SLUŠNÁ NEBANKA PRO SLUŠNÉ LIDI
Dluhy pod levnou a robustní střechou.
Rostou o sto šest? Postaráme se o to.
Lekly Vás zlé zprávy kolem hypotéky?
Kupte si léky z eshopu naší apotéky.
Vykurýrují vší neduhy z vaší reality.
Přestřelené splátky i přeplatky ❔
Provádění krouhání na plátky 👇
Bez podvádění, rouhání, prohlídky❕

 KONZULTOVAT
bezodkladně konzumovat kapitál
splatit vše, platit míň, mít klid
zachránit si tak nemovitost
neztratit za nehoráznost
potom dát do banky
nebo prodeje
za dost
Send  info@dumdluhu.cz
Abacus  
KALKULOVAT
Peace
 KOOPEROVAT

KULTIVOVAT nebankovní kult
1️. sofistikovaností 2️. kultovností
tím 3️. náklady své a tak i klientů
nás motivuje, no nic proti gustu
nechat si kulminovat výdaje
v signifikatně vyšším kvaltu
a pak i konfiskovat majetek
od toho, kdo nám konkuruje
si nárokuje o raketomet víc
majestnátně jen gestikuluje
přitom sahá sotva po ku..lín
se stíhá pořádně inspirovat.
DD dodává libovo(lno)u likviditu
z i do ne/movitostí lidem a firmám

které ji nedostali od bank
v podobné výhodnosti⤸
✅ už 6,8 %/rok, až 80 % LTV a 30 let
drží při zemi konzistentně, nelikviduje
❌ nastražené vícenáklady, příplatky
╰┈➤ záruka úroku a úspory až 86 %
📣 pouze se zástavou a od 500 tis Kč
O
 
 předem i za předčasné splacení
12 let zkušeností, přímý poskytovatel
úvěrů pro podnikatele ne spotřebitele
ty zprostředkuje dosti nadstandardně
spolehlivý, provize provizorní (spořící)
velký vhled do téma i přehled na trhu
trhá mu žíly vlití života do těch vašich
👀 Další kréda
Ne-banka ne moc dražší než banka?
Paranormální realita dneška.

A ta neparanoidní realizace...
Nevstup na vlastní mínus.
Ještě něco málo ze statistiky
věděli jste že než
Vás zabavily tyto stránky
jinde tak 
pěti lidem svatostánky?
Co to přestat banalizovat, dělat srandičky
ať nepromrháte, kaučujete taky
místo proklínání na rukou nosit
vklínit se, narukovat do DéDéčka

a vykonat pro sebe či své blízké
dobré skutky, ustrážit od pokutky

dřív než nám nezbyde konstatovat
že je žel pozdě i nás kontaktovat
máte svého právníka,
arbitra, jiného státníka

nebo se nekonsternovat
pozbytím hnízdečka?
Jen tak mimochodem
jsme my ti hodní, aby bylo jasno

sázka na jistotu ve zlých časech
bezpečný přístav pro Váš dluh
ať jste rozhodní k ok kotvišti
hodíte lano na dobrou kouli
poctivou každým coulem...
Ne druhou stranu, no kdo chce kam
jen ať pak netvrdí,
že jsme mu 
to neříkali, nedali šance....
Zkrátka a jednoduše

je-li pořádný kapitál to, po čem jdete
i co se zastavit přímo u zdroje
bez mimo/soudní rozbroje
a vzít, co konto ráčí
podhodnocený nejen na oko
od extraordinárního experta?

Přerostlé splátky i přeplatky? 📉 Krouháme na plátky = úspora až 86 % ≠ rouháme❕ Už za 6,8 % na 30 let a 12 letu. Ikona telefonu zdarma 777465451 Poslat info@dumdluhu.cz Počitadlo kalkulace  konzultace Mír kooperace

kultivace
 nebankovního kultu kultovností, sofistikovaností a tím nákladů svých i klientů je naše ambice no nic proti gustu ostrouhat signifikatně víc, stát se obětí nákladové kulminace a pak i konfiskace majetku konkurenční společnosti, která živí výdaje vystřelené do úplně jiné galaxie, sy(e)mpaticky jen gestikuluje, ale ve skutečnosti nominuje na post apatického predátora roku, bez okolků no s notnou dávkou okultismu, nám sahá tak po ostruhy až ku...lín evoluce, optimalizace, konfigurace, vývoj(kon)ové stupnice naší jednotce (p)odvádějící práce a proto jsme pro ni studnice obsahové inspirace
.

Dotujeme zabanované v bance, dolujeme jim libovou likviditu z nebo pumpujeme peníze do aktiv (ne/movitostí) za obdobných podmínek, tu potom dovolujeme využít libovolným způsobem, tím je dopujeme na období, než datujeme, že s nimi do ní doputujeme, nebo mají šance prodat na horní cenové hranici, či vrátit z jiného zdroje, bez vedlejší újmy na účtu i úctě, natož poměrně běžné likvidaceStatistika nuda je, má však cenné údaje: za dobu vaší konzumace ↑ tohoto webu jinde zdegustovali zbylé LTV z tak pěti domů, co to přestat banalizovat, brát na (lho)stejnou váhu, pokrytecky ohrnovat nos nad dluhů, no pomalu orodovat, nosit na rukou, nahrnout se či narukovat do ⇩DD⇩ a udělat juhů, si či blízkým velkou laskavost?

Jsme zdroj i expert
 na financování se zástavou, prostě slušná nebanka pro slušné lidi.

Vyplatí se oddlužení nemovitosti = vyplacení exekuce?

Jediné 3 možné způsoby, JAK (se Vám může vyplatit) vyplatit exekuci na vlastní nemovitosti jinak než vlastní hotovostí.

Stejná "kuchařka, jak ji správně upéct ve vlastní šťávě", se ostatně vztahuje i na všechny ostatní, její list vlastnický zatěžkávající a vaším sesazením z trůnu statutu vlastníka tak regulérně zavánějící typy zástavních práv, které teď pro svoji naléhavost blikají na katastru červeně jako maják na moři.

Bez ohledu na to, v jak moc pozdním stádiu se právě nachází, jako jsou:

exekuci předcházející, draze přeplácená hypotéka, úvěr po zesplatnění, z platební neschopnosti vyhlášená insolvence a následně správcem nařízené zpeněžení majetkové podstaty, nebo v závěsu jejího včasného neuhrazení následující prodej v dražbě.

