba dokonce stojí. Schopnost opravdu vidět, moudře rozlišovat a správně se díky tomu rozhodovat. Základní kámen šťastného a úspěšného života. Soustředit se na podstatné a to méně důležité umět vypouštět. Pustit se s takovým klientem na cestu by znamenalo spoustu marného snažení, rizika pošramocených nervů obou zúčastněných stran a nejisté dobyti toužebného výsledku v podobě zdárného vyplacení potřebné půjčky představující spokojenost všem. Nejenom poskytovateli, nejenom klientovi, nejenom poradci. Všichni musí být spokojení, jinak je to narušení harmonie, přehnaná sebestřednost, "habání" si jenom pro sebe, krádež. Zlatá střední cesta, všeho s mírou, moc škodí, jin-jang.

A usilovně pracovat na něčem, co nemá žádný hmatatelný výsledek kvůli klientově neochotě, neschopnosti nebo dokonce vyčůranosti, to je hromada vyplýtvané energie a zbytečných nervů. Taková práce nepřináší žádnou radost, žádné zadostiučinění. Člověk je pak vycucaný jak citrón po zalití černého čaje a k čemu to? Žádný výsledek, výdělek. To už je daleko moudřejší rozhodnutí počkat si na příštího, normálního poptávajícího, se kterým bude mnohem lepší a veselejší pořízení. Který bude plnit uložené, vděčný za pomoc a ochotný ji projevit patřičným způsobem. Není mimo to lepší zajít do přírody se psem, na rodinný výlet, nebo na golf? Než se trápit voláním, přemýšlením, cestováním, vyřizováním, jednáním, po kterých je hladina energie 0, plný depresí a vzteku, tzn. celková spokojenost 0, protože i když práce odvedena na 100%, výsledek žádný a to v drtivém množství případů cizím (většinou klientovým) přičiněním. Jakéhosi času z celkové zásoby vyčerpaného, peněz utracených, blíž práškům na tlak, cukr a tak i smrtelnému lůžku. A výdělek hovno.

No je potřeba k tomu přistupovat pokorně. Když se nad tím tak zamyslím, jak jinak by měl dát osud najevo, že se má daný člověk nadále potýkat se svými problémy, než tak, že mu z nějaké příčiny nemá být pomoženo? Pokazí si to sám svým k lepšímu nepozměněným, nebo to prostě nakonec selže z nějakého zarážejícího důvodu na straně poskytovatele? K tomu je nutné, abychom byli více vnímaví a netlačit tolik na pilu. Co má být, to bude. Je až dechberoucí, jak to v kontrastu s tímto jde s některými lidmi. Je to, jako když natřete chleba s máslem čerstvě vytočeným medem. S ničím není absolutně žádný problém. Jednají slušně, co se řekne, to udělají. Balzám na nervy. Za výsledek mile poděkují a žijí dál svůj život, který je, alespoň po finanční stránce, o poznání lepší. Tak to je, když se dějí věci, které se dít mají. Když se nesnažíme plavat proti proudu, ale raději se necháváme s lehkostí unášet po něm. Často je to těžké takto brát, když už se člověk naplno své práci věnuje, chce dosahovat co nejlepších výsledků. Problém ale nastává tehdy, když si pro ně jde až za hranu možností a sil. Kdyby se tak nemělo dít, nedějete se tak. Je potřeba se takovému vnímání učit. Tak teda na shledanou, až se třeba jednou opět ozvete s žádostí o pomoc celý zaprášení, pochroumaní, ztracení, ale konečně snad i více pokorní, láskyplní a vděční. S vychytralostí, vyčůraností stejně jako se vším odsud posud.


Důležité upozornění!


Veškeré financování řešíme od OD ČÁSTKY 300 000 Kč. Žádosti o menší peníze nemají možnost pověření specialisté vyřizovat z kapacitních důvodů.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Žádosti o desetitisícové půjčky prosím neposílat. 

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečnou výši doložitelného příjmu vzhledem ke svým výdajům.

Musí tak být splněna zákonná povinnost prověření bonity žadatele a také dosažení jejich potřebných hodnot. Jako příjem se akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou u žadatele zaměstnance nebo poslední 2 podané daňové přiznání, pokud je žadatelem OSVČ. K tomu je samozřejmě možné započítat různé druhy: příspěvků, rent, důchodů a v některých případech také přivýdělků. V registru by se rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiální ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky.

Neumíme řešit hypotéku na koupi nemovitosti, kdy má žadatel vyloženě špatný stav registru, slabé příjmy a zároveň třeba žádné vlastní peníze (akontaci).

V takovém případě může žadatel zvýšit své šance na získání výhodného financování, pokud k sobě dokáže sehnat spolužadatele s potřebným příjmem a stavem registru. Dalším řešením je nabídnout do zástavy ještě jinou nemovitost nad rámec té kupované. Zvýšit šance na zdráné sjednání může taky schopností "přispět" ke kupní ceně alespoň 10% ze svých (nebo po rodině půjčených) peněz.