3+1 rozehřívací otázky na úvod:

» Vlivem nepříznivého vývoje sledu okolních událostí jste sklouzli do svízelné peněžní situace, v níž jste již nebyli nadále schopni dostávat své povinnosti včasně splácet svůj dosavadní úvěrový závazek?

» Ten kvůli tomu začal nekontrolovatelně a nezastavitelně narůstat o různé úroky, upomínky a pokuty z prodlení, načež z mezifáze zesplatnění přerostl až v uvalení exekuce na vaší nemovitost a příkaz k jejímu neprodlenému prodeji?

» Vy si ale o svoji nemovitost v žádném případě přijít nepřejete, jste připraveni se PŘÍT a proto nyní nutně potřebujete, aby Vás tohoto exekučního titulu na onom LVčku někdo urychleně zbavil, vyplatil ho pomocí únosné, pro Vás dlouhodobě v pohodě uplatitelného produktu?

Případně Vás při té příležitosti ideálně očistil i od všech ostatních, lichvářsky pochybných, platebně podobně náročných dluhů, které Vám nezajištěně "poletují" kolem zástavy a dělají Vám lehkou kapsu, zato těžkou hlavu a ze žití řeholní výzvu.

Všechno Vám to zahrnul do jedné takové pohlednépřehledné pohledávky, aby se výhledově preventivně zamezilo rekapitulaci vzniku na píď stejně predátorské, prekérní situace, která běžně končívá vydáním dražební vyhlášky a peněžně ne vždy výživným (ztrátovým) vydražením (ztrátou) v dražbě, přestože v prospěch nejvyšší cenové nabídky po odklepnuté licitátorem (dražebníkem).


Přitom to, a není tomu zas tak dávno, byla v relativně bez problémů splácená hypotéka, nebo jiný druh dluhu, ale ne/shodou okolností se to celé zvrtlo a teď je z toho taková krkolomnost.

Proto Vám teď vrtá hlavou, co si s tím máte asi tak počít, jestli vyjde líp to nechat pasivně tak, ležet ladem napospas svému osudu, zkusit se dohodnout s exekutorem na zpeněžení normální inzercí na frekventovaných serverech realitního trhu  ve vlastní, potažmo makléřově režii.

Nebo se Vám peněžně vyplatí využít k oddlužení své nemovitosti některý z nástrojů ne/bankovního trhu specializující se na vyplacení exekuce, kdy se Vám nabízí výběr ze 3 možností:

1. klasická
 hypotéka

2. zpětný leasing

3. okamžitý výkup


Hned takhle na úvod si nalejme čistého vína a přiznejme, že:

- jediná všespásná, pro každého jednoho člověka stejným dílem univerzálně platná odpověď ANO/NE jednoznačně neexistuje

- do rozhodovacího procesu vstoupí u každého individua zvlášť vícero proměnných majících na volbu toho správného řešení v jeho konkrétním případě zásadní vliv

- tou zdaleka nejzásadnější zde je, zdali a jak moc si toužíte své bydlení i nadále ponechat alespoň k užívání, nebo je Vám to jedno, jde čistě o pragmatické vyřešení s nejvíc prosperující perspektivou

Je-li Vaše stanovisko k vlastní nemovitosti veskrze vlažné, nejsou tam ty pravé city a tudíž ani motivace zůstat vlastníkem, jejím střelením, jak se lidově říká, chybu rozhodně neuděláte.

Tím celé to chudnutí o odměnu placenou poskytovateli dluhu jednou provždy utnete, učiníte mu přítrž. Už žádný úrok, poplatek ani pokuta. Jen svoboda. Ale bez vlastního "domova" a teda i možnosti nadále profitovat z růstu jeho hodnoty.
Ten by ale momentálně mohl potenciálně být na svém "dočasném" vrcholu, takže byste teoreticky neměli velice o nic moc přijít.

Pakliže se i nadále vidíte ve SVÉM, nejlevněji Vám to logiky umožní běžná bankovní hypotéka, která je momentálně sice předražená, až by se Vám horko těžko, alespoň z hlediska úroku, hledali rozdíly oproti bankovní, na druhou stranu zde zase vidíme možný vrchol a potenciál stejného trendu jako u vývoje cen nemovitostí, čili postupný pokles.
Při správě nastavené strategii a domluvě v bance byste tak mohli zanedlouho dočkávat příjemného, postupného klesání úročící sazby a úměrně jí i splátek.

O třetí příčku výhodnosti pak svádějí litý boj "tělem i duší" nebankovní hypotéka a zpětný odkup. První zmíněná vévodí ponecháním nemovitosti ve svém vlastnictví za pomocí stejně fungujícího zástavního práva jako v bance, málokdy se však dokáže vyrovnat druhému v dovednosti zvané LTV, čili výši částky v poměru k hodnotě zástavy, zatímco výška provozních nákladů (celkové ceny) se u obou odhadem stírá.
Za oběma stojí soukromý investor, který si hold za své peněžní služby rád nechá ne/slušně zaplatit.

Vše je tak otázkou vašich preferencí, možností a taky určité obětí.


Nakonec bude z vaší perspektivy též dosti záležet na tom, v jaké, nejen ekonomické situaci konkrétně se právě nacházíte, kolik dlužíte, na čem, čím ručíte a tak dále...

Z té opačné (poskytovatelovi) al celém spektru parametrů, podmínek a platebních nároků oné úvěrové či realitní společnosti, kterou za účelem této anti exekuční realizace rozhodnete oslovit.

Jak můžete vidět, na internetu jich běhá, se dá dohledat celá spousta a všechny Vám rády velkolepě (hubě) slibují růžové zítřky jako politici.

Tak to aby se v tom pak spíš čert něž člověk vyznal, která z nich mu skutečně doručí avizovaný skvost a která si jen brousí zuby na vysátí zbylé hodnoty z jeho "nehnuteľnosti"...