Pokud budou registry poptávajícího v naprosto tristním stavu, nebo bude dosahovat mizerné výše jeho doložitelný příjem. Nejsme kouzelníci a pokud se klient neposnaží, aby dostatečně zlepšil parametry svojí poptávky, nebude nejspíš možné požadované financování koupě řešit.

A argument typu, že přece proto poptáváte nebankovní, abyste si mohli nemovitost koupit a ještě k tomu v ideálním případě získat peníze navíc na rekonstrukci nebo na poplacení všech bez zástavních dluhů, které máte... To je prosím pěkně požadavek naprosto mimo mísu. Nebankovní sektor je totiž schopný zafinancovat maximálně 60% z tržní ceny nemovitosti, která jde oproti ní do zástavy. To v převedené řeči čísel znamená, že by žadatel o nebankovní hypotéku na koupi musel mít našetřené alespoň 40% z její pořizovací ceny, nebo potom tuto hypotéku patřičným způsobem dozajistit nezatíženou nemovitostí s odpovídající hodnotou.
Mimochodem, za tržní cenu se v případě koupě ve většině případů považuje cena kupní. A to bez ohledu na to, kolik se domníváte, že tržní cena vámi kupované nemovitosti ve skutečnosti je. Nebankovní firma se jednoduše zeptá, proč by jako měl někdo prodávat nemovitost za nižší cenu, než za kolik ji reálně prodat může? Řekně, že tržní cena je přece cena, za kterou se nemovitost prodá(vá). Takže pokud se opravdu nejedná o výhodný kup například v rodině nebo v dražbě, bude se nejspíš při určení tržní ceny vycházet právě z ceny kupní.
Navíc je dobré si uvědomit, kolika procenty bývá ryzí nebankovní hypotéka úročena. Pod 10% se u ní podíváte jedině stěží. Narozdíl o bankovní hypotéky totiž neumí účelové využití hypotéky (kam financování koupě spadá) nijak zvýhodnit. Všechny "nebankovky" jsou prostě bezúčelové (Americké) a tím pádem podobně úročené bez ohledu na účel využití. A to by potom muselo být "sakra výhodné" koupě, aby se vám to oplatilo nebankovně financovat. K tomu všemu snad netřeba dodávat, že se hypotéka na koupi řadí mezi spotřebitelské hypotéky a je proto nutné splňovat zákonnou bonitu i u nebankovní hypotéky na koupi (nejedná-li se o nákup podnikatelského objektu se záměrem ho využít ke své podnikatelské činnosti).

Samozřejmě ale financování nákupu nemovitosti nebankovní hypotékou možné je v případě shody na výše uvedeném. Dá se tak zafinancovat rychle koupě, pokud je to možné a Vám to dává ekonomický smysl a potom převést do daleko levnější banky bez jakéhokoli poplatku hned, jakmile to především časový prostor a stav registru klienta dovolí. V této fází přefinancování do banky je taky vhodné řešit navýšení, pokud jsou potřebné peníze navíc. To lze, jak jsme si řekli, až do 90-ti % z ceny nemovitosti. Nicméně neměli byste kvůli svojí "naivitě" plynoucí z pouhé "neinformovanosti" výrazně přesahovat výše definované hranice. Uvědomme si, že to hlavní, v čem je v tomto případě jeho přidané hodnota, je tolerance jakkoli špatného stavu registru. A za ten si poptávající "pěkně" zaplatí. A tak je vhodné si rozmyslet, i když na nebankovní financování dosáhnete, jestli pro vás není ekonomicky vhodnější variantou počkat si na den, kdy bude možné získat hypotéku přímo v bance.
Toto mějte alespoň rámcově na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016 a to na 101%.

U všech spříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši.

Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň.

Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost.
Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli.
Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Před vyplacením požadovaného financování nám poptávající neplatí jakýkoli poplatek dopředu.

V žádném z případů nám klient neplatí poplatek dopředu.

Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). Ani jedna z těchto plateb však není odměnou pro nás.
Pokud se v průběhu sjednání dopustíme hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora.
V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.


Obecné informace

Šedesátá, 7018/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • +420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ: 88853225. Je vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele. Jsou nabízeny jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní) úvěrové poradenství v rámci živnostenského oprávnění + nabídky investorů v rámci tipařských smluv. Dumdluhu.cz je internetový portál, projekt sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému, dluhovému poradenství.

Řídíme se zákonem o spotřebitelském úvěru platným od 1. 12. 2016. Vždy u našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů před jejich poskytnutím k posouzení schopnosti splácet - prověření bonity klienta. Dále nedochází k dvojím odměnám a jsou dodržena všechna další kritéria zákona uvedené v informacích trvale přístupných spotřebiteli a v reklamačním řádu.

Některé údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb. Jedná se především o úvěry podnikatelské, realitní služby...

Copyright © 2012 - 2022 Dumdluhu.cz