Je tedy opět nutné, dávat si velký pozor. Mezi nabídkami na oddlužení nemovitosti se totiž skrývá celá řada buď nepoctivých, nebo vyloženě podvodných nebankovních firem. Nazývám je „sběrateli nemovitostí“ .Existuje totiž plno „dobráků“ , kteří se pouze snaží přiživit na špatné situaci žadatelů s exekucí. Pro oddlužení nemovitostí platí stejná obezřetnost, jako pro ostatní nebankovní půjčky, úvěry, hypotéky. Vždy je nutné velmi pečlivě prostudovat všechny podmínky, které jsou spojeny s poskytnutím nebankovní půjčky nebo úvěru, nezajímat se pouze o roční úrokovou sazbu dané nebankovní hypotéky, ale všechny komponenty v ceníku včetně těch, které hrozí za nesplnění smluvních povinností.

Na druhé straně kámen úrazu není ukryt pouze v neférovosti, takzvaném šmejdím schématu na oddlužení nemovitostí se specializující instituce.

V první řadě je to o tom si určit nějakou výhledovou strategii. Říct si, jestli chcete v nemovitosti dále bydlet, nebo ji zkrátka užívat k pronájmu, podnikání... Popřípadě v jak dlouhém časovém horizontu.

1. Přímý výkup / rychlý prodej:

Nebo jestli jste v pohodě s tím se jí zbavit, zvednout kotvy a přestěhovat se jinam. Jelikož to v tomto druhém případě máte o poznání jednodušší, začnu s ním. Řešíte zde totiž jen tři otazníky. Svěřím to realitce, ať mně to za "pár" procent z prodejní ceny prostě zpeněží za spolu stanovenou cenu, popřípadě za tu, na kterou po určitém čase a vašem odsouhlasení spadnete? Zde logicky platí, že čím níž s cenou půjdete, tím spíš (dřív) se najde koncový kupec "vypláznout" ji za ni, takže budete-li chtít (potřeboval) prodej urychlit, není nic jednoduššího, ale asi ani bolestivějšího, než dobrovolně cenu podstřelit, na druhou stranu si tak ušetřit spoustu možného šponování. Budete se s tím správným oceněním, inzerováním, prohlídkami a smlouvami piplat sami, abyste ušetřili i ty a měli to celé pod kontrolou? Nebo Vás fakt tlačí čas, pomalu každý den stojí spoustu peněz a nemáte tak problém zaplatit "o něco" navíc, abyste ji měli "střelenou" do pár dnů s hnutím brvy jen při dání svého autogramu na kupní smlouvu? Teprve tehdy pro Vás může být zajímavé oslovit investora, který se živí přímým výkupem nemovitostí.

2. Zpětný leasing = odkup s nájmem:

Ten se Vám možná sám od sebe zmíní, že by Vás tam klidně nechal za určitých podmínek v nájmu, projevíte-li o to zájem. Nabídne Vám onen zpětný leasing, neboli odkup s následným pronájmem. Což je z těch variant, jak (si) dále užívat svoji nemovitost, ona více "drastická" cesta, v porovnání se vzetím hypotéky. Funguje to tak, že si nemovitost přepíše na sebe, nejspíš Vám sice nedá tolik, kolik by vyplatil při definitivním výkupu, ale zato zůstanete v pozici podnájemníků s předkupním právem, čili přednostní možností si dům, byt, pozemek, či objekt k podnikání odkoupit zpět do svého vlastnictví v čase a ceně, které si předem smluvíte. Pak už jde jen o to si pohlídat, aby výše nájemného a částky potřebné ke znovunabytí korespondovala s vašimi finančními možnostmi či rentabilními očekáváními. Jakmile se dostanete k penězům z bankovní hypotéky, většího kšeftu, nebo třeba dědictví, zahlásíte a znovunabydete ji zpátky. Jen je třeba to stihnout v onom termínu, který málokdy přetáhne 60 měsíců a neporušit své povinnosti natolik, že by dočasnému vlastníkovi došla trpělivost a zahlásil vlastnictví trvalé. Drastická myšleno v tom smyslu, že vzdáváte vlastnického práva, přestáváte být majiteli své nemovitosti a z tohoto statutu už je to jen kousek k její definitivní ztrátě a tedy hloub pod cenou, než by Vám bylo libo, kdybyste si nedělali bláhové iluze, neoddalovali neodvratné, zavčasu se na to vybodli a pustili dál do světa.

3. Hypotéka ne/bankovní:

Do třetice jsme si záměrně nechali řešení zdánlivě se tvářící jako nejvíc triviální a jednoznačné, když si přejete se hrdě tvářit jako výluční vlastníci, páni všeho tvorstva. Stačí si pohlídat nejnižší úrok a splátku tak, že splatnost natáhnu až ke krku. A je to. No, ne vždy. A ani bankovní hypotéka, jak jsme doposud vyzpěvovali, zatímco nebankovní krutě hanili, už není zárukou jistoty stability. Teda, alespoň prozatím, jen mimo fixaci, abychom jí zase nehanili. Důkazem budiž nedávné hanebné zčtyřnásobení platné úrokové sazby ze strany České národní banky, že prý v boji proti rostoucí fixaci. Takže už jsme neměli třikrát drahé vše kromě peněz, ale pro jistotu i ty. Jak geniální. Za takovou celoplošnou násobilku by se snad i hanbila, až by se do země propadala, kdejaká nebankovní, lichvářky orientovaná organizace, které přinejhorším končili na 3X. Na druhou stranu je pravdou, že u nich to bylo definitní, tzn. tuto uzavřenou částku zkrátka chtěli hromadně inkasovat nazpět. To se u bank ovšem neděje. Ty "jen" zvýšili úroky, což může být záležitost vesměs dočasná, o čemž se i my osobně domníváme. Takže podaří-li se Vám ve zdraví přečkat toto pekelné období, roku, maximálně dvou, sletí to jako benzín, nebo vláda zastropuje jako elektriku a bude relativní klid.

Nějaké další zajímavosti na toto téma se Vám možná podaří nalézt v textu věnovaném oddlužení nemovitosti globálně: /rady-a-tipy/co-je-potreba-k-oddluzeni-nemovitosti

Nebo navštivte přímo naši prodejní stránku produktu, které je speciálně zaměřuje na vyčištění vašeho listu vlastnictví na katastru nemovitostí od nežádoucích zástav tady: ODDLUŽENÍ NEMOVITOSTI

Na závěr nám dovolte ještě DVĚ nevinné odbočky k dobrovolnému přečtení ryze na vlastní "nebezpečí":

1. Hypoteční polemika:


Splní to svůj účel, vycuká společnost v době potřebné k povyku a pak už snad nebude třeba, abyste místo 11 původních platili 18 "tyček" měsíčně, tak přijde nějaký spasitel, nebo to prostě vyšumí, jak hořčíková tableta ve sklence s vodou. Ale to jsme odskočili. Co tím chtěl básník demonstrovat je, že ony tří výše uvedené proměnné ještě vážně nejsou garance žádného vítězství. Dokonce ani u bank. Tam ale aspoň, opět alespoň prozatím, ctí fixaci a dodržují její přísliby. Takže natáhnete-li si ji jak podkolenky v zimě až pod kolena, měli byste se nacházet v neměnném "platebním" komfortu. To se tak úplně nedá tvrdit o nebankovním sektoru, kde si s nějakou fixací moc hlavu nelámou, a kolikrát musíte mít opravdu dobrodružnou povahu a být pro každou špatnost, aby jste v něm spokojeně zakoupili svoji hypotéku. Prakticky kdykoli to s ní totiž může dopadnout jako s nekvalitní televizí, která sice byla na letáku s cenovými trháky, ale zato zkratuje, vypálí Vám obývák za dvě stě i oči, že budete mít problém rozeznat barvy i chodce na přechodu, takže to máme ublížení na zdraví za dalších dvě stě, možná i půlroční nápravné posezení v chládku, po návratu Vás operace na oční klinice vyjde na šedesát, což vás na dalšího půl roku vyřadí mimo hru... Moto: "Nikdy nejsi tak bohatý, abys kupoval laciné věci", tak platí u nebankovní hypotéky dvojnásob. No a pak je tady tady ještě jeden problém pramenící z holé podstaty věci, že jde o peněžní produkt soukromého investora a ten prostě nebývá nikdy levný. Když jsou dnešní banky za 6 %, on bude, když vás zrovna nebude lákat na líbezný C dur, za dobrých 12 na sto péro. Tak to je potom potřeba dobře si rozmyslet, jestli Vám ten středobod vašeho vesmíru, útočiště před ledovým světem, vaše milovaná nemovitost za takové akordy, petardy k placení vůbec stojí. A pokud ano, zdali je stoprocentně dokážete v dlouhodobém horizontu utáhnout. Protože jestli ne, nedává moc smysl se s nimi trápit. Rozhodně ne s tou nebankovní, která je Vám po sebemenším přešlapu schopná napálit takové pálky, že po penězích uložených v baráku "raz, dva". A ani ta bankovní se s vámi dlouho patlat nebude. Sice úplných kaskadérských kusů byste se o ní dočkat neměli, domluvit se s ní půjde daleko snáz, rozuměj i lidštěji, z devadesát dní Vám na úhradu dá, ale tak jak to minete o den, respektive hodinu po pětatřiceti dnech od odeslání dopisu z výzvou k úhradě nedoplacených splátek a spíše oznámením než výhružkou o zesplatnění celého dluhu, nedojde-li z vaší strany k jejímu vyslyšení (zaplacení) už rozhodnutí o nabytí právní moc nezvrátí (prý) ani regionální ředitel. Jakoby já být u nebankovní společnosti, už dávno bych se klouzal, pod nějakým mostem klenoucím se přes Dřevnici. U banky alespoň nemůžu tvrdit, že bych nedostal příležitostí dostatek. Stát na druhé straně, asi bych sám se sebou neměl takovou trpělivost...


2. Přepokládaný brzký pád úrokových sazeb, nebo kolaps po kybernetickém útoku a převod na nový platební systém:

Co dál, snad jen to, že nemýlí-li se naše hypotézy, mělo by brzo začít docházet k postupnému spíše zahřívání, jak ochlazování hypotečního trhu, neb zmrzlý na kost už je dost, zkrátka klesání úrokových sazeb, a nedojde-li k zásadnímu obratu ve smluvních podmínkách, mělo by jít jít dolů i se svojí, na tyto vysoké procenta na časové ose zafixované hypotéce. Teda možná to bude chtít drobný prosík, nebo možná i zdvižený prst, ale mělo by se dát. Takže to nejhorší by mělo být za námi a, jestli teda vůbec bude finanční systém v současné podobě i nadále existovat, už by nás měly naše hypotéky jenom mile překvapovat. Není divu, bylo by na čase, když nám naráz udělali takovou díru přes rozpočet. Člověk by potřeboval další, tentokrát rekordní kompenzační bonus, milostivé jaro, odklad o rok, odpuštění úroků a ještě nejlépe i soc., zdrav. Místo toho nic z toho, jen mu to takto napálí a ticho po pěšině, jako by se nechumelilo. Navíc už vyzpěvují o razantním zvýšení odvodů, k nim daň na nemovitost, jakoby té likvidace těch, co mají aspoň něco, nestačilo. Tak co si o tom má, chudák, myslet jiného, než že je to úkladná sabotáž jeho i všech osob na podobném populačním stupínku demografické hierarchie... Ale to ne, to on tomu nerozumí a hned je konfrontován s jeho nálepkováním hanlivými výrazy typu konspirátor...

Nákupní okénko "poslední možnost":

Chcete-li to nechat na lidech, kteří Vám za rozumnou úplatu zařídí z těchto to nejvíc příznivé řešení s přihlédnutím na SPECIIKA dané vaší situací a "vyběhají" vše kolem, aniž by na Vás dělali rance, hráli divadla a jeli levou...


Navíc se postarají o průběžný UPGRADE, jestli a jen co se vyskytne k němu vhodná příležitost, aniž by ji schválně tajili, aby vydělali...

Skvělá zpráva: už nemusíte SONDOVAT po všech čertech.

Máme Vám zavolat?

Oslovte nás sami:

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sídlo: Třída Tomáše Bati 1547,
760 01, Zlín


Závěrem nám dovolte se do-představit, zároveň Vás upozornit, eventuálně varovat:

Jsme, děláme, budeme:

DůmDluhů.cz jde přirovnat k virtuální navigaci vedoucí poptávající k vytyčenému úvěrovému cíli tou nejkratší a tudíž časově, energeticky i ekonomicky nejúspornější cestou.

Ambicí je propojovat je i nadále s tím správným průvodcem (úvěrářem) nebo přepravcem (půjčujícím) schopným ve chvíli našeho oslovení ze všech nejp(i)lněji uspokojit jejich na/stávající peněžní představu a potřebu.

Ze všeho nejvíce si zakládáme na propracované analytice, nadstandardních možnostech realizace (znal(ám)ostech), spolehlivé servisní péči a zejména celk(n)ové vyzpytatelnosti, tzn. předvídatelnosti, i nakládáme ze všech nabízejících tržnice beztak nejvíce zátěže.

Naše specializace:

Srovnáváme jednotlivé nabídky partnerských poskytovatelů úvěrových produktů z ne/bankovních, soukromých a veřejně dostupných zdrojů pro spotřebitele (zaměstnance) i podnikatele (firmy), uzavíráme vítěze z hlediska momentální dostupnosti, ceny a kvality. Máme vlastní kapitál, což nás staví do role přímých poskytovatelů, k tomu uzavřené smlouvy o obchodní spolupráci se všemi slušnými ne/bankovními ústavy, družstevními záložnami i privátními investory. Dále provozujeme činnost nezávislého dluhového poradenství na základě živnostenského oprávnění. V neposlední řadě využíváme nástroje realitního trhu k dosažení rychlého zpeněžení klientovi nemovitosti v horní cenové hladině. Kromě standardního prodeje se specializujeme i na okamžitý výkup, zpětný leasing, družstevní (nájemní) bydlení a tak podobně. Předvádíme (chvástáme) se tím, že nám nevadí pro banky problémová klientela a nepodvádíme!

Čtyři dohody:

(Pro)hlášení mající informační a preventivní charakter před nedorozuměními, spory a pokutami:

První - letmý nástřel:
Všechny číselné údaje, které jsou k vidění na těchto internetových stránkách, mají čistě informativní povahu a tedy sloužit k utvoření si orientační představy, neustále se mění jako nálady či počasí a proto bychom rozhodně nestrčili nohu do soudní síně za jejich doručení každému jednomu čtenáři. Pokud si přejete počíst, či od nás vůbec můžete s něčím počítat, popř. čím skoro a přesně, jak by vypadala ona slavná, Vás nejvíce oslnivá hypoteční či realitní nabídka, na níž se zmůžeme, s výslednými hodnotami rozhodujících ukazatelů její zajímavosti zaokrouhlenými na (de)setiny, je nezbytné se s námi alespoň telefonicky zkontaktovat, nebo sejít, podělit o všechny směrodatné konkrétnosti ke své záležitosti a není problém vytvořit. Ostatně to od nás máte vždy bezplatně, nezávazně a diskrétně, takže ostrouháte jen několik jednotek času plus mentální síly a když Vám nepadne do oka, jednoduše na ni zanevřete.

Druhé - ach ta legislativa:
Děláme, seč nám síly stačí, abychom svou, legislativně ostře sledovanou činnost vykonávali v souladu s výkladem paragrafů novely zákona o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb., která platí od 1. 12. 2016 a má za úkol ji regulovat.

Tzn. co se dá, tedy skoro nic jiného, abychom splňovali povinnosti a ne/prováděli úkony jím ukládané, zakazované při uzavírání i správě všech pohledávek majících mezi nimi co pohledávat, tudíž zběžně přeletěno:

Patřičné prověřování úvěruschopnosti úvěrovaného před jejich poskytnutím podle jím předepsaných metrik a jejich momentálních limitů a to zejména bonity (příjmů vs. výdajů) dostatečné k získání vyřizovaného spotřebitelského úvěru. Dopředu negarantujeme kladné vyřízení, nežádáme žádnou formu úplaty, předsmluvní formulář i smluvní dokumentaci dostává žadatel k nahlédnutí s dostatečným předstihem a prostorem bez jevení známek tajení i vyvíjení nátlaku, při čerpání si neúčtujeme dvojí odměnu, ani jedna z posléze inkasovaných plateb nepřesahuje arbitrem schvalované meze, dlužník má právo kdykoliv předčasně splatit a to nanejvýš za k tomuto úkonu věřitelem účelově vynaložené náklady i dalších, asi "sto šest" příkazů, které si dle libosti prostudujte na tomto externím zdroji: 257/2016 Sb. Zákon o spotřebitelském úvěru, nebo v informacích trvale přístupných spotřebiteli a reklamačním řádu.

Třetí - mírné výluky aneb výjimky potvrzující pravidlo:
Na ostatní nabízené produkty a služby, za něž jmenovitě považujeme podnikatelské úvěry pro osoby právnické (společnosti) a fyzické (živnostníky) i realitní služby, se tato legislativa nevztahuje, aniž by jevili známky jejího obcházení, nebo jakkoli jinak inklinovali k záměrnému zaměňování zaměstnanců s živnostníky kupříkladu kvůli nižší, nejen administrační zátěži.

Čtvrté - za plagiátorství na galeje:
Na vědomí se dává, že vaše plagiátorství porušuje naše autorská práva a po zásluze se trestá! Jazyk juristů tvrdí, že se jedná o takzvanou krádež duševního vlastnictví, tedy nejen sprostý, ale i ze zákona trestný čin, kdy vám po prokázání viny hrozí i v naší malé zemi nemalé peněžní postihy a doživotní odnětí licence i svobody až na 2 roky, nevzpomínaje raději karmické a jiné kárné postihy. Vyvarujte se proto jeho neblahým dopadům na vaše blaho nepro(od)váděním na tomto portále! Nehodláme dál dobrovolně (bez odporu) chodit za bezmeznou dobrotu na bezednou žebrotu. Za další implementaci námi pracně vymyšleného obsahu jedna ku jedné očekávejte odvetný akt.

Nejdietnější peněžní ob(d)nos u nás dělá 500 000 Kč, slovy půl milionu korun českých, o prostší porci Vás proto poprosíme neprosit, kór sprostší mluvou.

To platí jak u bez i zástavních úvěrů, kdy na vině je zejména naše omezená časová kapacita a nerentabilita vzhledem k výnosům z celorepublikového vyřizování menších částek.
U desetitisícových úvěrů by musela být platební zátěž pro klienta natolik vysoká, že by to hraničilo s únosností a smysluplností vůbec.
Enormně úročené nebankovní mikro úvěry nabízené na trhu jsou toho jasným důkazem.

Prostý TIP:
Chcete-li míň, zkuste banku, nebo jednu z renomovaných nebankovních společností, máte-li tam dočasně z nějakého důvodu zavřená dvířka, vřele doporučujeme zatnout zuby, toto období přečkat bez přílivu nového úvěrování a mezitím, je-li to možné, usilovat o odstranění v tomto snažení překážející závady. Pořád lepší, než skočit z louže a skončit v blátě... Nebo najít jiné východisko a bez úvěrování se tak obejít úplně. Žádný dluh = značka ideál, pro mnohé sprosté slovo.

U úvěru bez zástavy je nově nutné býti alespoň majitelem nemovitosti, omlouváme se, ale pro nemajetné nemáme v momentální nabídce vůbec nic...

Aby bylo mezi námi jasno, tak pro jistotu ještě podotýkáme, že půjčku bez zástavy nemovitosti jsme pořád ještě ochotni řešit, nebo prostě schopni. Zkrátka to jde, abychom nevyzněli příliš pyšně, ani namistrovaně.

Má to ale jeden "menší" háček a to ten, že jakožto žadatel o ni ji musíte alespoň vlastnit, přes což už u nás vláček s vaší žádostí nadále nepřejede, jen Vás teda nebude jednosměrně tlačit k jejímu ručení.


Polehčující okolnosti toho milníku, k němuž jsme dospěli neblahou osobní zkušeností:

Odedneška jsou pryč ty časy, kdy jsme se mohli usm(n)ažit, abychom lidem zhola nemajetným, zato však zplna hrdla zadluženým sloučili jejich dluhy do jednoho, o parník výhodnějšího konsolidačního úvěru.

Dalo to práce jako na kostele, odpad z toho byl teda požehnaný, odměna i vděčnost nevalná a té následné splátkové delikvence, mdloby i hanba pomyslet...

Z jedné strany to shazovali investoři jako na běžícím stole hákliví na kdejakou ptákovinu jako staré na měsíčkách, z druhé se to pak táhlo jako smrad vinou těžce nechápavé anebo letargické klientely občasně se snoubící s našimi letadlovými (offline a jet leg) stavy z přetlaku, vyřízení a averze.

A pak to najednou začalo přilétat jako kulové blesky z čistého nebe, vícero zdvižených prstů od životů, je regulérně ohrožující události, zdravotně varovná znamení, že takto už to dál (níž) jednoduše nešlo, takže jsme přestali meškat, váhavě váhat, odkládat neodkladné a málem neslyšně z posledního zbytku sil praštili do stolu, načež pronesli ono pověstné "A DOST".

Časy se hold mění, ne vždy se hodí zkostnatěle lpět na starých, dneska už nefunkčních vzorcích uvažování, a v této pohnuté době je celý žhavý půjčovat jen tak ledakomu bez patřičné nemovité opory leda dobrý dobrodruh...

S eskalující hrozbou hromadného propouštění jakožto doprovodným jevem roz(v)orání soukromého sektoru, s ní přímo spjatých výpadků příjmů, platebních neschopností, k tomu strmých pádů cen nemovitostí coby podkladových aktiv, peněz drahých jako čert a ztrácejících na hodnotě jako krypto, rozhodně není radno očekávat žádné extra rozdavačné tendence.


Závěrem:

Vás poprosíme o respektování tohoto našeho rozhodnutí a my na oplátku zase slibujeme, že vyvstane-li znovu na obzoru něco tak velkorysého a zároveň lidového, jak si obojetně představujeme,

střelhbitě vezmeme toto preventivní varování na tabuli houbou, tento z popela povstalý, nezastavovaný úvěrový produkt opět vykreslíme křídou v nejvyparáděnějším možném světle na inzertní ceduli, s níž nad hlavami pak v cuku letu bohorovně vyrazíme na slavnostní promenádu do internetových ulic.

Do té doby poněkud úlevně vyhlašujeme nevratného šlofíka, "dobro" došli, ENDE ŠLUS, dasvidania, nebo "pro nás za nás" hasta la vista, ať příliš nezníme jak proruští švábové...

Dále u něho platí, že stav ukazatelů úvěruschopnosti jako jsou příjmy, výdaje, dluhy (bonita), registry úvěrovaného i účel využití, hraje úhlavní úlohu.

Výhodnost a štědrost námi nabízených půjček bez jakékoliv zástavy musí být něčím vykoupená, tím je větší náročnost na stav registru, příjmu a výdajů (bonity) žadatele.
Tím netvrdíme, že by museli být v naprosto precizní kondici, aby ji bylo možné řešit. Na druhou stranu to ani nemůže být vyložená katastrofa.
Tyto žadatelovi kvality jsou totiž bez podmínky nemovitého zajištění jedinou zárukou řádného splácení a navrácení půjčených peněžních prostředků.
Proto představa, že je poskytovatel nechá zcela bez povšimnutí, je mylná. S vysokou mírou benevolence se setkáte jedině u těch miniaturních, na úkor toho i vysoce předražených, nebankovních půjček.
I tam by už ale půjčující měl ponovu provézt zběžné proklepnutí žadatele podobným způsobem a to z titulu jemu uložené povinnosti prověřit jeho úvěruschopnost zákonem o spotřebitelském úvěru.

Dokládané a zkoumané podklady:
Jednak u nich automaticky dochází k nahlédnutí do registrů, z nichž se bere v potaz řádnost zpětného splácení využitých úvěrových produktů a jejich momentální zatíženost, neboli žadatelova úvěrová angažovanost.

V rámci závažnosti poškození registrů platí, že by se v nich rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo nedávno oficiálně ukončené insolvence bez ohledu na splacenou část.
Pokud jsou tyto záznamy u žadatele evidovány, nabízí se řešit se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky. Jiná věc do zástavy se prozatím nepřijímá.

V rámci příjmů pak bývá u zaměstnance vyžadována pracovní smlouva na dobu ne/určitou a dokládací procedura: potvrzení o výši příjmu za posledních 6 měsíců, výpisy z účtů a výplatní pásky, nebo určitá kombinace.
U podnikatelů OSVČ tvoří základ pro doložení jeho příjmů daňové přiznaní často zohledňované za poslední 2 roky, faktury, výpisy z účtů, obraty, výkazy zisků a ztrát, bezdlužnost vůči státu a opět různý jejich poměr.
K tomu je u obou samozřejmě možné započítat různé druhy příspěvků, přivýdělků, rent, důchodů...

Manželé, kteří mají aktivní společné jmění manželů (SJM), si coby spotřebitelé musí "ze zákona i rozumu" žádat společně, žádné za zády, tajnůstkaření.

SJM neboli zkratka stvořená z počátečních písmen těchto tří slov: Společné Jmění Manželů totiž neslouží pouze k tomu, aby automaticky docházelo ke spravedlivému rozdělování (ne)movitého majetku, který po sňatku nabyde jeden z jeho účastníků, se svou drahou polovičkou v pohlavně rovnoprávném poměru 50/50, přestože se ona sama na žádné listině stvrzující její vlastnická práva zrovna nevyskytuje.

Podobným způsobem totiž může dojít k samovolnému přenášení a podvojnému přiřazování i toho dluhového, tedy úvěrového zaangažování (zatížení), které si za dobu manželství odváží "pořídit či převzít čistě sám na sebe" jeden z manželů za absence písemného souhlasu a tudíž snadno i vědomí toho druhého, kterého se tak i přesto mohou v budoucnu negativně (do)týkat případné spory vedené v souvislosti s řádným neplněním s ním spjatých povinností, přestože na úvěrových smlouvách o něm opět není ani zmínka. Jinými slovy pak, třeba z důvodu nesplácení, může dojít k věřitelovu (vymahačovu) uspokojení takto vzniklé pohledávky i z dlužníkovi poloviny majetku spadajícího do společného jmění, pokud nedisponuje žádným, výlučně vlastním.

A proto, aby byla plně zachována jakási partnerská transparentnost, musejí si u nás manželé k žádanému úvěru pokaždé přistupovat společně, mají-li mezi sebou v době podání žádosti společné jmění plně aktivní.

I zadlužení je totiž záležitostí mající důležité vazby na vzájemné soužití, k jejímuž mlžení by proto nemělo docházet už jen z principu lidskosti a zmíněné průhlednosti. O příjem silně ochuzená sestava žadatelů pak stejně v drtivé většině případů nevychází ani bonitně, což je další pádný argument pro neprodlené přesvědčení druhého z manželů k jeho přímé spoluúčasti na akci alespoň z pozice spolužadatele, potažmo budoucího spoludlužníka, který bere vítr z plachet narážkám hrdopychů typu: "Snad jsem už dospělá, plně svéprávná osoba oprávněná si rozhodovat sama za sebe a jednat, jak se mně zlíbí?!" To na každý pád jste, no též můžete být ve svých snahách zvenčí omezována, ohrožujete-li svým jednáním život bližního jako v tomto případě - (do)životního partnera.

Abyste se tak nedělo a Vy si pak mohli začít plně přetavovat své peněžní představy v realitu bez potřeby ohlížení se na rozmar manžela a žadonění o jeho souhlas, je nutné mít SJM zúžené, ideálně pak úplně rozdělené (zrušené). K tomu lze dospět buďto sepsáním předmanželské smlouvy upravující pravidla pro rozdělování společného jmění, nebo potom takovou jeho změnou provedenou kdykoliv v průběhu manželství třeba u notáře. Ten Vám po společné návštěvě (ne vážně nestačí, když přijdete sami) za pár tisíc rád rozváže křidélka a Vy si budete moct žádat a vystupovat každý sám za sebe, jak jen se Vám zachce bez nutnosti přizvání k účasti a výhledově i možnosti negativního zásahu toho druhého.

Tato tématika samozřejmě má své "světlé i tmavé" výjimky a potvrzující pravidla, stejně jako každý takový krok pochopitelně má své vlastní individuální specifika, pro i proti a tak i nároky na vhodné provedení, které je potřeba zohlednit a do výsledného díla všestranně zapracovat tak, aby sedli jako "hrnec na zadek" nejlepším zájmům obou manželů.


Více informací k této problematice si můžete přečíst: RADY A TIPY: SJM jak ho otočit ve svůj vlastní ekonomický prospěch

Na samotné myšlence vyměnit placení stále se zvyšujícího nájmu za splácení hypotéky na (jednou) vlastní bydlení sice nevidíme nic zcela zcestného, no...

... nemáte-li nic našetřené, dalšího do zástavy, zato šílenou platební minulost (morálku) a úvěruschopnost ano, pak už ano a v realitu ji přetaví jedině "podvodník", který vás ve výsledku vyjde daleko dráž než nájemník, na to vezměte jed.

Ani banky, které si půjčené peníze cucají z prstu, teda pera, teda vašeho elektronického podpisu, nedávají víc než 80% z ceny a to musíte mít všechno pünktlich, cajk, nehledě na to jejich nedávné lichvářské vybarvení a neumazání dodnes.

Po soukromníkovi pak nemůžete chtít, aby se svými řeholí vydřenými a nastokrát zdaněnými penězi kouzlil kolem sta procent kupní, poté zastavované a možná i prodejní hodnoty pořizované nemovitosti a nejlépe je ještě úrokově podstřelil, abyste ho divže neukamenovali za to, že je nejen škudla ale i nenažranec.

Ještě chvíli nám tady budou nořit, válčit, strašit a omezovat pod nosem, nezaměstnanost vyskočí jak z trampolíny, výplaty a tržní ceny sletí za výdělky z většiny podnikatelských činností jak po skluzavce, vy mu přestanete platit dřív, než se jeho zástavní právo stihne na katastru uvelebit, zabydlet a mu nezbyde než ji střelit se ztrátou třeba třiceti procent, ne-li hůř, nebo v ní zůstat finančně trčet s prsty zkříženými i na nohách a dlouhé večery se potají modlit za brzkou otočku, výstřel a co největší pohojení toho pohnojení, nejlépe vývar. Zatímco vy si to budete spokojeně lebedit zpátky v nájmu, nohy v luftu, dlouhý kouř a nulová ztráta. Při vší úctě, to víte že jo...

Taky mějte na paměti, že první dekádu stejně jde i v bance většina splátky na úmor úroků a dlužná jistina vám ubývá poskromnu, takže toho po pěti vážně moc neumažete, tak to taky nemusí být žádná sláva...
Samozřejmě taky záleží na tom, v jaké fázi vývoje cen na realitním trhu se k tomuto kroku "dokopáváte". Vzhledem k tomu, že ten býčí již asi máme na jistou dobu za sebou a ztuhle hledíme medvědovi do očí, tím spíš může být úprk do pronajaté nory vítězná, životní úspory zachraňující strategie, neb zmíněný propad ceny slavnostně zakoupené nemovitosti pod tu pořizovací, natož zůstatek hypotéky, je pramálo příjemná záležitost a pradávno známá zase ta, že tomu, co umí v krátkém časovém úseku samo násobně vrůst, nebude činit zas takový problém padnout stejným tempem a dílem hubou dolů. A držko pády málokomu chutnají.

Zkrátka a jednoduše, pokud tedy nemáte vyhlédnutou nemovitost, na kterou se nemůžete vynadívat, při jejímž obývání vám plesá srdce od samé radosti, máte to štěstí, že jste ji vyštrachali za vyloženě směšné peníze a nebo vám přináší extra užitek (výdělek v podnikání), které by případný pokles vykryli, byli dostatečné silnou záplatou na to "vykrvácení", pobýt si ještě v nájmu, rok, dva si počkat, jak se situace vyvrbí, když už jste to vydrželi doteď, nemusí být zas tak špatný nápad.

Riziko, že vám doteď jak o život uhánějící vlak ujede ještě dál a jaktěživ už na něho nestihnete naskočit, je z mého pohledu značně menší, než že po této "menší" zastávce začne sjíždět dolů kopce a na nespočtu jednotlivých zastávek cesty bude trpělivě vyčkávat na sporadicky a opatrně naskakující cestující, pokud teda nevykolejí a nevydá se střemhlav na výplach pánevního dna, z něhož se bude roky pracně sbírat. Po přihlédnutí k okolnostem a své skeptické nátuře bych se přikláněl, nebo minimálně nedivil krasojízdě jako na horské dráze ve stylu č. 2.

A nevyužitá (promarněná) příležitost může být lepší než trpká zkušenost...

Navíc, nedosáhnete-li na hypotéku ani ze vznášedla, netřeba to řešit a už vůbec ne věšet hlavu. Nemáte zač...


To si zase nalejme čisté info. Ne, vážně Vám nikdo nezaplatí celý vysněný baráček za miliony, když jste si na něho doposud nenašetřili ani korunu (dvacet tisíc fakt nic neřeší), nemáte co dalšího zastavit a navíc byste dle prokazatelných příjmů a zákonných ukazatelů bonity bezpečně neutáhli ani dvoutisícovku měsíčně navíc, nebo jsou vaše registry jeden velký paskvil, takže dát se tak vsadit na vaši schopnost řádného splácení, respektive absenci opožděné splátky, máte to s kurzem tak 46:1 v prospěch vašeho selhání to dokonce hned v prvním roce kalendáře.

Přibližně počítejte, že minimálně 20% budete muset "někde vyškrábnout", anebo hypotéku do-zajistit další nemovitostí v této hodnotě. Pokud byste se tím náhodou dokázali dostat na LTV nějakých 60%, může Vám toho být odpuštěno mnohem víc, neboť to je zhruba strop u nebankovní hypotéky Standard, avšak "na oplátku" u ní počítejte s podstatně vyššími provozními náklady.

Taky pochopitelně můžete mít tak absurdní štěstí, že se Vám podaří sehnat nemovitost s tržní hodnotou 5 milionů za 3. V takovém případě však počítejte s našim okamžitým dotazem: "Proč by vám ji kdo prodával za 3, když by ji mohl prodat za 5?". Nebude-li ve vaší odpovědi obsaženo něco ve smyslu rodinného příslušníka, dobrého kamaráda, nebo obchodního partnera, spíše počítejte s našim nesouhlasným stanoviskem.

Stejně tak, ostatně jako všude, může pomoct, podaří-li se Vám si k sobě sehnat takzvaného spolužadatele, který dohání vaši tristní ziskovost, nebo platební morálku. Natvrdo se tak však může stát, že začnete v úvěru doslova zavazet, překážet (mu) v jeho vyřízení. Ano, víme, že jste si ho k sobě dočasně přibrali, a chápeme, že opustit ho, nechat hypotéku i kupovanou nemovitost čistě na něm, není nic moc, ale hold jinak to kolikrát nepůjde, a navíc mezi námi děvčaty... Jestli ho potom z žádosti vyvážete, až se registry či příjmy "vyléčíte", nebo ho v ní nahradíte, vyjde prakticky nastejno, čili je prašť jak uhoď. Jen je potřeba dopředu vyladit a přednastavit.

Zákonodárci zákona o spotřebitelském úvěru novelizované stanovy, které nám zpestřují profesní životy od roku 2016, se snažíme dodržovat na 101%.

U všech zpříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši.

Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň.

Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost.
Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli.
Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Počínaje tím, že nám dostatečně prověřený a všechny ⬆ rysy úvěruschopnosti splňující úvěrovaný před vyplacením jemu s dostatečným předstihem a bez náznaků zatajení i nátlaku předložené a jím přijaté nabídky úvěru NIC neplatí, ani dvojitě při něm, a konče...

Životní časy, energie, nervy, administrační, provozní paušály, amortizace, benzíny, ani ty sladkůstky a kávy, bez kterých by to nešlo a neměly spolu tu čest, nic z toho nejde za vámi, pokud si nesáhnete na slibované peníze.

V žádném z případů nám žadatel neplatí poplatek dopředu.
V každém případě je možné účtovat za předčasné splacení pouze administrační náklady, které se s tímto úkonem přímo pojí.
Ceník všech uplatňovaných poplatků a potenciálních pokut splňuje zákonem ustanovené limity, jejichž překročení by znamenalo praktikování takzvaného nadměrného obohacování, které se řadí mezi neoprávněné a tudíž trestuhodné přestupky...


Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na vlastní dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). To nerozporuje výše zmíněné, nebo ani jedna z těchto plateb nejde v náš prospěch.

Dále... Dopustíme-li se v průběhu sjednání hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora.

V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.

Odkazy na naše sociální sítě:

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ: 88853225.
Vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele.
Hypoteční mág, realitní makléř, soukromý investor...

WBO: written by owner / not AI nor copy
Copyright © 2012 - 2024 DůmDluhů.cz
Vaše renomovaná dluhová speciálka

powered by Weboo and Joomla: